Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red [коментари] Naruto yuri:See my pain.

Нед Сеп 26, 2010 9:32 am
Коментарите по фика тук.....

******

Сега и аз да изкажа мнението си. По принцип не чета подобни неща, но този път реших да видя за какво става въпрос.
Грабна ми вниманието, когато прочетох в кой век се развива действието и съществата, които са част от него.
Фик, с подобен жанр т.е. yuri и в това времево пространство, аз лично чета за първи път.
Наистина ми са супер интересни историите от по-ранните векове и ги чета с голямо нетърпение Хд
Фика ти е добър - Yuri смесено с 18-ти век и всякакви същества - доста заинтригуващо
Сега малко критика:
Имаш правописни грешки и запетайки, които си изял и то на някои много важни места, където читателя може и да не разбере на пръв прочит за какво става дума.
Главата е кратка. Знам, че първоначално каза, че имаш малко време, но все пак се постарай да е малко по-дълга.
И, снощи направих забележка точно за тази дума, и сега пак ще го направя - пише се съжАлявам, не съжЕлявам!!!!!!!! Няма я във фика, но прочетох какво си писал по-горе.
Black Wings
Black Wings
Редовен
Редовен
Female
От : София
Рожден ден : 12.05.1995
Години : 28
Мнения : 659
Дата на рег. : 02.06.2010

red Re: [коментари] Naruto yuri:See my pain.

Нед Сеп 26, 2010 5:25 pm


Като за първа глава е заинтригуващо... На мен също ми хареса това, че е от по-ранните векове и различните същества в него... Наистина имаше правописни грешки, но аз съм от типа хора, които не държат особено на това... Определено ще следя фика и се надявам скоро да има продължение...
Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
От : Лудницата на 4км
Мнения : 506
Дата на рег. : 06.12.2009

red Re: [коментари] Naruto yuri:See my pain.

Пон Сеп 27, 2010 9:39 am
Фикчето е много добро. Идеята е страхотна, но както казаха преди мен главичките са малко къси.
На места има пропуснати думи, и тук там някоя грешка, но без тях не може.
Ще бъде добре да има повече описания, защото последната глава беше размяна на реплики. Тъкмо започва описанието и ти става интересно и бум - пряка реч.
От мен е това и ще чакам следващата глава, защото наистина ми харесват идеята ти и стилът ти на писане.
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Naruto yuri:See my pain.

Пон Сеп 27, 2010 8:29 pm
Благодара за препоръкиите и хубавите коментари относно темата.Ще се постарая следващите глави да имат това , което искате. smile
Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
От : Лудницата на 4км
Мнения : 506
Дата на рег. : 06.12.2009

red Re: [коментари] Naruto yuri:See my pain.

Вто Ное 02, 2010 8:48 pm
Главичката пак беше малко късичка, но нищо.
Имаше изядени части от думите.
Накрая имаше малко двусмислица. Кой да сваля синеоката красавица? Получи се объркване.
Главата беше много интересна и чакам следващата. naruto - [коментари] Naruto yuri:See my pain. 242502
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Naruto yuri:See my pain.

Чет Яну 27, 2011 6:27 pm
Скоро идва и следващата глява , до седмица , две.
miss_kuklA
miss_kuklA
Състезател
Състезател
Female
От : мястото, където не си ти
Рожден ден : 24.08.1998
Години : 25
Мнения : 1145
Дата на рег. : 16.04.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire knight

red Re: [коментари] Naruto yuri:See my pain.

Пет Яну 28, 2011 1:31 pm
0мг, човек, ти може и да си на 18, ама само аз ли забелязвам? Къде се е чуло и видяло повече да се пише "по-вече"? Това не е сравнителна степен, ма баш се "намери" кой да го каже (аз ли, дет съм на 12, :Д). Разбирам, никой не е перфектен, ама чак такива грешки да допускаш, че да сравняваш и обстоятелства(наречия) за време...е, ся к'фо да са прай. Иначе фика ти доста ми допада като идея и един съвет: като напишеш главата си я проверявай 3-4 пъти преди да я пуснеш. Чакам следващата порция. naruto - [коментари] Naruto yuri:See my pain. 787605
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Naruto yuri:See my pain.

Пет Яну 28, 2011 6:12 pm
miss_kuklA написа:0мг, човек, ти може и да си на 18, ама само аз ли забелязвам? Къде се е чуло и видяло повече да се пише "по-вече"? Това не е сравнителна степен, ма баш се "намери" кой да го каже (аз ли, дет съм на 12, :Д). Разбирам, никой не е перфектен, ама чак такива грешки да допускаш, че да сравняваш и обстоятелства(наречия) за време...е, ся к'фо да са прай. Иначе фика ти доста ми допада като идея и един съвет: като напишеш главата си я проверявай 3-4 пъти преди да я пуснеш. Чакам следващата порция. naruto - [коментари] Naruto yuri:See my pain. 787605

Благодаря.Значи при мен е много странно , ако пиша на др. език грешка не можеш да видиш , ама на собствения си naruto - [коментари] Naruto yuri:See my pain. 617815 naruto - [коментари] Naruto yuri:See my pain. 242502 .Но все пак трябва да се постарая повече. naruto - [коментари] Naruto yuri:See my pain. 631890
Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
От : Лудницата на 4км
Мнения : 506
Дата на рег. : 06.12.2009

red Re: [коментари] Naruto yuri:See my pain.

Чет Фев 03, 2011 11:20 pm
Имаше доста правописни грешки и няколко изядени думички.
Не знам защо, но имам чувството, че последната глава не ми се връзва. Стои някак си като от друга история. Сакура нали е върколак? Тогава защо е драконов ездач?
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Naruto yuri:See my pain.

Чет Мар 03, 2011 8:33 pm
Fallen_AngeL написа:Имаше доста правописни грешки и няколко изядени думички.
naruto - [коментари] Naruto yuri:See my pain. 751198 Къде видя? naruto - [коментари] Naruto yuri:See my pain. 242502
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: [коментари] Naruto yuri:See my pain.

Чет Мар 03, 2011 11:24 pm
Ще отговоря аз. smile
Да видим ето този абзац:
Чу се силен трясък , който се разходи по стаята.Този звук прийждаше от затварянето на една стара колкото света врата.Да те бяха в една стара и малко порутена къща насред една поляна.
-Сигурни ли сте , че Хината ще се оправи докторе-разтревожено го попита Сакура.
-Трябва само да си почине малко , пък и раната й не толкова тежка – отговори докторът.
-Какво точно стана – попита Ерагон ранената.
-Както летяхме и изведнъж се озовахме в черна мъгла ... знаеш... демони.Но тези бяха по-станни , имаха тела на хора и глави на животни , може да са от онези египетските полу-човеци , полу-богове , които практикуват черна магия .Та единият от тях ме натсигна , а интересното беше , че аз дори не можех да помръдна.Нанесе ми няколко ужасни набождания.Може да ми е приложил нещо докато летях , защото не успях да ги забележа , понеже обясниявах на Фален ( непохватния фавн) как точно искам да се държи за мен.И след като ме проряза не помня нищо.Дори не знам къде е драконът ми нито Фален . Аз сгреших и поставих вас в опасност , трябва да ме накарате да извърша ронин*.

~1~... силен трясък , който се разходи... ^^ не се оставя място от двете страни за запетаята^^ Редакция: ... силен трясък, който се разходи...
~2~Този звук прийждаше от затварянето на една стара колкото света врата.Да те бяха в една стара и малко порутена къща насред една поляна. ^^тук има няколко правописни и пунктуационни грешки, както и повторения на думата "една" и "стара"^^ Редакция: Този звук прииждаше от затварянате на една стара , колкото света врата. Да, те бяха в порутена къща насред поляна.
~3~ И малко думички с правописни грешки:
по-станни > по-странни
натсигна > настигна
обясниявах >обяснявах

Надявам се, че съм била полезна! smile
Sponsored content

red Re: [коментари] Naruto yuri:See my pain.

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите