Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Sin Angel

+12
M e р i л i н
Flying Cat
diamantina
Pleasure And Pain xP
`M.и.s.h.и.t.0`
Sweeney Todd
Mega Pwn!
Аллiie ™
Lover.
Hermi
DarkNinjaStyle
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
16 posters
Go down
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Hell Motherfucker
Рожден ден : 10.06.1997
Години : 26
Мнения : 43
Дата на рег. : 21.08.2010

red Sin Angel

Съб Авг 21, 2010 12:54 pm
First topic message reminder :

•Казвам се:Ивкъъъ (Sunny)

•Pоден/на съм...год...мес...ден:1997.06.10

•Сега съм на...год:13

•От:София

•Любомият ми герой от мъжете е:Наруто

•Любимата ми героиня от жените е:Хината,Темари,Карин

•Първото ми изречение, когато гледах: НАРУТО за първи път е:амм забравих беше отдавна...


1. Имаш ли брат/сестра?(Как се казва)Дам Калоян
2. Хобито ти е...?Мюзик ПОРН Анд Съмтинг елс ...
3. Коя ти е любимата игра? Нямам
4. За какво мечтаеш? Да Поумнея Sin Angel - Page 2 787605
5. Коя зодия си? Кучешка
6. Най-добрият/та ти приятел/ка е...? Ам тя е стриптизиорка Sin Angel - Page 2 242502
7. Кой е любимият ти учебен предмет? Междучасието
8. Кой е любимият ти цвят?черен
9. Кои са любимитети филми? Комедии и екшън
10. Имаш ли домашни любимци? (Какви?) Не
11. Имаш ли си гадже? (Малко инфо за него/нея) Неам не искам ...
12. Каква е последната ти мисъл преди да заспиш? амм Ужас утре пак на даскало @
13. На колко години смяташ, че ще се ожениш/омъжиш? Когат тогава....
14. В какво си най добър/а?В прегрешението :Д
15. Любимото ти ястие, питие е...?Текила, Пица...
16. Пушиш ли? (защо?)Понякой път с фр...
17. Пиеш ли? (защо?)Да штото искам :Д
18. Какво правиш когато си сам/а в къщи? Мръсотийки
19. В кой клас си?15
20. Можеш ли да готвиш? (Какво?)Нем :Д
21. Имаш ли GSM? (Каква марка?)Нокия 5800
22. Кое цвете ти е любимото?Роза
23. Страх ли те е от буболечки?даа
24. Коя TV програма гледаш най-много?Мтв , Parvite Spice :P
25. Нещо интересно за теб... Ммм Отворена съм за нови предизвикателства
26. Дата на попълване. От Къде да знам фе
27. Твоя снимка (постави линк)
Sin Angel - Page 2 2s01esi
Sin Angel - Page 2 2eybd5w
Sin Angel - Page 2 Bzi83


Последната промяна е направена от '..AngeЛ_0ф_$!n..' на Нед Авг 22, 2010 1:03 am; мнението е било променяно общо 3 пъти

'..AngeЛ_0ф_$!n..'
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 43
Дата на рег. : 21.08.2010

red Re: Sin Angel

Чет Авг 26, 2010 12:12 am
Moje da proverim ako iska6 Sin Angel - Page 2 787605
M e р i л i н
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 31
Дата на рег. : 12.08.2010

red Re: Sin Angel

Съб Авг 28, 2010 10:19 am
pff pone toq pyt si prawa [.:|GreenminD|:.] az taq q poznaam ... kaa se iwana i da kaja... super zadrystena e ... i izob6to ne e perverzna samo iska da se naprai na interesna ... i da az si priznaam 4e iskah da se haresam na si4ki v foruma .. a taq mi pi6e6e kvi li ne komentari a e sy6tata kat men ..
Flying Cat
Flying Cat
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Пловдив
Рожден ден : 18.04.1926
Години : 97
Мнения : 2163
Дата на рег. : 12.10.2009

red Re: Sin Angel

Съб Авг 28, 2010 10:27 am
yey :D
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Hell Motherfucker
Рожден ден : 10.06.1997
Години : 26
Мнения : 43
Дата на рег. : 21.08.2010

red Re: Sin Angel

Съб Авг 28, 2010 5:22 pm
M e р i л i н написа:pff pone toq pyt si prawa [.:|GreenminD|:.] az taq q poznaam ... kaa se iwana i da kaja... super zadrystena e ... i izob6to ne e perverzna samo iska da se naprai na interesna ... i da az si priznaam 4e iskah da se haresam na si4ki v foruma .. a taq mi pi6e6e kvi li ne komentari a e sy6tata kat men ..


Ti Pak ot kade me poznava6 ma .... Sin Angel - Page 2 787605 da ne bi slu4aino da si ot sf ili ne6to .... mnogo sanuva6 smile
M e р i л i н
M e р i л i н
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 31
Дата на рег. : 12.08.2010

red Re: Sin Angel

Съб Авг 28, 2010 8:55 pm
не ми говори на МА разбра ли?! и от къде те познаам си е моя раута затва не ми се праи на много отворена и не ме коментираи преди да си видяла себе си рабра ли ма парцал ?!
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Sin Angel

Съб Авг 28, 2010 9:44 pm
M e р i л i н написа:не ми говори на МА ... ма парцал !

ROFLMAO ! xD Кво да кажа , сички сте некви задръстени дет ми се праите на кифлички ... ех че злета-а-а ...

OFF.Иване тихо , че ти по тва време миналата година бе хардкор емо ! xD


EDIT:Уффф ... колко пъти ше едитвам уе майка му да бъде с мен ! ^^ Та , за reason-a за edit-a : Абе защо не си напраим форумска в Пловдив или в София или някъде другаде ? xD Ако искате в ПЗ - мен най - мноу ме устройва ^^ ( нормално , нали съм от ПЗ xD )
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Hell Motherfucker
Рожден ден : 10.06.1997
Години : 26
Мнения : 43
Дата на рег. : 21.08.2010

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 3:46 pm
M e р i л i н написа:не ми говори на МА разбра ли?! и от къде те познаам си е моя раута затва не ми се праи на много отворена и не ме коментираи преди да си видяла себе си рабра ли ма парцал ?!

Dude земи се закопай нейде Sin Angel - Page 2 153877
Flying Cat
Flying Cat
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Пловдив
Рожден ден : 18.04.1926
Години : 97
Мнения : 2163
Дата на рег. : 12.10.2009

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 8:13 pm
I dwete ste selski pry4ki :D
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 8:28 pm
Въпрос: Кифла срещу кифла в епична битка... коя ли ще победи... Отговор: На кой му пука...
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Hell Motherfucker
Рожден ден : 10.06.1997
Години : 26
Мнения : 43
Дата на рег. : 21.08.2010

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 8:44 pm
Въпрос4е ....
Някой от вас нари4ащ ме кифла би ли ми дал то4ното определение на думата кифла ?
M e р i л i н
M e р i л i н
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 31
Дата на рег. : 12.08.2010

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 9:10 pm
kiflasym i kfo?! nqkoi ne6to 6e mi kai li?! i onaq izu tyka mi sa prai na mn otworena .. pff... i ivana 6to ne zemesh da se navresh v na maikata runtavata minja a...
Vampire Kiss
Vampire Kiss
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Tokyo
Рожден ден : 05.10.1993
Години : 30
Мнения : 39
Дата на рег. : 21.08.2010

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 9:18 pm
Наименованието "кифла" се отнася за субекти, най-често от женски пол, на възраст между 13 и 17 години, които слушат чалга (в 99,9 % от случаите). Обикновено, не се отличават с особен интелект както и чувство за мода. Правят онези типични муцуни с устата, тип човка на патка, и обожават да се снимат в тоалетните на мола/ метро/ /билла/ кварталния супер и прочие големи сдания. Често модерната кифла се носи с лъскави ботушки/обувчици/чехлички, прилепнали дънки или в по-етно стил - със шалвари, прилепнали или торбести розови, жълти, червени и сякакви други цветни блузи и задължително със силен плътен грим - стил чалга певица или ЕМО стил. Косата задължително е или със много разноцветни фибички, или изправена. Най-често е направена на вафлички.
Русата коса е водеща. Макар и доста кифли да са брюнетки или с кичури.
И най-важния атрибут на жената-кифла, са очилата. Няма значение дали са черни, цветни или кафеви, те трябва да са колкото се може по-големи, за да може притежателката им успешно да мине за авиатор или дори мухата цеце.
Не, сериозно, ако са до устата ви, ще сте просто супер.
При очилата най-важното освен големината е да имате поне 3 чифта, а всяка себеуважаваща се кифла, трябва да има един брой със бели рамки и черни стъкла. Със тези очила, трябва да се снима всеки френд на кифлата и след това да качи снимките си във фейсбук.
И последното присъщо качество за кифлите е: начина по който се пише тя.
В името задължително трябва да присъстват елементите ~ + =" & $ # @ и прочие, а между тях кратка фраза с елементи на развален английски, за да е куул. Пример: ~`` СеКсИ кИфЛъЪ~~ , `*НоГу Си Те ЛофФф ПиЛе*`
`~КучКъ СъМ, АмА нЕ тФоЯтА~~~`` и така нататък.
Sin Angel - Page 2 787605


И за нагледен пример, ако някой още не е разбрал -

Sin Angel - Page 2 26743364040937393362735

Кифла в действие. Розовите дрехи са на място, прилепналите дънки също, големите очила и задължителната устна гримаса тип патка. Красота...
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Hell Motherfucker
Рожден ден : 10.06.1997
Години : 26
Мнения : 43
Дата на рег. : 21.08.2010

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 9:56 pm
Vampire Kiss написа:Наименованието "кифла" се отнася за субекти, най-често от женски пол, на възраст между 13 и 17 години, които слушат чалга (в 99,9 % от случаите). Обикновено, не се отличават с особен интелект както и чувство за мода. Правят онези типични муцуни с устата, тип човка на патка, и обожават да се снимат в тоалетните на мола/ метро/ /билла/ кварталния супер и прочие големи сдания. Често модерната кифла се носи с лъскави ботушки/обувчици/чехлички, прилепнали дънки или в по-етно стил - със шалвари, прилепнали или торбести розови, жълти, червени и сякакви други цветни блузи и задължително със силен плътен грим - стил чалга певица или ЕМО стил. Косата задължително е или със много разноцветни фибички, или изправена. Най-често е направена на вафлички.
Русата коса е водеща. Макар и доста кифли да са брюнетки или с кичури.
И най-важния атрибут на жената-кифла, са очилата. Няма значение дали са черни, цветни или кафеви, те трябва да са колкото се може по-големи, за да може притежателката им успешно да мине за авиатор или дори мухата цеце.
Не, сериозно, ако са до устата ви, ще сте просто супер.
При очилата най-важното освен големината е да имате поне 3 чифта, а всяка себеуважаваща се кифла, трябва да има един брой със бели рамки и черни стъкла. Със тези очила, трябва да се снима всеки френд на кифлата и след това да качи снимките си във фейсбук.
И последното присъщо качество за кифлите е: начина по който се пише тя.
В името задължително трябва да присъстват елементите ~ + =" & $ # @ и прочие, а между тях кратка фраза с елементи на развален английски, за да е куул. Пример: ~`` СеКсИ кИфЛъЪ~~ , `*НоГу Си Те ЛофФф ПиЛе*`
`~КучКъ СъМ, АмА нЕ тФоЯтА~~~`` и така нататък.
Sin Angel - Page 2 787605


И за нагледен пример, ако някой още не е разбрал -

Sin Angel - Page 2 26743364040937393362735

Кифла в действие. Розовите дрехи са на място, прилепналите дънки също, големите очила и задължителната устна гримаса тип патка. Красота...


Ааа мерси ето аз нито сам с о4ила нито с грим нито пак съм напрайла тн. устна гримаса ...... не съм кифла който мисли 4е съм да про4ете най напред 6тото съм сиг 4е поне 80 процента от сфорумниците нз кво то4но е кифла така4е на който не му допадам да го духа smile
Flying Cat
Flying Cat
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Пловдив
Рожден ден : 18.04.1926
Години : 97
Мнения : 2163
Дата на рег. : 12.10.2009

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 10:06 pm
Ti si taq koqto she duxash mila !
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 10:40 pm
леле, какво остроумие блика та прелива! :Д Мила моя ненагледна съфоромке, незнам коя си, нито от къде си, нито какво си, но 99,9 % от случейте в който едно момчиче на 13 краде чужди снимки, прави се на "перверзна" а всъщност незнае къде и е... ъм нека да го цензурираме. разбра ли какво имам предвид? Хмм... предполагам не... наименованието кифла бе обяснено така, че и братопвчедка ми, която е 1-ви клас би разбрала, така че е нормално да не осмислиш за известен период казаното. Нека допълня- малката е блондинка ^^ но това е офтопик... Нека ти изесня нещо, не си намерила мястото, където смятащш да дооказваш колко си "печена" "перверзна" "забавна" защшото повярвай ми, не ти се получава... Аз да духам? ем защо пък не, в студени зимни нощи какво по- хубаво от една гореща супичка нали? ^^ Но все пак надявам се да ти стане ясно, че продължавайки във този НЕвероятен и НЕповторим дух, надали ще стигнеш надалеко... Успех от мен и чакам новия ти НЕвероятно "смислен" коментар, състоящ се от обръщението "ма" + за бонусче няколко реда ругатни, които си чула от баща си, докато е гледал фотбол или нещо подобно. Да псуваш хора в нета.. колко забавно нали? ^^
С много любоФФФФФФФФФ
Кака ти Радка ^^
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Hell Motherfucker
Рожден ден : 10.06.1997
Години : 26
Мнения : 43
Дата на рег. : 21.08.2010

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 10:52 pm
.:|GreenminD|:. написа:Ti si taq koqto she duxash mila !

Sin Angel - Page 2 787605 много на сериозно се зима6 .... Sin Angel - Page 2 787605
и бтв 10х за забележката како радке smile
П.п. Този път мисля да оповергая твоята теорията ти и няма да Изнолзва невероятно много любимата ми думи4ка ма smile
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 10:57 pm
На кака момичето! Колко бързо се учи ^^ Дано да съм ти била полезна, както ти на мен, защото наистина имах нужда да се посмея на нещо. И все пак познах- коментара беше страшен... Благодаря ти, че отдели от ценото си внимание за мен, чувствам се толкова... поласкана ^^ Ако ще ми отговаряш пак НЕвероятно, нека е на ЛС, защото Алекс ще ни гони с точилка и ножовка, сделка? Нямам търпение ^^ П.П. твоята грешка е, че ТИ не се вземаш на сериозно и изглеждаш все по- жалка и грамотна / за бавните 2-то е сарказъм ^^/ Ехх, тази днешна младеж!
Anonymous
Гост
Гост

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 10:58 pm
Vampire Kiss написа:Наименованието "кифла" се отнася за субекти, най-често от женски пол, на възраст между 13 и 17 години, които слушат чалга (в 99,9 % от случаите). Обикновено, не се отличават с особен интелект както и чувство за мода. Правят онези типични муцуни с устата, тип човка на патка, и обожават да се снимат в тоалетните на мола/ метро/ /билла/ кварталния супер и прочие големи сдания. Често модерната кифла се носи с лъскави ботушки/обувчици/чехлички, прилепнали дънки или в по-етно стил - със шалвари, прилепнали или торбести розови, жълти, червени и сякакви други цветни блузи и задължително със силен плътен грим - стил чалга певица или ЕМО стил. Косата задължително е или със много разноцветни фибички, или изправена. Най-често е направена на вафлички.
Русата коса е водеща. Макар и доста кифли да са брюнетки или с кичури.
И най-важния атрибут на жената-кифла, са очилата. Няма значение дали са черни, цветни или кафеви, те трябва да са колкото се може по-големи, за да може притежателката им успешно да мине за авиатор или дори мухата цеце.
Не, сериозно, ако са до устата ви, ще сте просто супер.
При очилата най-важното освен големината е да имате поне 3 чифта, а всяка себеуважаваща се кифла, трябва да има един брой със бели рамки и черни стъкла. Със тези очила, трябва да се снима всеки френд на кифлата и след това да качи снимките си във фейсбук.
И последното присъщо качество за кифлите е: начина по който се пише тя.
В името задължително трябва да присъстват елементите ~ + =" & $ # @ и прочие, а между тях кратка фраза с елементи на развален английски, за да е куул. Пример: ~`` СеКсИ кИфЛъЪ~~ , `*НоГу Си Те ЛофФф ПиЛе*`
`~КучКъ СъМ, АмА нЕ тФоЯтА~~~`` и така нататък.
Sin Angel - Page 2 787605


И за нагледен пример, ако някой още не е разбрал -

Sin Angel - Page 2 26743364040937393362735

Кифла в действие. Розовите дрехи са на място, прилепналите дънки също, големите очила и задължителната устна гримаса тип патка. Красота...

Момичето отрича да е този вид кифла, за това аз предлагам информация от wikipedia за кифлите .

Кифлата е произведение на хле*арската и сладкарската промишлености. Представлява изпечено тестено изделие във формата на малко хлебче, руло или полумесец. В зависимост от състава на тестото или плънката може да бъде със сладък или солен вкус.

За плънка се използват млечни продукти (сирене, извара, кашкавал и др.), шоколад, плодови сладка и мармалади. Тестото се замесва от пшенично брашно, мазнина, сол, захар и мая, яйца, мляко и други продукти се добавят в зависимост от избраната рецепта и вкусови предпочитания.
Sin Angel - Page 2 242502
Goblin Teachies
Goblin Teachies
Състезател
Състезател
Male
От : Килията На Дявола ^.^
Рожден ден : 22.03.1998
Години : 26
Мнения : 1608
Дата на рег. : 21.12.2009

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 11:02 pm
Ох млъкнете сички, заключете темата и живейте във война и спокойствие smile
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
'..AngeЛ_0ф_$!n..'
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Hell Motherfucker
Рожден ден : 10.06.1997
Години : 26
Мнения : 43
Дата на рег. : 21.08.2010

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 11:08 pm
За бога Хора какъв ви е проблема с мен ни6то не съм ви напраила Sin Angel - Page 2 751198 WTF
Goblin Teachies
Goblin Teachies
Състезател
Състезател
Male
От : Килията На Дявола ^.^
Рожден ден : 22.03.1998
Години : 26
Мнения : 1608
Дата на рег. : 21.12.2009

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 11:10 pm
Как може да споменаваш имету му МРЪСНИЦА !!! Sin Angel - Page 2 242502 Sin Angel - Page 2 242502 Sin Angel - Page 2 242502 Sin Angel - Page 2 242502 и аз не се заяждам а се забавлявам на акъла който го нямаш (sun)
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Sin Angel

Нед Авг 29, 2010 11:21 pm
Още ли не съм написала -> Добре дошла Sin Angel - Page 2 787605 Забавлявай се, тук всички сме луди Sin Angel - Page 2 242502
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Sin Angel

Чет Сеп 02, 2010 6:21 pm
Гледам и се смея.
Sponsored content

red Re: Sin Angel

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите