Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
~Tiffany~
~Tiffany~
Любител
Любител
Female
От : Асеновград
Рожден ден : 10.01.2000
Години : 24
Мнения : 344
Дата на рег. : 14.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail,Shugo Chara,Death Note

red [коментари] Summer Life

Пон Яну 17, 2011 8:43 pm
Надявам се да има коментари. smile
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: [коментари] Summer Life

Вто Яну 18, 2011 7:10 pm
Така ще започна първо с лошото :Д Аз не съм чела кой знае колко фикове или съм писала кой знае колко, но някой неща мн се набиваха в очите:
Има правописни грешки, аз не видях точно много, но аз не забелязвам мн мн такива неща, но видях !
Малко описание, трябва малко повече описание за да ни запознаеш с обстановката, хората как изглеждат, и всичко така нататак. Знам, че е досадно, но малко повече описание никога не е в излишък !
ии третата ми критика е,че всичко се развива много бързо и неразбираемо, на места нищо не схванах, кой с кого разговарял кво направил .. моля ти се, оточнявай с имена кой е казал пряката реч. И последната ми критика , скоято може би всички ще се съгласят е, че беше много кратко, трябва да е минимум поне трипъти по дълго .. но и двапъти пак стига. Но за да ти е хубав и пълен фик-а трябва да е много по дълъг от това. :) А сега за самият фик като цяло е интересен, ако добавиш описание и успея да схвана някой неща ;дд ще го следя с удоволствие. Идеята ти ми харесва, ако това ти е първи фик, добре си се справила :) но може и по добре ;дд Е, надявам се да не си се ядосала много много и да сам ти помогнала :)
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: [коментари] Summer Life

Сря Яну 19, 2011 6:39 pm
Малко не съм съгласна с предния коментар и сега ще се обоснова. Първо, за да се изготви каквато ще и да е критика, трябва да погледнеш възрастта на автора, написал произвидението си. Винаги съм го взимала впредвид, изготвяйки критиката си и съдя по мене си на същата възраст - какво съм можела, дали съм успявала, какво ми куца, на какво да наблегна...

Девойчето е на 11 години, чудеса не можеш да очакваш от нея и писането й не ме изненадва. На авторката само ще кажа, че й трябва четене. Не само да бяга от училище и да блее в часовете по български език и литература, а да се помъчи да пише анализи и есета, както предполагам се дават на учениците. Абе сега не знам как е в училище, но това е просто един от моите съвети. Девойката няма стил, има двусмислици и слаб речник... Много, много слаб. За да го коригира бих й препоръчала да чете книжки - и не любовни изгъзици и глупости от сорта "Той прави любов с мен и това е чудесно!" Книги мога да й препоръчам доста, само трябва да ми каже какъв жанр я вълнува.

От друга страна в другия форум попаднах на девойка, която е на 12 години, а пише неща, които подхождат на тукашните 15-годишни! Вундеркинд? Ми не... Просто има талант и успешно ще го развие. Не съм й прочела целия фик, защото почна да прави сапунени мехури. Не знам как се казва обаче - Сънрайз или нещо такова.

Но това е в общи линии. Мила моя, повече книжки и повече внимаване в час по български език. Успех в писането на следващата глава! smile
Sponsored content

red Re: [коментари] Summer Life

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите