Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
BeautifulQueenStyle
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 25
Мнения : 435
Дата на рег. : 02.08.2010

red Sasusaku [[ love or War? ]]

Чет Окт 21, 2010 8:55 pm
1ва глава..на новият ми фик! Ее,надявам сее..да ви хареса ^^
Здравейте,казвам се Сакура Харуно. На 16 години съм,живея в Лондон с котката ми-Емили.Родителите ми ходят често по екскурзии и решиха да ме оставят да живея тук.Къщата ми се намира точно до морето ^^.И малко по нагоре - ''ада'',който всъщност започва от утре -УЧИЛИЩЕ!..Супер!!! Нови учители,приятели,сигурно и врагове.Няма що,много съм щастлива =__=''.Добре си бях в Коноха!Всичките ми приятели са там.А сега съм в гъза на географията,сигурно! Е, в момента е 22:30 и на мен ми се спи така,че лека^^!



--На сутринта--

Биип
Биип
БиИип


-Добре,защо ми трябваше да си купувам часовник, защо?-промърморих аз и станах от леглото.С 100 зора станах,довлачих се до банята,измих си зъбите,сресах си косата,оправих си чантата, облякох си черните дънки и белият дълъг потник. Нахраних Емили,взех си пари и тръгнах към училище.След около 10 минути бях в двора му! Беше меко казано..ОГРОМНО! Добре…лошото беше,че някаква групичка от 3 момчета и 1 момиче ме зяпаха! К'во искаха? Егати стига са ме зяпали! И както си вървях едно русо момиче се бутна в мен.

-Извинявай,не те видях!-извини се русокосата и ми се усмихна.
-Аа,не няма нищо ^^''-отговорих и също се усмихнах.
-Нова ли си?-попита ме тя
-Ами да и търся стая 201!
-Ее,имаш късмет аз съм в тази стая!-отвърна тя-А забравих да се представя,аз съм Ино Яманака,а ти си?
-Аз съм Харуно Сакура,приятно ми е Ино!-казах аз и се запътихме към стаята.
-Добре Саку,трябва да ти кажа с кой не трябва да имаш проблеми!
-Ъъъ...с кой?-учудено я погледнах.
-Саске Учиха! Богато копеле,което притежава това училище! Майка му е директорка.Няма баща разведени са! Той е..мм..най-големият побойник в това училище,който му се изпречи на пътя го смазва като буболечка! Мисли се за велик. Ако те дразни не му обръщай внимание или поне не го обиждай,ако не искаш да си изпатиш! Мм какво друго? А да..той е..Казанова,минал е всички момичета в това училище! Не му се връзвай! Прави секс с някоя и като се събудиш, него го няма! И после ти казва ''За какво говориш?..Вчера нищо не съм правил с теб! Махай се от погледа ми''-и с това приключи Ино.Стоях като гръмната.Наистина ли е толкова гаден? Даже гаден в слаба дума..ужасен!!!
-Едва ли е толкова...гаден >.>-казах аз
-Нямаш си и на представа колко..той е студен и гаден, и...Ами с една дума пълно копеле!-отвърна ми Ино
-А ти откъде знаеш всичко това,Ино?-попитах я
-Ами бившата ми най-добра приятелка-Анна го харесваше и му каза,той се възползва от това и...както ти казах прави секс с нея и после я зае*а!-отвърна тя
-А сега къде е?
-Анна ли? Ами махна се, защото не можеше да го търпи! И сега не знам къде е!

Стигнахме до стая 201 и влязохме.Седнахме на чина на Ино. Първи час- Литература -.-. омг.


Е надявам се да ви хареса!..Дано няма грешки,но силно се съмнявам xD !
Sasusaku - Sasusaku [[ love or War? ]] 238394


Последната промяна е направена от -' ' Naorii-chan]~ на Сря Окт 27, 2010 8:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Shinin' My Life~
Shinin' My Life~
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : I found my Place... the name is 'You'
Рожден ден : 18.06.1996
Години : 27
Мнения : 132
Дата на рег. : 11.10.2010

red Re: Sasusaku [[ love or War? ]]

Пон Окт 25, 2010 10:41 am

red Re: Sasusaku [[ love or War? ]]

Сря Окт 27, 2010 9:34 pm
2ра глава!
Много благодаря за критиките на другите!

С Ино стояхме на чина и си говорихме, но разговорът ни беше прекъснат от влизането на учителя.Той не беше много стар, цвета на косата му беше сив и носеше черна маска, покриваща устата му. В ръката си държеше оранжева книга. Всички станаха:
- Добър ден, Какаши-сенсей! - поздравихме го,а той просто кимна с глава и седна на стола си. След това погледна към нашия чин и каза:
- А, Сакура! Защо не каза, че си тук? - поклати леко ръка, за да ми каже да стана. - Ела да се представиш на класа! - тръгнах към Какаши и спрях до него. Обърнах се с лице към класа и заговорих високо, така че всички да ме чуват:
- Здравейте, аз съм Харуно Сакура! Много ми е приятно да се запознаем! - усмихнах се.След секунда всички започнаха да си шушукат.
- Не е зле! Хубава е! - дочух да казва едно от момчетата пред мен. Почувствах как бузите ми започват да почервеняват и бързо седнах на чина си до Ино.
- Падна чудна нощ... - Какаши бе започнал да чете нещо, но от там вече не слушах. Извадих тетрадката си и започнах да драскам всякакви неща по нея. След няколко минути вратата на стаята се отвори и вътре влязоха момче и момиче.
- Карин и Саске! Отново закъснявате за часа ми! - строго каза учителят. Момчето беше с гарваново черна коса и също толкова тъмни, а леко почервенелите му устни се вписваха идеално на бледото му лице. Първите 2 копчета на ризата му бяха разкопчани и вратовръзката му бе небрежно поставена на врата му. Момичето до него имаше червена коса и очила, зад които ясно се виждаха ярко червени очи. Нейната риза също бе леко разкопчана, но тя нямаше вратовръзка. "Хммм,значи това е Саске? Точно както каза Ино - разглезено момченце със стотачки в джобовете!" помислих си аз.
- Хайде, какво стоите там? Сядайте си по местата! - извика нервно Какаши.
- Недей се пали, старче! - отвърна с безразличие Саске. Все пак двамата направиха каквото им каза учителят. Червенокоската извади едно огледалце и започна да се оглежда в него. Саске пък изкара скицник и молив от чантата си и започна да рисува. Часът мина бавно и беше доста скучен. И точно, когато мислех да ударя една дрямка, звънецът би.Ино хвана ръката ми и ме поведе към няколко деца от класа.
- Как сте банда? - ухили се Ино.
- Супер! А, това е новата! - каза едно момиче с дълга тъмно синя коса и бели очи.
- Да. Сакура... това са Хината, - новата ми приятелка посочи белоокото момиче. - Темари с русата коса, Сай с емо прическата и олигофренския поглед и Киба ще го запомниш по червените черти на бузите. - завърши тя. Заговорихме се, но след минути някой ме бутна, в следствие на което аз залитнах и почти паднах. Обърнах се, за да видя кой причини това и застанах лице в лице с... очила. Карин, до колкото си спомням. Сигурно беше тръгнала към чина на Саске, който слушаше музика на мп3-ката си и драскаше нещо.
- Ей, я внимавай малко! -казах заядливо аз.
- Ти пък коя си? - намести тъмно кафевите си очила.
- Махай се, Карин! - чух Хината да казва ядосано. - Иначе не знам къде ще ти забия тези очила. - Карин направи тъпа физиономия и продължи да върви към Саске. За момент се притесних, че задникът й ще падне, имайки в предвид начина, по който го въртеше. Звънецът би и всички седнахме по местата си. Сега беше ред на Историята. Извадих учебника и слушалките си точно, когато в стаята влезе млада жена. В ръката си носеше черна кожена чанта, имаше черна къдрава коса, която стигаше до кръста й, а очите й също бяха черни. Тя бързо се придвижи към бюрото, постави чантата си в края му и извади зелен учебник. Взе също и черен маркер за дъска и започна да обяснява и пише. Не ми беше интересно... сложих си слушалките в ушите и пуснах "Rammstein-Mein Herz brennt". Изведнъж чух как вратата рязко се отваря, разкривайки задъхано момче.

Следва Продължение!...
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 36
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red Re: Sasusaku [[ love or War? ]]

Сря Окт 27, 2010 9:56 pm

red Re: Sasusaku [[ love or War? ]]

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите