Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
animegirl1
animegirl1
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Пловдив~
Рожден ден : 24.11.1998
Години : 25
Мнения : 94
Дата на рег. : 31.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Sword Art Online, Pandora Hearts, Mirai Nikki, Guilty Crown, Natsume Yuujinchou, D.Gray-Man, Katekyo Hitman Reborn

red [коментари] I want a new life or just my boring?

Съб Фев 26, 2011 10:17 pm
Коментари по фика се пишат тук!
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Съб Фев 26, 2011 10:51 pm
Сладурче, да те питам, чел ли си някога книги освен учебниците си?
Защото ако си, щеше да знаеш, че това и фик не може да се нарече.
То е пълно с грешки - правописни, пунктуационни...
Описанията ти тотално липсват, всичко е пряка реч.
А и Сасусаку... не искам да те обиждам, ама това май няма да се чете. Във форума всеки втори - или трети, хайде - фик, е за това.
Има още доста, но засега това ти стига.
Извинявам се, че бях толкова рязка (или пък не бях?), но наистина не исках да те обидя, само ти казвам какво не му е наред на фика ти.
Wr1tinGLuna7icX
Wr1tinGLuna7icX
Новородено
Новородено
Мнения : 6
Дата на рег. : 26.02.2011

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Съб Фев 26, 2011 11:53 pm
а на мен ми е се тая то само идеята и две три изречения са мои т'ка че си го критикувай колкото искаш и на въпроса ти дали съм чел.. не и не мисля .. [коментари]  I want a new life or just my boring?   242502
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Нед Фев 27, 2011 1:13 am
Wr1tinGLuna7icX написа:а на мен ми е се тая то само идеята и две три изречения са мои т'ка че си го критикувай колкото искаш и на въпроса ти дали съм чел.. не и не мисля .. [коментари]  I want a new life or just my boring?   242502


Wr1tinGLuna7icX написа:Начи само идеята и накой части от фика са мои ,a за втората глава незнам кога момичето което го пише ще е готова с нея и май натам става сасусаку ама не съм сигурен.


Чакай, чакай, я да се разберем. Това кой го пише???
Wr1tinGLuna7icX
Wr1tinGLuna7icX
Новородено
Новородено
Мнения : 6
Дата на рег. : 26.02.2011

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Нед Фев 27, 2011 2:07 am
Едно момиче всъщност за пола не съм сиг щот нея познавам лично ,но няма значение [коментари]  I want a new life or just my boring?   242502 .. както казах само идеята и някой части са мои от части имам предвид две три изречения [коментари]  I want a new life or just my boring?   787605 и се съгласих да го качвам в някой сайтове и там как го пише и т.н не ме интересува особено ,но като цяло фика не е мой просто аз го качвам схвана ?! [коментари]  I want a new life or just my boring?   787605
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Нед Фев 27, 2011 3:01 am
Wr1tinGLuna7icX написа:Едно момиче всъщност за пола не съм сиг щот нея познавам лично ,но няма значение [коментари]  I want a new life or just my boring?   242502 .. както казах само идеята и някой части са мои от части имам предвид две три изречения [коментари]  I want a new life or just my boring?   787605 и се съгласих да го качвам в някой сайтове и там как го пише и т.н не ме интересува особено ,но като цяло фика не е мой просто аз го качвам схвана ?! [коментари]  I want a new life or just my boring?   787605

Ясно. Даже не си заслужава да се коментира...
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Нед Фев 27, 2011 4:29 am
ОМГ! Това за автора/авторите значи се нарича фик???? [коментари]  I want a new life or just my boring?   751198


Ай, само аз ли получих нервни тикове, докато го четох или вече откачам и мозъка ми вече не функционира нормално при четене на толкова много книги! [коментари]  I want a new life or just my boring?   242502

Въпреки, че е хубаво да се коментират евентуалните грешки, които Thэ Dark Girl бе толкова добра и обърна внимание на тях, пак ще повторя... Не че нещо, но и аз избягвам да коментирам правописа и пунктуацията, защото съм на мнение, че всеки допуска грешки по невнимание, дори и моя милост. Но твоите грешки са твърде явни и повтарящи, демек не си чел/а/и няколко правила в българския книжовен език. Ти българче ли си? Защото хич не ти личи...

Остави това сега! Ама ти така ли мислиш, както пишеш или само на мен ми се струва, че мисълта ти отвсякъде зее като разпран чувал???
Едно момиче всъщност за пола не съм сиг щот нея познавам лично ,но няма значение .. както казах само идеята и някой части са мои от части имам предвид две три изречения и се съгласих да го качвам в някой сайтове и там как го пише и т.н не ме интересува особено ,но като цяло фика не е мой просто аз го качвам схвана ?!
Това е само пример на един твой коментар. Във фикът е набъкано толкова много двусмислици и неяснота, че направо нямам думи. Това за мене не е творчество. Това е ЯКА ГАВРА с творчеството. Цепиш какво искам да ти кажа, нали?
Така, погледни сега това:
-Да се представя аз съм Учиха Саске даа .. от богата фамилия Учиха -.- ,но точно това ми омръзна да уча в богати частни училища пълни с богати лигави момченца и момиченца откоито половината ми се лепят включително и момчета които просто се лепят на парите ми .. май и буквално ,но се тая .. да беше само т'ва баща ми очаква да заема източната компания ,а за брат ми Итачи остава северна като го знам би взел и двете всъщност ако не го мразех бих му я отстъпил ама явно не е роден с късмет .. да на главния въпрос защо си сменям името амии просто е омръзна ми всички да очакват толкова много от мен все пак съм още на 16 години исках поне малко нормален или поне личен живот ,но не.. всеки ден минаваше като предния учене практика в компанията на баща ми пак учене и накрая имах чуството че ще полудея и изведнъж ми звънна Наруто за да ме покани на рд-то си.. е това си беше като знак от съдбата и реших пак да избягам от нас тоест от самия град вмомента съм в Япония с нова самоличност и ми е интересно този път за колко време ще ме открият. Хмм.. май ще успея за средата на първия час.. хах.. I'm awesome ;д.
Той си облече черните дънки и няква тениска обу си кецовете и тръгна към даск .. [ по пътя си спря taxi .. ;d]
Само този абзац наруши всички писани и неписани правила в създаването на текст. Където и да го постнеш, всички ще ти кажат, че е пълно с грешки, а ако имаш смелостта да направиш тема в Анимес-а, nem13 направо ще те разкатае. Определено фикът ще бъде изтрит без предупреждение. Само аз ще ти кажа няколко явни грешки, ама си мисля,, че ще е загуба на време. Основното е поставянето на точки и запетайки и разни там препинателни знаци, целта на които е да се създаде плавност на изречението и подредба на мисълта. Като четох точно този абзац получих нервен срив и аневризъм се спука дълбоко в мозъка ми, така, че в момента само духът ми контактува с този свят! [коментари]  I want a new life or just my boring?   242502 Вземи се стегни! Някоя сериозна книжка прочети, не някой СасуСаку фик, пълен с грешки 1:1 с твоите! Внимавай в час по български език и литература! Чудя се даскалката дали е добра с теб и дали ти пише някоя заблудена тройка, за да отбие номера или грам не обръща внимание на работата си като учител!

Последно: ТОВА НЕЩО АБСОЛЮТНО НЕ СТАВА! Нито идея видях, нито ясна мисъл в едно-едничко изречение... Това е ТОТАЛНА ГАВРА с литературата и според мене, като човек, който е отдал всяка свободна минута на нея, съм на мнение, че тази тема ЦЪК!!!
трябва да се изтрие. Но пък се надявам другите (на мене не ми се иска все аз да съобщавам лошите вести!) да ти кажат, че нямаш нито талант, нито основа, нито идея, че да твориш или да постваш тема тук!

И без да се сърдиш! Истината си е такава. Малко грозна, но пък съвсем реална! smile
Wr1tinGLuna7icX
Wr1tinGLuna7icX
Новородено
Новородено
Мнения : 6
Дата на рег. : 26.02.2011

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Нед Фев 27, 2011 11:58 am
JoInT{}MaNia4ka написа:
Wr1tinGLuna7icX написа:Едно момиче всъщност за пола не съм сиг щот нея познавам лично ,но няма значение [коментари]  I want a new life or just my boring?   242502 .. както казах само идеята и някой части са мои от части имам предвид две три изречения [коментари]  I want a new life or just my boring?   787605 и се съгласих да го качвам в някой сайтове и там как го пише и т.н не ме интересува особено ,но като цяло фика не е мой просто аз го качвам схвана ?! [коментари]  I want a new life or just my boring?   787605

Ясно. Даже не си заслужава да се коментира...

Точно така не си заслужава и няма смисъл да се хабите с дълги коментари ,защото няма се занимавам да ги чета и за мен е по-добре че фика не става за нищо ,защото ще спре да ме занимава с глупости [коментари]  I want a new life or just my boring?   787605 ..
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Нед Фев 27, 2011 12:30 pm
Олеле! [коментари]  I want a new life or just my boring?   242502 Забавен/а си! Тогава да виждаш някаква логика този фик да бъде постнат тук, след като е нарушил всички правила в литературата???
[коментари]  I want a new life or just my boring?   751198

Wr1tinGLuna7icX
Wr1tinGLuna7icX
Новородено
Новородено
Мнения : 6
Дата на рег. : 26.02.2011

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Нед Фев 27, 2011 12:53 pm
Трябваше да го кача това е ,а това че не става е добре за мене защото не трябва да го качвам повече ... толкова ли е трудно да се схване о.О
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Нед Фев 27, 2011 2:16 pm
[коментари]  I want a new life or just my boring?   751198 Моля, моля??! Я повтори!
Едно момиче всъщност за пола не съм сиг щот нея ПОЗНАВАМ ЛИЧНО...

А после я това да видим:
...да ги чета и за мен е по-добре че фика не става за нищо ,защото ще спре да ме ЗАНИМАВА С ГЛУПОСТИ...

Сега слушай какво ще ти кажа! Караш ме да спамя, но съм бясна на ей-такива, които нагли си лъжат и чак си вярват на писанията. Защото определено я познаваш, нали? Така, че спри да се правиш на интересен и недей да пълниш форума с недоизясненото ви приятелство! ОК? Кажи също на въпросната дама да седне да прочете това, което писах и да си вземе бележка от коментарите, че това, което пише е пълна простотия, ясно?

Всеки следващ твой коментар тук в тази тема, ще бъде трит от мен! Ако искаш, го смятай за заплаха! Все ми е тая! [коментари]  I want a new life or just my boring?   242502
Wr1tinGLuna7icX
Wr1tinGLuna7icX
Новородено
Новородено
Мнения : 6
Дата на рег. : 26.02.2011

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Нед Фев 27, 2011 2:49 pm
ми да имам предвид познавам я от сайт дадох идеята и се съгласих да го качвам ама явно не може да пише затова се отказах да го качвам и я земи изтрий темата и самия фик ,че гледам нямаш друга работа ,а и ми оспами темата пък и немисля повече да спамя тука и ако качва друга глава ще я качва сама защото нямам намерение да качвам 2-ра и пак да ми пишат некви дълги мнения да си зимам от времето да чета неща които въобще не ме засягат ,ако се навия и да ги чета ..

Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Нед Фев 27, 2011 2:53 pm
Прочетох първите няколко изречения от така наречения фик и спрях! Мисля че няма нужда да се повтарям с останалите и да обяснявам как темата на фика вече е супер банална и тн.

Сега по другия въпрос. Не съм чела всички коментари, защото не ми се занимаваше, но и малкото което прочетох бе достатъчно, за да ме изнерви. Вместо да дрънкаш разни глупости по-добре кажи на твоята приятелка да влезе в темата и да прочете всичко, ако наистина иска някога през живота си да напише нещо смислено.
Освен това ти и твоята приятелка на колко години сте ?? На 9, 10, 11 ??
Защото след като прочетох коментарите ти и след като се опитах да разбера какво сте се опитвали въобще да направите и двамата, имах чувството, че някоя детска градина си е изгубила децата. Освен това нямаше да е зле да напишеш още отначалото че фика не е твой, за да не караш хората да си хабят думите напразно и да се занимават с такива лапета като теб.

ми да имам предвид познавам я от сайт дадох идеята и се съгласих да го качвам ама явно не може да пише затова се отказах да го качвам ..


Хахаха, неможела да пишее .. а ти да не би да можеш ?? Вместо да казваш колко дълги били коментарите на другите и как няма да ги прочетеш, по-добре направи обратното, защото ще ти трябват.

и я земи изтрий темата и самия фик ,че гледам нямаш друга работа ,а и ми оспами темата пък и немисля повече да спамя тука и ако качва друга глава ще я качва сама защото нямам намерение да качвам 2-ра и пак да ми пишат некви дълги мнения да си зимам от времето да чета неща които въобще не ме засягат ,ако се навия и да ги чета

И я вземи си го начукай !! Не мисля че ти си човека който ще казва на който и да било какво да прави. След като си толкова глупав/а ( и аз незнам вече кво си, май ще се наложе да ти викам в среден род ) не си хаби времето наистина, за да се научиш на нещо или поне да знаеш къде се слага точка!!

Wr1tinGLuna7icX
Wr1tinGLuna7icX
Новородено
Новородено
Мнения : 6
Дата на рег. : 26.02.2011

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Нед Фев 27, 2011 3:14 pm
както казах в предния пост изтрийте темата и там сичко свързано с фика защото ми омръзна вече .. да права си трябваше да напиша че само идеята и онази част с песента в началото е моя т'ва че написах някой части беше една от най-големите ми грешки в жовота и мисля че още в началото казах да не се занимават да пишат ненужни коментари -.- и повече не мисля да коментирам вече каквото и да е било a да може да ми махнете и акаунта ,тъй като се регнах само за да кача скапания фик smile
Black Wings
Black Wings
Редовен
Редовен
Female
От : София
Рожден ден : 12.05.1995
Години : 28
Мнения : 659
Дата на рег. : 02.06.2010

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Нед Фев 27, 2011 4:31 pm
Значи освен, че го обърнахте на спам, а и всеки започна да пише каквото си иска. Може произведението му наистина да не е перфектно, а и изобщо да не е произведение ама вие прекалявате. Вместо да го обиждате, укорявате и ругаете вземете му дайте съвет как да го подобри, а? Много е лесно някой да обижда, вместо да седне и да говори цивилизовано. Вземете се стегнете и употребявайте държание, което да подхожда на възрастта ви, защото хапливите коментари на 15-16-17 годишни момичета изобщо не им прилягат, а точно обратното - разсмиват ме. [коментари]  I want a new life or just my boring?   242502
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 36
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Нед Фев 27, 2011 4:40 pm
Хей... Я, поохладете малко страстите [коментари]  I want a new life or just my boring?   751198 Първо темата стана война, а после виждам и ругатни [коментари]  I want a new life or just my boring?   12694 не трябва ли да се държим, като големи хора... Bitch не мисля, че си по- добра от това момче щом си написала това: "И я вземи си го начукай !! " Какви са тези думи не мога да разбера [коментари]  I want a new life or just my boring?   12694 Вярно е, че фика е блъскан с грешки- правописни и пунктуационни; няма описания и има просташко изразяване, но това, което прочетох от bitch показва колко сме възпитани българите [коментари]  I want a new life or just my boring?   519416 Заключвам темата, за да не се превръща в поредната война и ако има някой, който не е съгласен да ми пиши на ЛС. Не е нужно да оспамвате всяка една тема за коментари- за тази цел си има ЛС-та.

П.П. Wr1tinGLuna7icX съгласна съм с всяка една стойностна критика, която е отправена към фика, защото, ако се вмъкнат малко повече описания и се редактира, фика може да стане добър.
П.П. bitch Нарушаваш правило на форума -
"2. Не обиждайте другите потребители с постовете си. Ако някой изкаже мнение, което не се хареса на някой друг, моля не се нападайте взаимно. Все пак всеки има собствено мнение и различни предпочитания."
Не мисля, че на теб ще ти хареса, ако някой ти напише нещо подобно. Не защитавам потребителят, който е пуснал фика, а справедливостта и човечността... Мисля, че бях ясна с коментарът си. ТЕМАТА СЕ ЗАКЛЮЧВА!
Sponsored content

red Re: [коментари] I want a new life or just my boring?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите