Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
xiwanowa xpp
xiwanowa xpp
Новородено
Новородено
Female
От : Soфия
Рожден ден : 14.03.1997
Години : 27
Мнения : 2
Дата на рег. : 30.03.2011

red . . СасуСаку фик * . .

Сря Мар 30, 2011 8:21 pm
ем тфа е 1 ми фик и се надявам да ви хареса * : ))

Аз съм Сакура Харуно. На 15 г. от село Коноха. С дълга роова к0са и зелени 0чи. Уча в училище ''Кономаро Арада''
Беше последният учебен ден и алармата на Сакура звънна.Момичето сънено се ядоса и запрати алармата по гардероба и тя се разглоби. Тя стана набързо и чак сега се сети че днес е последният учебен ден.
- Боже Сакура колко си тъпа. - мислеше си вътрешната Сакура.
Отиде в банята изми се,закуси и беше време за дрехите и прическата. Тя отвори гардероба и си избра една розова тениска с картинка на Хелло Китту,сини дънки,розови кецове,застана пред 0гледалото и си върза косата на 0пашка и пусна 2 розови ки4ура 0тпред. Взе си розавото яке и розовата чанта и тръгна към училище. По пътя срещна неината компания която беше съставена от Ино Яманака,Гаара,Итачи Учиха,Темари,Тен-Тен,Неджи Хиюга,Хината Хиюга и Наруто Узумаки. Когато я видяха вички се затичаха към нея.
- Уо хора - Каза Сакура прегръщаики всеки един.
- Хеи Сакура направи ли си летните планове? - попита я Хината.
- Ами почти.
- Как почти. Та 0т утре сме ваканция Сакура. Лято и нови летни хитове време за развлечения,куп0ни,приятели... - Сакура спря Наруто
- Зн Наруто зн * . . само трябва да си оправа багажа и съм готова. А и до колкото разбрах с нас ще идва някои. - Сакура погледна другите в 0чаквания за 0тг0в0р и тогава Итачи се обади
- Ами да брат ми. Саске Учиха. Споко човека е пич.
- Ем все пак ти е брат Итачи няма как иначе - каза Сакура и му се изплези
- Малката ми тя. А сега да тръгваме че ще си 0станем тука на пеиката и после ще ни пребият*. - Засмя се Итачи. Тои каза така защ0то директ0рката на училището Тcонаде-сама когато се ядоса е сп0с0бна на всичко. Дори да убие човек. Ние тръгнахме и Аз и другите влязохме в стаята а Итачи продължи защото беше с 1 г. по голям от всички. 1 час имахме история. Ужасната история с Г-н Яма. Мина много бавно,но ето че свърши. Междучасието тръгнахме с момичетата към 109 кабинет в които щяхме да имаме математика и контролно -.- По стълбите се заговорихме за братът на Итачи. Всички казваха 4е е много готин,пе4ен и т.н. Е аз не го познавам,но те преувели4аваха. Часът започна. Контролното беше ужасно. Щях да имам сигурно 3 или 4. Но сетая бях прекалено развълнувана за ваканцията. Следващ час имахме география там можеше да се прави каквото си поискаш. Подлудихме учителя. И така последните часове минаха нормално и последния когато свърши цялото училище изкрещя в един глас '' wekend '' и всеки се сб0гува с приятели познати и се запъти към своята посока. Изчакахме Итачи и тръгнахме. Всеки говореше за лятото как ще сме всички и ще бъде незабравимо. Накрая стигнахме до нас изпратиха ме и те продължиха.
- Здравеи мамо.
- Здравеи скъпа как си ? Как мина днес ?
- Ами да кажем нормално. - усмихнах се и се ка4иих в стаята ми. Преобляк0х се и ве4ерях. Легнах си рано защото утре трябваше да ставам рано да се оправям и да тръгваме на лятно приклю4ение с приятелите ми и да се запознаем със Саске. Алармата ме събуди този път не я тряснах някъде а само я изключих,станах с усмивка на лице оправих се оправих си багажа и чаках моите приятели да доидат и да тръгваме. Сбогувах се с маика ми и в същия момент някои по4ука на вратата. Когато отворих у4удено погледнах момчето което стоеше пред мен. Чернокосо, малко по високо от мен , 0чите му толкова черни че все едно гледах в черна дупка и досущ приличащо на Итачи. Да това трябваше да е прочутия Саске Учиха. Наистина си го биваше но изведнъж тои прекъсна мислите ми.
- Ам както сигурно вече знаеш аз съм Саске Учиха приятно ми е.
- И на мен. Аз съм Сакура Харуно. Та къде са другите - попитах аз когато забелязах че т0и ме оглежда и се изчервих.
- Ами те са доло чакат ни. Мързеше ги да идват до горе и изпратиха мен. Голямо посрещане - засмя се т0и и ми взе куфарите и двамата слязохме.
- Уо Сакура качваи се и да изчезваме - крещеш НАруто развълнуван и аз се ка4их а Саске седна до мене.Цяла сутрин крещяхме говорихме си базикахме се с Наруто с които ни падне. Итачи и Неджи се менкаха кои да кара колата. Изведнъж явно съм заспала заедно с другите. КОгато се събудих бях заспала върху гърдите на Саске добре 4е тои спеше иначе щеше да стане доста смущаващо. Всички се събудиха освен Наруто. Със Саске явно мислихме еднакво и взехме едно шише бира и я изляхме върху Наруто. Всички бяхме леш на земята от реакцията на Наруто. Седеше гледаше тъпо и едва не скочи назад. Взе един воден пистолет и кът почнахме да се мокрим. Наи после стигнахме до Хотела. Всички избутахме Итачи и го оставихме в колата и явно го 0ставихме да ни събира багажа. КОгато доиде при нас всички имахме странното предчуствие че нещо липсва и го погледнахме.
- ММ .. мислите си че ще ви събирам багажа - засмя се т0и и всички хукнахме и си го взехме. Настанихме се момическата стая беше тая която е съседна с тая на момчетата. Когато се качвахме аз се изморих и се спънах в един от куфарите ми и когато щях да падна някои ме хвана нежно около талията ми и ме изправи. Когато се обърнах видях Саске.
- Опа извиняваи Саске
- Нищо. Ще се радвам ако има следващ път - засмя се тои и аз го подгоних. Зарязахме куфарите насред стълбите и се гонихме из целия Хотел докъто не го хванах и когато тои се 0бърна бяхме на 1 см разтояние един от друг. Гледахме се очи в очи. И изведнъж Наруто доиде изгледа ни тъпо и каза
- Абе ся ок лято е любовни историики ясно. Ама аре по добре да се приготвяме за плажа.
Аз се изчервих,пуснах Саске и тръгнах към стаята ми.
- Къде беше бе Сакура ? - попита ме Хината
- Гоних Саске.
- Оуу вие с него маи нещ0... - и преди Хината да продължи я замерих с една възглавница.
- ШШ ! ..
Всички се засмяхме и облякохме банските. Аз бях с розав бански на усмивчици. Хината със син като косата и. Ино жълт на кокичета апък Тен-Тен и Темари с кафяв. С момчетата се срещнахме на плажа. Ние легнахме да се печем когато те доидаха и почнаха да ни пръскат. Аз пак се гоних със Саске. Хината с Наруто. Тен-Тен с Неджи. Ино с Гаара. А Темари с Итачи. Всички ни гледаха странно някои даже се включиха. Едни пък ни мислеха за двоики. Накрая играхме на волеибол. Момчетата спечелиха. Правихме си снимки. Даже всички бяхме тръгнали да давим Наруто. Всичко беше много забавно. Накрая си тръгнахме беше ред на дискотеката. Всички си отидохме по стаите да се оправим.
- Сакура ти кфо ще облечеш ? - попита ме Тен-Тен като си извади гримовете
- Ами . . нека видим . . пижама
- хах . . сериозно !
- Ами незнам 0ще мисля,че това да това ще бъде - и извадих едни черни прилепнали по мене дънки,сеху потник и черните обувки с токчета.
- Мм . . добър избор. Радват ме - усмихна ми се Тен-Тен като извади една синя прилепнала рокля с сините и обувки с токчета.
- Уе роклята ме кефи. Трая да отидем до онзи магазин да си взема и аз подобна.
- Добре Сакура а и там видях едни мноу яки маратонки на Нике - Тен-Тен птиде и се облече апък Хината Темари и Ино 0ще 0муваха за дрехите
При момчетата
- Абе хора кфо да облека - попита Наруто и продължаваше да си хвърля дрехите по пода, по Саске и Итачи. Накрая Саске отиде срита го и му подаде едни черни дънки и черна тениска. Наруто се усмихна а после се намръщи за ритника от Саске. Колкото до Саске тои беше облечен със смъкнати дънки черна блуза и черен суичер. Итачи беше почти като Саске апък Гаара и Неджи със кафяви смъкнати дънки Гаара със кафява тениска а Неджи черен суичер. Момчетата бяха готови и чакаха момичетата да доидат и да почукат и докъто чакаха надуха музиката. Сакура се ядоса защото даваше съвети на Ино,0муваше каква прическа да си направи и беше толкова досадно. Тя отиде до стаята на момчетата почука и Саске отвори. Когато тои я видя толкова красива, как неините зелено 0чи нежно гледаха неговите,как нежната и малка неина ръка беше върху неговата. В този момент Саске почуства странно чуство в корема и Сакура прекъсна мислите му.
- Ам Саске добре ли си ? - Сакура се изчерви и си махна ръката от неговата.
- Ам да бе добре съм. Нещо има ли ?
- Музиката. Стаа ли да я намалите малко - и Сакура си тръгна и влезе в стаята си.
Момчетата намалиха музиката и пак започнаха да се лигавят. Но Саске неможа да спре да мисли за Сакура. Дали беше влюбен. Изведнъж Наруто го прекъсна
- Абе Саске има ли нещо ?
- Амме. Просто ми писна да ги чакаме
-Споко бе все пак тфа са момичета. - обади се Неджи и се усмихна широко като се сети за Тен-Тен
При момичетата
Хината беше облякла кецове,сини дънки по нея и син суичер на усмивки. Ино шалвари и тениска,апък Темари черна рокля с камъчета по нея. Сакъра Ино и Хината бяха със спуснати коси на вафлички а Темари на кок. Те си взеха чантичките взеха си якетата за всеки случеи и почукаха на вратата на момчетата. Те спряха музиката и когато отвориха всички ги гледаха с отворени уста. Наистина бяха сексапили. Но и момчетата бяха мноу готини. Те се качиха в колата и усилиха музиката до дупка и се забавляваха. Стигнаха дискотеката която беше накрая на града. Те си дадоха личните карти и влязоха. Саске и СаКУРА седнаха на бара и мълчаха през цялото време апък другите отодоха да танцуват. Саске забеляза че Итачи се зарибява с някфо момиче. Хината и Наруто се зарибяваха,апък Ино Темари Тен-Тен и Неджи се бяха натанцували и седяха на футиолите и се хилеха. Саске накрая развали тишината и каза на бармана:
- Една водка за мен,ти Сакура ще пиеш ли нещо?
- Ами бира. - и барбана им сипа и те си взеха чашите. По едно време Саске се усмихна дяволито и Сакура забеляза това и го попита
- На кфо се хилиш ?
- Що ?
- Питам
- Мм . . ревнуваш ? - попита Саске и пак се усмихна.
- Глупости и от кфо ? - тя го погледна и се усмихна.
- Нз. Ти си знаеш. - тои се усмихна отново и отпи от водката си.
- Аз отивам да направа малко стриптиз шоу - засмя се САкура и се качи на един лост и започна да танцува. Неините приятели викаха и я подкрепяха накрая и Хината и Темари се качиха и наи после Тен-Тен и Ино. МОмчетата им се кефиха и по някое време им даваха пари. Накрая се измориха и слязоха. Саске посрещна Сакура и и се захили
- Уес бе мноу си добра. Трая някои път да ми изиграеш още едно ш0у специално за мен - и тои се усмихна перверзно
- Мръсник * ! Ти ще вииш щи изиграя аз .. - засмя се тя и го почеша по главата. Те тръгнаха към фотиолите при техните приятели. Масата пълна с алкохол. Накрая всички бяха мега пияни. Сакура им танцуваше на масата,Итачи се чукаше с новата му приятелка, Саске Наруто и Неджи полу заспали им хвърляха пари и тук таме ги обарваха. Хината и Сакура бяха пияни и напушени и едва говореха,Тен-Тен и ИНо бяха леко дрогирани и пияни,Саске Наруто и Неджи съшите кът момичетата. На Саске му стана нещо и целуна Сакура и тя не направи нищо и му отвърна. Тя почуства странно усещане в корема. Влюбена ли беше в него. Не неможеше. Всички ги гледаха странно особено Наруто и изведнъж те се осъзнаха и спряха. Сакура отново се изчерви и се усмихна все едно е спечелила от лотарията. Докъто прекарваше време със Саске тя започваше много да го харесва,същото беше и при Саске.
- Абе хора кфо ви стаа ? - попита Наруто едва едва сдържаики се да не заспи. Другите си запазиха коментара и сао се усмихнаха дяволито. Итачи слезе доволен и като видя приятелите му в какво ужасно състояние бяха. Целуна страстно приятелката си и се уговориха за утре в 10 на плажа. Тои видя че всички гледат тъпо само Сакура спеше. Тои заведе Саске и Наруто до колата те се качиха и заспаха. Тен-Тен Темари Ино и Хината тръгнаха и заспаха в колата. Само Сакура си остана заспала там. Видяха я едни момчета и отидоха при нея
- Я кфа мацка ни се падна. Яко ще я скъсаме в леглото. - Единия от тях я взе и я качи в една от стаите. Итачи се върна за нея но видя че тя липсва. Саске видя че другите спат колкото и пиян да беше видя 4е Сакура и Итачи ги няма и влезе в дискотеката. Тях ги нямаше. По някаква случаиност се качи към стаите и отвори една и видя как некфи типове се питваха да изнасилят Сакура. Саске се вбеси и започна да се бие с единия.другия му върхлетя то Саске го отблъсна. Итачи чу шума върна се в една от стаите и видя гледката. Тои се вклучи в боя и когато ги пребиха типовете изчезнаха и ги напсуваха. Саске ядосан взе Сакура и тръгна към колата и Итачи с него. Те се качиха в колата.
- Бахти копелетата- каза Саске и я прегърна.
- То кфо стана? - Саске попита Итачи и Итачи му разказа.
- Еми аз се върнах за Сакура,но видях че я няма и се качих нагоре и я търсих но нея намерих а стаята в която беше тя беше заключена и продължих. После като чух твоя глас от стаята и доидох. Тя добре ли е ? - попита Итачи адски загрижен за нея.
- Ами мисля че да. Ама онея копелета просто... - Саске пак стисна юмрук.
- Споко бе. Важното е че е добре с тях ще се оправяме друг път. И двете момчета се усмихнаха, Когато Итачи се обърна видя Саске заспал и прегърнал САкура а тя заспала на гърдите му. Изглеждаха страхотна двоика. На Итачи веднага му беше ясно,че Саске много я харесва и тя него все пак Саске му беше брат а САкура една от наи добрите му приятели. Тои спря близо до Хотела и заспа. На другата сутрин всички със адски силен мърхморлук се събудиха в колата и мрънкаха от болки в главата. Саске се събуди и видя как Сакура беше будна и облегната на него тои се усмихна и се помести. Тогава тя го погледна щастлива че тои е до нея и му каза
- О добро утро мръсник! - през смях му каза Сакура.
- Я наща малка стриптизиорка била будна. - Тои се засмя и я погали по главата. Беше толкова сладка с тази нацупена физиономия.
- Аи спрете са ве. Ебах му и мърхморлука. - каза Неджи и се хвана за главата и падна от колата. Всички почнаха да му се хилят. Итачи запали колата и остави Неджи насред пътя. Когато те пристигнаха до Хотела всички слязоха и едва ходиха. Саске се държеше за Сакура която се държеше за Тен-Тен,а останалите се държаха за Итачи. По едно време Неджи идваша към тях запъхтян. Тои подгони Итачи и му свали дънките. Добре че Итачи беше с дълга тениска. Всички им се хилеха. Те се качиха по стаите като Наруто и Саске няколко пъти падаха по стълбите. Наи накрая се прибраха по стаите и заспаха. След 4 часа Саске се събуди и отиде до тоалетна и когато излезе от стаята му видя че стаята на момичетата е отворена и тои влезе. Видя Сакура,тя беше толкова сладка като спеше,косата и беше покрила възглавницата,а усмивката и докъто спеше беше една от наи сладурските които тои беше виждал. По едно време Сакура се събуди и докъто изкрещи Саске сложи ръце на устните и и каза да мълчи.
- Саске кфо си мислиш че правиш тук? - попита го Сакура и едва не му забърса един.
- Споко бе. Доидох да.. ам да те събуда. Не,тоест да ви събуда. - Саске се оплете в лъжите му и само се усмихна. Сакура като видя усмивката му и се успокои.
- Мхм добре. Ем както виждаш събуди ме. Ся изчезваи да се облеча.
- Хуу и чакам те доло. - каза Саске и я погледна в големите и красиви очи.
- Ще има да си чакаш.
- Няма да ядеш ? - Попита Саске и се усмихна дяволито. Тои знаепе че Сакура обичаше да яде,ама пак си беше в отлична форма.
- Ам щом става въпрос за ядене идвам. Чакаи ме доло и не мърдаи.
- Споко. Ако искаш да те чакам и в леглото. Вържи ме и няма да мърдам. - каза Саске и се усмихна дяволито.
- Мръсник изчезваи! - засмя се Сакура и го замери с една възглавница. Саске напусна стаята и тя се облече набързо със едни къси дънкови панталонки по нея,една розова тениска и излезе от стаята. Почука на вратата на Саске ама явно тои беше слязъл доло вече. Тя слезе и като го видя се усмихна ама се опита да не забележи усмивката и. Те отидоха до пицарията и си поръчаха по една пица и по една бира.
- Момичетата станаха ли?
- Ами не. А момчетата ?
- Ами и те спат 0ще. Вчера напрао непомня кфо съм праил нит кфо съм пил. Ама не съм забравил стриптиза ти и още нещо. - Каза САске и стисна иумрук.
- Стриптиза няа как да го забравиш. И кфо е другото нещо. - попита САкура лиубопитно.
- Няма значение сега. Бтв кога ще ходим на плажа че умира, на тая жега. -
- Ами аре да събудим другите и да ходим. И този път заклевам се че ще те удава. - каза САкура и се усмихна доволно.
- Вярваи си.
-Вярвам си Саске споко.
Те бяха готови със обяда и тръгнаха към Хотела и видяха техните приятели готови за басеин и в много по добро състояние от предното.
- О хора. Вие ходете да се опраите. Ние отиаме към плажа. Взели сме чадъри и всичко. Вие сигурно няа възразите да ходите пешачката? - каза Итачи като се усмихна. Саске и Сакура кимнаха и заминаха към Хотела а техните приятели потеглиха към плажа. Саске и Сакура през целия път се закачаха,лигавеха и наи после стигнаха Хотела и си влязоха по стаите. Саске си облече късите дънки,тениската и слънчевите очила. Сакура си облече банския и върху него си облече късо потниче и къси панталонки,взе си слънчевите очила,върза си косатаи вече беше готова и почука на вратата на Саске. КОгато тои отвори се спъна и падна върху Сакура. Лицата им бяха на 1 см разтояние. Гледаха се очи в очи. Тогава Саске целуна Сакура. Сакура му отвърна и започна да съблича тениската му. А тои неините къси панталонки. Тои я заведе на леглото му и започна да я целува навсякъде. Съблече и потника,после и банския,Саске също вече нямаше дрехи по него. Тогава Саске ускоро темпото и Сакура извика от удоволствие. Тои погледна в нежните и очи и му се искаше да каже '' Обичам те '' , но точно в същия момент телефона му звънна. Тои го взе и дигна.
- Мдда.
- Абе Саске аре идваите. Кфо стана? - крещеше Наруто а Саске се хвана за главата.
- Оф е са идваме. - и затвори. Тои се облече и седна до Сакура.
- Пфф.. - изпуфка Саске и я гледаше с очи пълни с любов.
- Саске ..
- Шшш . . - тои сложи ръце на устата на САкура и след това и даде страстна целувка.
- Виж Сакура. Обичам те от мига в които те видях. Адски много искам да съм с теб.
- И при мен е същото Саске. Обичам те . . много. - И тя го целуна. Ясно беше че вече ходиха и след 15 мин Сакура се обади.
- Мм Саске сега какфо ще правим?
- Ами да кажем на другите за нас и да прекараме едно незабравимо лято.
- Съгласна съм. - усмихна се Сакура и тя стана от леглото и набързо се облече,все си всичко и тръгнаха. Когато излязоха от Хотела kamerierkiте обсъждаха че са страхотна двоика. Сакура си пусна музика на слушалките и се качи на мотора на Саске. Тои си сложи каската даде една и на Сакура и запътиха към плажа. Междодругото никои незнаеше,че Саске има мотор. Когато пристигнаха тои я хвана за ръка и те тръгнаха и веднага разпознаха приятелите си които зариваха Наруто в пясъка. Когато Саске и Сакура отидоха при тях всички ги гледаха мега тъпо. Итачи не се и учуди и само им каза.
- Братко честито такова момиче си струва. Честито Сакура и да не ме забравиш покраи Саске. - засмя се Итачи и ги погали по главите.
- Бе как бе. Няма естествено. - усмихна се Сакура и се засмя на физиономиите на другите особенно на Наруто. Другите се осъзнаха и те ги поздравиха. А само Наруто си стоеше и наи накрая каза
- Ахр мръсници. Аи честито ви. - тои се засмя и прегърна Сакура.
- Ау мс Наруто и аз те обичам. - засмя се Сакура и прегърна Саске.
- Хора искате ли да направим парти по този случаи.
- Супер идея ТЕн-Тен. - Каза Неджи и я обара. Тя го подгони а Саске и Сакура влязоха във водата. Сакура се опита да удави Саске но тои я хвана и я остави на брега като риба.
- Мале Учиха ся ако не те хвана просто. . - и тя го подгони. Тичаха из целия плаж и накрая Сакура хвана Саске и те паднаха на пясъка. Саске я целуна и и хвана ръката. Бяха толкова сладки и Хината и Наруто ги снимаха ама те не им обръщаха внимание а продължаваха да се целуват. Наруто седна на пясъка и повика Хината да седне до него.
- Ех,слънцето залязва. Колко е хубав живота в този момент. - Каза Наруто и погледна Хината. Тои я харесваше от доста време както и тя него но незнаеха как да си го кажат и тогава Наруто сметна този момент за наи-подходящ.
- Хината виж. От доста време много те харесвам но незнаех как да ти кажа. - Хината се изчерви и неможа да повярва на думите на Наруто и само го целуна в знак ще изпитва същото. Тои разбра това и и отвърна. Саске и Сакура ги видяха и ги снимаха. Наистина снимката стана много хубава. Саске и Сакура забелязаха Итачи с някфа негова приятелка,а Тен-Тен и Неджи се лигавеха на пясъка и по едно време тои я целуна без да иска. Те се оттдадоха на страстна целувка и Сакура също снима това. А Гаара и Ино вече се натискаха в Хотела. Явно и Темари си беше фанала някъф хубавец на име Шикамару.
- Явно днеска е като Св, ВАлентин. - Каза Сакура облягаики се на рамото на Саске и те продължаваха да си ходят по плажа. Саске намери рапан във формата на сърце и го даде на Сакура. Тя го погледна толкова щастливо и го целуна. Тои и хвана ръката и я уви в неговата. Те седнаха насред плажа.
- Саске кога разбра че ме обичаш?
- Ами още когато те видях. И си казах '' това момиче си струва'' . - Саске се усмихна и я погали по бузата след това ръцете му очертаха неините устни.

Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: . . СасуСаку фик * . .

Чет Мар 31, 2011 3:22 am
СасуСаку - . . СасуСаку фик * . .  Zdrme
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите