Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Какво мислите за новия дизайн?

+24
-*-What The Hell-*-
[ YqYq ]..xD^
sand_team
Fler
zzuzzolina
dalin_linda
diamantina
hinata i naruto
streleca_stz
Little_Shana
Privaте L♥ve
SunrisE
Black Wings
onyx&pink
Hermi
*Alx*
Ŧħе_SлladuRчЭ
Lover.
`M I N I
Thэ Dark Girl
Sweeney Todd
temari_sakura_
Топчету
IVE-STORM(bg)
28 posters
Go down

Вашото мнение е:

16 - 33%
22 - 46%
10 - 21%
 
Общо гласове: 48
 
Poll closed
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 9:44 am
Очаквам вашите отговори, мнения и коментари Какво мислите за новия дизайн? 787605


Последната промяна е направена от IVE-STORM(bg) на Нед Окт 24, 2010 2:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 12:04 pm
Мразя този тип дизайни - грозни са и трудно се ориентирам из темите. За това протестирам и си искам стария вид на форума! Не мисля, че някога изобщо ще свикна. Долу светлината! Освен това ми липсва чатонго, чат кутията, отстрани. Какво мислите за новия дизайн? 4485 Кой глупак се е сетил да сложи подобен дизайн ... леле как ще го изгоря с аматерасу ...
temari_sakura_
temari_sakura_
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : plovdiv
Рожден ден : 15.03.1997
Години : 27
Мнения : 33
Дата на рег. : 11.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 3:48 pm
И на мен не ми харесва новия дизайн на форума. Твърде светъл е, а и нали едното име на форума е
naruto-hit.darkbb. По пътя на логиката трябва да е с малко по-тъмни нюанси. А и щеше да е по-добре, ако промяната не беше толкова рязка, а по-постепенна...Ама кво да се прави ще свикнем...някога... Какво мислите за новия дизайн? 4485
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 4:17 pm
Много ми харесва! (♥_♥)
Светличко,приятно & чистичко Какво мислите за новия дизайн? 386611
(има неща за доизпипване,но като цяло ми харесва.)
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 4:21 pm
На мен ми допада.
Може да се дооправят тук - таме някои неща, но като цяло е мн добре
`M I N I
`M I N I
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : Saint Petersburg, (Varna)
Рожден ден : 13.04.1996
Години : 28
Мнения : 4084
Дата на рег. : 03.03.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden; Vampire Knight; Death note

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 4:35 pm
Твърде е... бяло. Като беше сив, не знам, по ми допадаше. Сега форума изгуби чара си. Вярно, имаше и други сайтове, които бяха със същите детайли като основно, но... Не знам... Много е различно сега - то се видя. Емии, ако мнозинството харесва повече този стил явно ще трябва да свикваме, но сега всичко е разместено и е малко объркващо, дори много. Но както прецените и главно към Ивето. :)
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 5:22 pm
Офф бе хора мн сте капризни понякога! :д Да и мен ме кефят черния и сивия цвят, даже са ми любими, но тфа не значи че ся когато дизайна не е такъв не е хубав. Напротиив мн яко е станало всичко ии Ивето съм сиг. че се е постарала супер мн. Ии вие сместо да я подкрепяте само казвате че не ви харесвало, нямало да можете се свикнете с новия дизайни ии тн. все едно е дошъл края на света. Споко ве хораа.. ще свикнете :д Освен тфа както казах дизайна си е мн як и мн ми харесва как е станало нищо че фона е бял. Кфо от тфа,, малкоо разнообразие неможе завинаги да си остана едно и сащо щоту пък тогава ти писва!! ;]] Тка че стига с тия отрицателни коментари. Дизайна е станал мн фешън тка че вместо да мрънкаме кфо не ни харесвало, по-добре да му се кефим, че е нов ии да оценим малко труда на Ивето и Алех ( щотуу разбрах че и тя е помагала :д )
Ŧħе_SлladuRчЭ
Ŧħе_SлladuRчЭ
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
Рожден ден : 23.06.1996
Години : 27
Мнения : 1972
Дата на рег. : 07.12.2009

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 6:12 pm
За сега още не мога да свикна, но е хубав (^_^)

Емии не съм от любителите много на белият цвят, но промяната си е хубава. Така е много по-добре дори. И спрете с това въпрене ти го както беше, защото не е лесно да се правят нови бутони и подобни , като в случея-толкова готини. Много си е добре. Преди ми изглеждаше като за в детска градина, сега си е някак по тиййнски , ако така мога да се изразя. Само щрифта за имената на темите е малко голям. Трябва от админ панела да се посмали. Иначе всичко си е муцка. Какво мислите за новия дизайн? 637210 Евала Какво мислите за новия дизайн? 787605
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 32
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 7:15 pm
на мен страшно мн ми харесва Какво мислите за новия дизайн? 787605 уее 1 човек да каже, че и аз помагам *Хепи фейс* то не че съм напраила нещо кой-знае кво, ама Ивето не ми дава rev rev rev
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 8:22 pm
1. Как искате промяната да стане постепенна??? И то на дизайн?? Няма как - или се сменя, или не. Преди доста време ви писах навсякъде, че ще сменям дизайна на форума и, че вероятно ще е по-светъл(дори бял).
2. Трябваше да сменя цвета, защото САЙТА Е ВЕЧЕ ГОТОВ!!! В продължение на няколко месеца търсих подходящ дизайн за сайта....нямате си и представа колко трудно и бавно беше...Е вече намерих най-подходящия и той е сиво-бял. Скоро ще го видите.
3. Харесаха ми думите на Маiйнъtъ tи и Ŧħе_SлladuRчЭ. Наистина сега форумът изглежда по-изчистен и като за по-големи "сега си е някак по тиййнски" Какво мислите за новия дизайн? 787605

Е хора, надявам се да откриете плюсовете в този дизайн. Въпреки това аз ще потърся решение да угодя на всички...ще се помъча да го направя дори малко по-тъмен.

Промяна трябва да има! Който има предложения за друг дизайн нека ми прати линк. Ето и сайта с дизайните: http://en.hitskin.com/
Ŧħе_SлladuRчЭ
Ŧħе_SлladuRчЭ
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
Рожден ден : 23.06.1996
Години : 27
Мнения : 1972
Дата на рег. : 07.12.2009

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 8:35 pm
IVE-STORM(bg) написа:1. Как искате промяната да стане постепенна??? И то на дизайн?? Няма как - или се сменя, или не. Преди доста време ви писах навсякъде, че ще сменям дизайна на форума и, че вероятно ще е по-светъл(дори бял).
2. Трябваше да сменя цвета, защото САЙТА Е ВЕЧЕ ГОТОВ!!! В продължение на няколко месеца търсих подходящ дизайн за сайта....нямате си и представа колко трудно и бавно беше...Е вече намерих най-подходящия и той е сиво-бял. Скоро ще го видите.
3. Харесаха ми думите на Маiйнъtъ tи и Ŧħе_SлladuRчЭ. Наистина сега форумът изглежда по-изчистен и като за по-големи "сега си е някак по тиййнски" Какво мислите за новия дизайн? 787605

Е хора, надявам се да откриете плюсовете в този дизайн. Въпреки това аз ще потърся решение да угодя на всички...ще се помъча да го направя дори малко по-тъмен.

Промяна трябва да има! Който има предложения за друг дизайн нека ми прати линк. Ето и сайта с дизайните: http://en.hitskin.com/
Супер си е дизайна и аз точно това казах- че много трудно се прави. Докато избереш всичко, че да му улучиш цветове който да пи пасват. тези, който не са бравили с админ панел няма как да разберът. Единственият минус, поне за мен е че като стоиш по до късничко започва бялото да ти дразни очите, но като стане така аз просто от настройките на монитора го затъмнявам .
И последн- натикайте си в главите, че дизайна няма да се върве в старият си вид. Форумът си остава така мухахахахх! И пак евала за работата на ДВЕТЕ /Алекс не те изпускам и дори малка помощ пак значи нещо/ админки. Какво мислите за новия дизайн? 637210 Какво мислите за новия дизайн? 787605
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 8:38 pm
Не ми харесва. Не си падам капризна, просто не ме радва, но ще свикна, всеки свиква. :д Обаче ми направи впечетление 1- нали уж сайта е на наруто, нашия русокос идиот, тогава защо по демоните има герой от 7 др анимета в главната картинка... някак странно е. :Д Иве не се засягай, алекс ти също. На всеки му е трдно да се оправи с примяната. Вие двете полагате много услилия за да поддържате форум ав цветущо състояние, обаче не забелязахте ли, че откакто се чекна дизайна / 2 или 3 дена/ в лафчето пишат тпочно 5 потребителя и не се пише никъде другаде оствен там и в две- три дръги теми максимум. Аз не разнббирам и не съм човекът, който ще ви критикува или не. Казвам само, че аз започнах да влизам по- рядко, това явно важи и за други. Иначе дизайна ме радва, в процес на разработка е все пак, аз ще свикна. :Д
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 32
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 8:40 pm
уеее мерси Какво мислите за новия дизайн? 787605 Какво мислите за новия дизайн? 787605 ама аз повече съм по идейната част Какво мислите за новия дизайн? 787605 Какво мислите за новия дизайн? 787605
Иве-не можеш да угодиш на сички :wth:

за писането-забелязахме, но аз лично мисля, че хората не влизат поради същата причина, поради която и аз не влизам - даскало, уроци, но тайм?
силно се надявам, че портебителите няма да спрат да пишат само заради няква си промяна...
Какво мислите за новия дизайн? 519416 Какво мислите за новия дизайн? 519416 Какво мислите за новия дизайн? 519416
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 10:10 pm
... сега форумът ще е ОСНОВАТА НА НАРУТО, но имаме и много други анимета в наличност Какво мислите за новия дизайн? 787605
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 32
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Вто Окт 12, 2010 10:36 pm
и така ще стане по-як и по-не-детски Какво мислите за новия дизайн? 787605 Какво мислите за новия дизайн? 787605 Какво мислите за новия дизайн? 787605 Какво мислите за новия дизайн? 787605 Какво мислите за новия дизайн? 787605
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Сря Окт 13, 2010 10:11 am
Ох тва бяло ми избоде очичките! Какво мислите за новия дизайн? 242502 Много ми е.... светло Хд Иначе дизайна не е лош и се прави трудно, така че поне да благодарим, че имаме някакъв що годе добър дизайн Хд Мен от тва бяло не стига, че очите, ами и главата ме боли Хд Хипер странно ми е ииии адски цветно Хд като си беше черничко си беше най-добре, а ся и профила отстрани ми го нямааа rev ааааа свикнах да си го гледкам rev Какво мислите за новия дизайн? 242502 И още нещо, форума е за Наруто, кво прави останала сбирщина от аниме герои в главната картинка Хд Иначе се е получило сладурско, но прекалено сладурско Хд Абееее най-важен е крайният резултат Хд ся може да е тъй, а после иначе, кой знае Хд
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 32
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Сря Окт 13, 2010 3:44 pm
понеже станаха много качените анимета във форума, а и почти никой не гледа Наруто и решихме форума да е за "Наруто и др анимета" (както Ивето постоянно ми повтаря) Какво мислите за новия дизайн? 787605
Black Wings
Black Wings
Редовен
Редовен
Female
От : София
Рожден ден : 12.05.1995
Години : 28
Мнения : 659
Дата на рег. : 02.06.2010

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Сря Окт 13, 2010 10:42 pm


Супер си е новия дизайн... Какво мислите за новия дизайн? 811726
SunrisE
SunrisE
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 55
Дата на рег. : 03.08.2010

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Чет Окт 14, 2010 10:16 am
На мен, лично ми е по-добре да гледам по-тъмен фон, но този не ми пречи толкова. Новия дизайн не е зле, не ми харесва на 100%, но ще свикна. И наистина е невъзпитано да се критикува такава работа, като се знае, че хич не е лесна, а и било обявено преди за подобна смяна. На който не му харесва да си каже, но не е нужно да умаловажава чуждия труд.
Privaте L♥ve
Privaте L♥ve
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : ..
Рожден ден : 23.06.1995
Години : 28
Мнения : 4141
Дата на рег. : 01.08.2008

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Чет Окт 14, 2010 10:26 am
няма втори такъвв .. страшно много ме кефи ! ;]
Little_Shana
Little_Shana
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : >.<...somewhere...>.<
Рожден ден : 19.04.1997
Години : 27
Мнения : 129
Дата на рег. : 24.08.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Mushi-shi,One Piece,Soul Eater,Beelzebub

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Чет Окт 14, 2010 5:18 pm
Харесва ми smile smile smile
streleca_stz
streleca_stz
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Male
От : Стара Загора
Рожден ден : 27.02.1996
Години : 28
Мнения : 477
Дата на рег. : 16.07.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Nichidjou

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Чет Окт 14, 2010 6:29 pm
Mуцка е Какво мислите за новия дизайн? 637210 има само няклко работи за дооправяне .. ама аз те знам каква си хакерка и ще ги оправиш Какво мислите за новия дизайн? 183921 Какво мислите за новия дизайн? 274454
hinata i naruto
hinata i naruto
Развиващ се
Развиващ се
Female
Рожден ден : 08.06.1995
Години : 28
Мнения : 33
Дата на рег. : 02.10.2010

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Пет Окт 15, 2010 6:36 pm
Какво мислите за новия дизайн? 4485 поне да беше малко в стила на jivotno.com щеше да е суперски форума.харесва ми но да е с подхождащи си цветове:

само светли-подхождат сиІ само тъмни-подхождат си І тъмни и светли-не си подхождат
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Пет Окт 15, 2010 10:22 pm
Какво мислите за новия дизайн? 4485 спокойно, работя по това
diamantina
diamantina
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 15.07.1994
Години : 29
Мнения : 168
Дата на рег. : 22.08.2010

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Съб Окт 16, 2010 12:08 pm
Оле доста е различно,ама мисля че ще свикна и ще ми хареса
Sponsored content

red Re: Какво мислите за новия дизайн?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите