Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

[коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

+29
sisi-chan
..Miss Arrogant..
independent_heroine
Hermi
miss_kuklA
Цуки
*DanGэrOu$*
Fallen_AngeL
JoInT{}MaNia4ka
metall_girl
bhop4oo
Kirimi-chwan
X®i$Ttk@TaA
the_hell
Obsession
onyx&pink
sakura_vampire
Ŧħе_SлladuRчЭ
`M I N I
4ere6kata96
KoniTy
dalin_linda
sakura46
..Bunny-By..!!
Sexy_Mileidy
Lover.
sasusaku145
dark_vampire
Thэ Dark Girl
33 posters
Go down
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Сря Юни 02, 2010 3:07 pm
First topic message reminder :

Ехаа
Ти ме изуми... отноово
Евала!
Много си бърза Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 386611
Това обещава да бъде много интересно
Ще очакваме с нетърпение главичките Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 58594

KoniTy
Фен
Фен
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Чет Юни 03, 2010 11:37 am
беше НЕВЕРОЯТНО!!!!!!!!! чудя се как още да го опиша Сез за грешките аз като се заплесна не ги и виждам чакам с нетърпение другата глава Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 637210 :uhaa: :uhaa: :uhaa:
dark_vampire
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Мнения : 486
Дата на рег. : 26.05.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Чет Юни 03, 2010 12:08 pm
Малеееееееее нееееее Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 978779 Това не може да бъде... Страшно, супер-хипер-мега готино Направо ми изкърти ченето Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 978779 Моля те пускай още, че премирам вече Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 978779
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 28
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Чет Юни 03, 2010 1:12 pm
Ооо, ти си изпълнила очакванията ни с "Размяна 3"?
Супер е!
Чакам още!
sasusaku145
sasusaku145
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Sofia
Рожден ден : 14.12.1995
Години : 28
Мнения : 91
Дата на рег. : 28.03.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Чет Юни 03, 2010 2:16 pm
Останах без думи Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 787605 Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 787605
Тази глава много ме радва Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 811726
Ще чакам продължение Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 631890 Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 631890
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Чет Юни 03, 2010 2:17 pm
Сез, ти отново ме изненада... приятно
Главата беше страхотна!
Ама ти каквото и да напишеш все е страхотно
Хайде мятай некст глава, че да се радваме
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Чет Юни 03, 2010 5:58 pm
Бе мен грешките не ме притесняват всеки ги допуска
Относно главата беше суперска
Интересно се развиват нещата
И ще чакам още
the_hell
the_hell
Прохождащо
Прохождащо
Male
От : Hell
Рожден ден : 16.08.1992
Години : 31
Мнения : 19
Дата на рег. : 25.05.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Чет Юни 03, 2010 8:43 pm
Добро е
Имаше грешки
Но на кого му пука
Айде малък вампи, когато си готова пускай другата глава
X®i$Ttk@TaA
X®i$Ttk@TaA
Зарибен
Зарибен
Female
От : House Of Pain
Рожден ден : 21.09.1997
Години : 26
Мнения : 441
Дата на рег. : 10.01.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Чет Юни 03, 2010 9:56 pm
Ами то аз каквато съм блейка чак сега го виждам. Направо е страхотно, много яко започваш. Найстина малко бързо се развива действието, но нищо. Очаквам скоро новата главичка! Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 73713
Kirimi-chwan
Kirimi-chwan
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : тук
Рожден ден : 29.12.1995
Години : 28
Мнения : 16
Дата на рег. : 04.06.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Пет Юни 04, 2010 11:46 pm
    Здравей, едва ли се радваш (или някога повече ще се зарадваш) да видиш поста ми, който достига дължината на пролога ти, че й я минава. Та, като стана въпрос за пролога... Това НЕ е пролог. Разбирам, може би ти е за първи път, но това на нищо не прилича... В 'пролога' няма и 10 изречения, а и не беше написан изключително грамотно. Сама си казала, че допускаш грешки, така че тях няма да ги коментирам, но все пак... Отвори някоя друга книжка (с пролог по възможност) и вземи го прочети... Не, не го чети даже - просто прелисти страниците, за да видиш колко е дълъг. А после прелисти и една глава... Според мен това ще ти е от полза, както и редактор между другото - ти допускаш не само правописни и пунктуационни (my head is burning), а и много смислови грешки:


sakura_uchiha1 написа:Косата й беше пусната и изправена с много хубав грим. Натисна копчето на дистанционното и гаража се отвори- момичето усмихнато надигна два пъти вежди, когато видя многото коли. Тя избра една жълта със червени огнюове отстрани и бързочко потегли.
...
-Приготви се, готови.....страт.-момичето, застанало посредата изкара сютиена си и го хвърли- и в момента, който докосна земята всички тръгнаха.
Ино беше първа и оплучи пари и три коли, който сложи в собствен гараж и следваше пиянска нощ за момичетата...

    Интересно ми стана, че имам коса от вече 15 години, а никога не я бях виждала да се гримира, но съм оптимистка, и вярвам, че за всичко си има първи път. Освен това, 'Ейприл' по доста интересен начин спечели, толкова бързо стана, че някак не го видях - и победата, както и предполагаемия замисъл на фика профучаха покрай мен.
    Имам чувството, че някой е написал фика на правилен български, дал го е на някого от Ало-Ало да го прочете, и е публикувал тук изплютото. Не казвам, че съм безгрешна, но това с косата беше... stunning O.O'

    Това беше за 1вата глава.


sakura_uchiha1 написа:
–Искам Сакура да се върне, да се върне и да й покаже отново кой командва!-извика с всичка сила Темари и продължи да плаче.

Черешовото цветче бавно отвори очи , сякаш беше чула някой да споменава името й. Обърна се , но в следващия момент падна от дивана. Главата яко я цепеше и гледаше замаяно, все пак миналата вечер здраво се бяха напили. Тя погледна часовника и беше .....
-Ино! ИНО , ставай! Закъсняхме за контролното десет часа е!-развика се тя и започна да се оправя. Те бързо се оправиха и потеглиха към училище.
-Честито и на двечките- остваям ви две по математика за първия срок.

-Ъмм... тате... имам две по математика за срока.-помъчи се да обесни сакура, но беше прекъсната.
-Какво! Ооо, малда госпожичке, няма да се разберем така! Връщаш се в Токио още днес! -баща й затръшна право на лицето телефона, след което може би цяла Осака чу псувните на Сакура.


    Темари да реве wtfff~ Интересно как Сакура и Ино се телепортират от едно място на друго... Да ме научиш, че нещо много интересно. То явно т'ва го може и бащата на Сакура, след като й затръшнал телефона право в лицето чак от Токио... По-нататък в главата те продължават упорито да се телепортират наляво-надясно, така че не мога да разбера за какво са има тези състезания с коли (и за какво са им коли изобщо - wtf again...) Да не би да не могат да се телепортират барабар с колите? Ем да се научат, бива ли така...



sakura_uchiha1 написа: ... пракира колата си, като я покри с одеало...
    На колата да не й стана студено, милата тя...

    Благодаря ти, ако си си направила труда да ми прочетеш изобщо мнението. Надявам се да си си извадила някаква поука и да си подобриш писането (ГОЛЯМО "МОЛЯ ТЕ"). По повод подобряването на стила бих ти препоръчала още нещо - след като си напишеш главата, я прочети още веднъж, за последно, и си представи, че е на някого другиго. Помисли си и какво би смятала, ако този фик не беше той, а на някой непознат. Не е лесно, но помага - писала съм фикове и саморедактирането е трудно нещо, но се научава с времето, така че успех с... всичко ^^

    No offence taken, ne~
Ŧħе_SлladuRчЭ
Ŧħе_SлladuRчЭ
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
Рожден ден : 23.06.1996
Години : 27
Мнения : 1972
Дата на рег. : 07.12.2009

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Пет Юни 04, 2010 11:57 pm
Ай стиа с тази телепотрация де, толкова ли си тъпа /спро че съм груба ама не можах да се здържа/, че да не разбереш, че го подминавам как заминават. Относто това, че завива колата е за да не е забелязана, тоест, както съм написала момичето има околко 10 коли и те ги знаят-ако познаят колата ще познаят, че и тя е на състезанието, което Сакура не иска. Добавила съм коли щото ми се иска! Стила на писане ли? Колко мои фикове си чел/а? Мога да влизам от един в друг стил на писане, а ти не си точно човека, да ми казва,че стила ми не бил хубав. Както и се подразбира, че след като си е изправила косата е гримирала лицето си, ама вече ще уточнявам за по-малоумни.

П.П. Не изобщо не ми е гадно да виждам мнението ти, даже много се смея ХД.


Последната промяна е направена от sakura_uchiha1 на Съб Юни 05, 2010 10:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Съб Юни 05, 2010 12:12 am
Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 787605 Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 787605 на мен ми хареса фика пък ще кажа на тези които не им хаесва да не го четете sakura_uchiha1 фика е супер както и другитети ,обаче мисля че този ще е много по як абе то всичките са си супер ама този курти Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 787605
п.п а и да знеш чакан за оше една хубава глава Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 92542 Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 787605
bhop4oo
bhop4oo
Развиващ се
Развиващ се
Male
От : София
Рожден ден : 20.11.1997
Години : 26
Мнения : 33
Дата на рег. : 04.07.2009

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Съб Юни 05, 2010 8:47 pm
Фика си е супер!
Ако прочетеш и другите "Размяна 1 и 2" ще видиш колко по-добра е от теб със сигурност!.
Аз лично си чета фика с лекота и ми е много забавно "като не ти изнася не го чети". Отнася се за Kirimi-chwan'
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Нед Юни 06, 2010 1:08 am
Беше СУПЕР !!!!!! Беше НЕВЕРОЯТНО !!!!!!! Беше ВЕЛИКОЛЕПНО !!!!! Не знам вече как да го поиша (беден ми е речника хд)
metall_girl
metall_girl
Голям фен
Голям фен
Female
От : сОфИя о.О
Мнения : 2682
Дата на рег. : 19.02.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Нед Юни 06, 2010 12:44 pm
В момента и моят речник е беден много ми хареса продължавай в същия дух обичам такива фикове
sakura46
sakura46
Състезател
Състезател
Female
От : Ада хД
Рожден ден : 29.08.1996
Години : 27
Мнения : 1208
Дата на рег. : 27.01.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Нед Юни 06, 2010 1:50 pm
и аз съм на същото мнение фика е супер и си чакам за следващата главица Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 787605
X®i$Ttk@TaA
X®i$Ttk@TaA
Зарибен
Зарибен
Female
От : House Of Pain
Рожден ден : 21.09.1997
Години : 26
Мнения : 441
Дата на рег. : 10.01.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Нед Юни 06, 2010 2:31 pm
Главичката беше супер! Като си представих Карин с бодлички паднах от смях. Очаквам продължението!
dark_vampire
dark_vampire
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Male
От : Варна
Рожден ден : 15.02.1993
Години : 31
Мнения : 486
Дата на рег. : 26.05.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Вто Юни 08, 2010 1:06 am
Yessss Пари, коли дрифтове Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 507540 мале мале.... Сезони, моля те пускай скоро следващата главичка, щото ще дойда и ще те изям Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 507540 Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 268430 Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 268430
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Вто Юни 08, 2010 7:12 am
Уха
Главичката кърти /в добрия смисъл есте/
Сакура как подреди Карин... умрях си от смях
Хайде давай следващата глава, че сме нетърпеливи
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Вто Юни 08, 2010 12:06 pm
Брей това беше добро
Хареса ми
Грешки не видях
Такива фикове винаги са ми били интересни
Няма спринт, няма бързане
Всичко е О.К.
Колите и парите превземат света ХД
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Сря Юни 09, 2010 6:06 pm
Направо вече не издържам !!!! Нямам търпение за следващата глава !! Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 637210 Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 617815 @ Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 12694 Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 659188
dalin_linda
dalin_linda
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : суна
Рожден ден : 12.06.1993
Години : 30
Мнения : 147
Дата на рег. : 27.05.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Сря Юни 09, 2010 6:44 pm
Направо нямам думи главичката е уникална!Давай напред Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 637210 Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 637210 Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 637210 Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 637210
Ŧħе_SлladuRчЭ
Ŧħе_SлladuRчЭ
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
Рожден ден : 23.06.1996
Години : 27
Мнения : 1972
Дата на рег. : 07.12.2009

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Вто Юни 15, 2010 2:24 pm
ВАЖНО!!!
Обявявам си лятна ваканция, като това означава
, че докато не напиша, че ваканцията ми свършва няма да има нова глава
по никой мой фик, естествено, затова ще напиша това, на всички мой
фикове. Ако случайно музата се завърне ще пусна написаното, но не мога
да кажа точно кога. Благодаря за вниманието.

JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Вто Юни 15, 2010 4:53 pm
sakura_uchiha1, душа, реших да прегледам фика, който пишеш само, защото видях един твой коментар относно фика "Обратната страна - Животът и неговите мрачни пътища". Я ми кажи ти на колко си години и колко си навътре в нещата, какво означава "резюме" и "пролог"?
Ако не знаеш... ами да ти кажа, че това, което ти наричаш пролог е чисто резюме!
Твърде кратко пишеш... и бъка от всякъде от грешки.
Ако ще пишеш пролог гледай да го пускаш заедно с 1-ва глава. Така е правилно.
Когато си решила да започнеш да пускаш този фик, и още в първия си коментар, ами поне да си беше прочела написаното. Какви елементарни грешки правиш... губя ума и дума. Щом ще пускаш коментар, то тогава поне се стреми да е написан без правописни грешки, защото такива като мен, се смеят на такива като теб. (нищо лично, но е истина...)



sakura_uchiha1 написа:[i]Ето, че съм тук с Размяна 3 по-рано от колкото очавахте!Ще ви пусна пролога и ще започна да пиша първа глава. Това ще ми е най-новото фикче , от всичките, който найстина станаха много ХД. Съжелявам за грешките в прогола, и изобщо за всички граешки, който /определено ХД/ ще допусна в следващите глави.
Надявам се да ви хареса ! Еднджой

[b]Намери си редактор, и то добър, който да разбира от български език наистина добре!
Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
От : Лудницата на 4км
Мнения : 506
Дата на рег. : 06.12.2009

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Вто Юни 15, 2010 5:19 pm
Така...
От две глави насам аз съм редактора и ако има някакви забележки относно пропуснати грешки се обръщайте към мен!!!

JoInT{}MaNia4ka, нищо лично, но не всички са велики като теб. Някои са по-малки и все още се учат.

Относно главичката: На мен ми хареса. Винаги успяваш да ни държиш под напрежение, дори това означава главичките да са по-къси. Продължавай да пишеш... Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 242502
dark_vampire
dark_vampire
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Male
От : Варна
Рожден ден : 15.02.1993
Години : 31
Мнения : 486
Дата на рег. : 26.05.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Вто Юни 15, 2010 5:25 pm
Yeeeee Сезони ама това беше върховно... Главата направо ме разби...
"Сасу...нещо си" Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 507540 На това се хилих цели две минути Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 507540 Много е интерестно и продължавай да ми стопляш сърчицето( което отдавна си откраднала) Размяна - [коментари]  Размяна 3 - Токио дрифт - Page 2 507540

П.П. Абе
JoInT{}MaNia4ka Ти коя си, че да й казваш колко да е дълъг пролога и колко не? Тя ще си пише, каквото си иска и колкото си иска. А я виж- ако случайно ти трябват очила... Че първата й глава наистина има грешки, но тя не е била редактирана, а следващите са редактирани от ТоТоо... Какво искаш да кажеш, че ТоТоо не разбира от български, ли...? Е, аз не съм съгласен с това... И само чисто информативно, които се смее последен се смее най- сладко. А относно годините на Сез, какво те засяга на колко е... Може да е малка, но поне има желание да сподели уникалните си идеи с останалите. Имало грешки...? Че ти не си ли правила, когато си била на нейната възраст? И сега не ми казвай, че не си... Тя не е перфектна, но не мисли, че ти си най- перфектният човек на света. Айде стига сме спамили в темата на момичето, защото няма да ти е приятно да спамят в твоята, нали...? А ако имаш някакви проблеми относно фика и главите го пиши на ЛС, а не да се правиш на оригинална, за да те видят всички.
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Вто Юни 15, 2010 5:26 pm
Редактор: ToToo
Лол, страшен редактор.
Отново пунктуационни и правописни грешки. Забога не си улучила с редактор. Не знам до каква степен сте приятелки, но явно ТоТоо не разбира от български език.
Не мога да разбера защо ме караш да пиша отрицателни коментари... а така не ми се иска.
Съвет: Намери по-добър редактор...


Пп. Не беше необходимо да ми пишеш на ЛС, защото не съм искала да ми даваш каквито и да е обяснения. Щом съм написала коментара и съм го пуснала, то тогава съм искала да се вижда от всички потребители, които четат фика ти и самата ти да се замислиш върху това, което ти казвам...
*DanGэrOu$*
*DanGэrOu$*
Любител
Любител
Male
От : Варна
Рожден ден : 15.02.1993
Години : 31
Мнения : 233
Дата на рег. : 09.05.2010

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Вто Юни 15, 2010 5:35 pm
Много, ама страшно много ми е интересно за каква се мислиш ти? Била пуснала коментара, за да се вижда , хах много ти е приятно да спамиш ,а? Даже се съмнявам , че знаеш какво е спам, както повечето в форума. Редактора не бил добър- не ми е ясно ти к'ва си, че да го казваш? Тя няма нужда от друг редактор, защото този , който има си е много добър. Тя те кара да пишеш отрицателни коментари? И как го прави я да ми кажеш, да те кара насила, щом не искаш. Написала била коментара за да го видят, е, аплодисменти -видяхме го идаже ти се посмяхме, защото тя вместо да спами и да прави кочина ти пише на ЛС, а уж е по-малка и не знае.
И да тя не знаеше какво е пролог и резюме, но вместо да се правим на интересни ние и казахме какво е.

П.П. Главата беше много интересна , много ми е интересно кой ли я е згаштил. Чакам още.
Sponsored content

red Re: [коментари] Размяна 3 - Токио дрифт

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите