Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 36
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red [коментари] Сълзите на Лалето +18

Пет Апр 08, 2011 8:43 pm
Коментарите по фика се пишат тук лалето - [коментари] Сълзите на Лалето +18 787605
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: [коментари] Сълзите на Лалето +18

Съб Апр 09, 2011 12:51 pm
Систър, систър, систър.... Работата изобщо не върви на добре Хд
Имаш страшно много грешки - особено в запетайките, а да не говорим и за някои изречения, които не си конструирала правилно. Като тези например:
Усмивката й не се махаше от лицето й и беше щастлива.
На това "махаше" мястото му не е там! Може би "и усмивката не падаше от лицето й"
Стигаше му да вижда как тя се усмихваше и в очите й гореше пламъкът на радостта... И това не така. Отначало добре, но после.... "и как в очите й гори пламъкът на радостта"
Пьотър До колкото помня името се пише Пьотр, но може и да греша Хд
Владислав Василев Алексеевич Е тука вече си обърнала презимето и фамилията Хд Трябва да е Владислав Алексеевич Василев Хд но понеже говорихме, че фамилията трябва да е Алексеевич, което си е по принцип презиме, не трябваше да пишеш "Василев" Хд

Хубаво, Червеното лале го наричат. Супер е! Обаче не разбрах Влад-Червеното лале ли го наричат, или Само Червеното лале???
Плюс това си измислила и нови думи Хд т.е. написала си ги слято, а трябва да са отделно.
И т'ва тире.... Не се пише свързано с едната дума и отделно от другата Хд Или ще го свързваш и с двете думи, или ще го пишеш отделно от тях.
По едно време си повторила "кошница". Можеше да напишеш "...която се размърда", без да повтаряш.
а охраната му бавно приклекнаха Какво, по дяволите, е това??!!! "Охраната" е в единствено чило, а "приклекнаха" в множествено!!!!! Внимавай, систъъъър....!!! Хд
Отръпнете се И тази дума не се пише така Хд Абе, систър, направо ме шашкаш с тия грешки Хд Пише се "отДръпнете се"
Така бе сложен край на живота на Васил и възкачването на сина му на чело на руската мафия. От това се разбира, че е сложен края и на възкачването на Влад Хд Трябваше да напишеш "и начало на възкачването...."

Абееее има нужда от редакт, определено Хд
Иначе ми хареса. Страшно много ми хареса идеята и особено намирането на Алина! А описанията на природата си бяха най-добре Хд. Ама най-много ме накефи Червеното лале!!!!! Не, сериозно, цялата глава ме кефи, само дето тия грешки, които никак не са малко, ми бръкнаха в червата и ми развалиха половината кеф Хд А, и не се смях накрая, но 100% не си представях Николай така Хд Хд Хд Абе като за първи опит е добре. Да оправиш грешките!!!!! Хд

Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
От : Лудницата на 4км
Мнения : 506
Дата на рег. : 06.12.2009

red Re: [коментари] Сълзите на Лалето +18

Сря Апр 13, 2011 1:20 am
Ох, чудо!
Този път времената не са чак толкова объркани, но за сметка на това правописа и пунктуацията никакви ги няма, а пълен и кратък член съвсем. Имаш една камара тотално грешно структорирани изречения.
На моменти прескачаш рязко от 1 действие към друго и се накъсва историята, но идеята ми харесва много. Давай така!
Поздрави... лалето - [коментари] Сълзите на Лалето +18 242502
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 36
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red Re: [коментари] Сълзите на Лалето +18

Пет Апр 22, 2011 9:42 pm
Ще се постарая да не правя грешки занапред и се надявам да ви хареса новата глава лалето - [коментари] Сълзите на Лалето +18 787605
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: [коментари] Сълзите на Лалето +18

Съб Апр 23, 2011 1:20 pm
Ей на т'ва му се казва фик!
Идеята, замисъла, всичко супер!
Ама тия грешки....... Пффффф
Сис, знам, че се стараеш обаче ти не конструираш дори половината от изреченията както трябва. Личи си, че не си чела много книжки Хд
Иначе, поздравления! Ако си затворя очите за грешките, мога да ти кажа едно браво.
Майчице! Какво, по дяволите...! си казах, когато прочетох за Елисавета. Пресвета Дево Божия Майчице! Хд Ти. Ме. Уби. Тотално.
Ама айде да оправиш тия грешки беееее.... Хд
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: [коментари] Сълзите на Лалето +18

Съб Сеп 03, 2011 3:11 am
Фика ти беше заключен и преместен !
Причина:
Не си писала нова глава от отдавна!
Ако искаш да продължиш фика, пиши ЛС на някой модератор, глобален модератор или админ, да ти върне темата обратно !
Sponsored content

red Re: [коментари] Сълзите на Лалето +18

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите