Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 36
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto

Съб Яну 15, 2011 9:25 pm
Коментарите по фикчето се пишат тук naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 352690
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto

Съб Яну 15, 2011 9:39 pm
Ммммм сис, тва е яко
Амааааааааааа има малко грешчици, но те са от бъразне предполагам Хд
Мммммм отначало фамилията на Дейдара беше една, после друга.... малко се обърках Хд
Нооо Саске СЕЛЯНИН naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 880706 naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 880706 naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 880706 Това ме уби!!! naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 880706 naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 880706 naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 880706 Иначее моментите с Наруто и Саске мннн ме изкефиха
Малко ми е объркано, да ти кажа..... Знам ли..... заплетено ми се струва ии недоизяснено, но съм сигурна, че постепенно нещата ще се наредят Хд
А, иии мерсиии, че го посвещаваш и на мен :*
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 36
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red Re: [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto

Съб Яну 15, 2011 9:52 pm
Съжалявам сис, видях ги и съм ги оправила naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 352690 Радвам се, че ти харесва и съм сигурна, че като прочетеш до края ще ти хареса и това, че е заплетено - така е иначе няма да е интерестно naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 787605
Black Wings
Black Wings
Редовен
Редовен
Female
От : София
Рожден ден : 12.05.1995
Години : 28
Мнения : 659
Дата на рег. : 02.06.2010

red Re: [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto

Нед Яну 16, 2011 1:26 pm
Заглавието на фика ме привлече и реших да го прочета - не съжалявам. Хареса ми самата идея и това, че си опитала един вид да представиш двата си героя - Сaске и Наруто, като хора от различни светове, но въпреки, че са толкова различни те ще се сприяделят (предполагам хД) naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 242502
Имаше описания и самото съдържание ми хареса, а може би и това, което най-много ми хареса е, че самия фик е заплетен, но имам чувството, че точно тази заплетеност ме кара да чакам с нетърпение следващата глава. хД
И разбира се да не забравя клиширания коментар: Искам още!!!! хД naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 787605
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto

Нед Яну 16, 2011 1:37 pm
Такам... сега да се изкажа и аз naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 242502
Галче, фикчето беше страхотно
Заглавието ми хвана окото и реших да го видя
Заплетено и забавно - 2 в 1

onyx&pink написа:
Нооо Саске СЕЛЯНИН naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 880706 naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 880706 naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 880706 Това ме уби!!! naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 880706 naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 880706 naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 880706

Да, и мен naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 242502
Това определено не го очаквах naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 242502
Нямам търпение да видя продължението, струва ми се, че ще ни изненадаш

Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto

Нед Яну 16, 2011 1:50 pm
Упс! И аз си падам по криминални истории. В момента пиша такава и ми е интересно да прочета фик с такава насоченост. Не само за любов, секс, "Той ме мрази!". "Той ме обича! Аз също!", "... и двамата заживели щастливо до края на живота си." и неща от този род, ако ме разбираш какво искам да кажа. Харесва ми идеята ти, а също образността на езика ти. Има какво още да се желае, но ми харесва все пак. Но това:
Да не си роднина на кривогледият татарин? Май баба ти е прегрешила с някой татарин.
не ми харесва, определено!

Преполагам, че не си искала да обидиш някого, но за мене е някак несъвместимо. Най-малкото защото майка ми е татарка и мога да те убедя лично, че татарите не са толкова лоши, каквато и слава да им се носи. Също мога да те уверя, че най-жестокия народ от малцинствата (а също и най-грозния! ) е този на чеченците. Можеш да бъдеш сигурна в това, което ти казвам.

Иначе репликата на Наруто за кривогледия татарин е клише в историята и съм го срещнала когато преди време се захласнах да чета български исторически романи. Фани Попова-Мутафова май имаше такива сравнения за ордите на Чингис Хан, но не помня точно какви.

Извинявам се за коментара, но нямаше как да се сдържа да не го направя!
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 36
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red Re: [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto

Нед Яну 16, 2011 9:12 pm
cool cheryll написа:Упс! И аз си падам по криминални истории. В момента пиша такава и ми е интересно да прочета фик с такава насоченост. Не само за любов, секс, "Той ме мрази!". "Той ме обича! Аз също!", "... и двамата заживели щастливо до края на живота си." и неща от този род, ако ме разбираш какво искам да кажа. Харесва ми идеята ти, а също образността на езика ти. Има какво още да се желае, но ми харесва все пак. Но това:
Да не си роднина на кривогледият татарин? Май баба ти е прегрешила с някой татарин.
не ми харесва, определено!

Преполагам, че не си искала да обидиш някого, но за мене е някак несъвместимо. Най-малкото защото майка ми е татарка и мога да те убедя лично, че татарите не са толкова лоши, каквато и слава да им се носи. Също мога да те уверя, че най-жестокия народ от малцинствата (а също и най-грозния! ) е този на чеченците. Можеш да бъдеш сигурна в това, което ти казвам.

Иначе репликата на Наруто за кривогледия татарин е клише в историята и съм го срещнала когато преди време се захласнах да чета български исторически романи. Фани Попова-Мутафова май имаше такива сравнения за ордите на Чингис Хан, но не помня точно какви.

Извинявам се за коментара, но нямаше как да се сдържа да не го направя!
Съжалявам, ако съм убидила някой с фикчето не е било нарочно naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 4485 а за наруто и саске ще разберете какво става нататък, само едно ще ви подскажа, че ще има приятелство, мистерия и изненади naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 787605 надявам се да ви хареса и ще пусна следващата глава веднага, когато я препиша от тетрадката а компа, защото главите ги пиша на работа naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 787605 това беше от мен и много се радвам, че ви харесва smile
sakura_sasuke_fenka
sakura_sasuke_fenka
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Пазарджик
Рожден ден : 14.08.1997
Години : 26
Мнения : 125
Дата на рег. : 17.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto

Чет Яну 27, 2011 3:58 pm
Не мога да появрвам! Толкова пъти съм подминавала тоя фик, защото съм мислела че не струва, а сега, след като прочетох първата глава съм изумена! Такова нещо не бива да се пропуска! Харесва ми, че има някой който пише по подобна тема! Наистина удивително! Само имам едно мъъъъъъъъъъъъничко въпросче: ще се появи ли Сакура? или ще си бъде "само по мъжки"? naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 23388 Е тва е от мен! с нетърпение чакам следващата главичка! naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 68766 naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 476926
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 36
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red Re: [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto

Чет Яну 27, 2011 8:12 pm
Естествено, на къде без Сакура naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 787605 Но тя ще се появи по- нататък и съжалявам за закъснението, но имам състезание за фикчета и сега работя по проекта си и когато мине състезанието непременно ще имате нова глава naruto - [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto 787605
Sponsored content

red Re: [коментари] Агонията на японската мафия - по Naruto

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите