Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Вярвате ли в любовта !? Защо?

+27
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Charlliee
mimi4etyYy
liuba4e
Hinata5
Shinoku
RealSasuke
fustyk1
Melancholic
Butterfly
Thэ Dark Girl
.:†en-Ji - chan:.
gabimoli
Privaте L♥ve
IVE-STORM(bg)
dalin_linda
Tsunade_hime
L E X Ĭ
Hermi
..::*sTupid_girL*::..
Топчету
onyx&pink
-*-What The Hell-*-
.: Gangsta_4_life :.
Mega Pwn!
BeautifulQueenStyle
Lover.
31 posters
Go down

Вярвате ли в любовта !?

9 - 18%
8 - 16%
15 - 29%
19 - 37%
 
Общо гласове: 51
 
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пон Авг 02, 2010 12:44 pm
пфф..тая тема я напрайх.. всъщтност и аз нз за кфо точно, но една от причините е, че ми беше интересно дали само аз от тоя сайт не вярвам в любовта! :д Мии.. да не вярвам, даже ако ме питате тфа е най-глупавото нещо :д. А ии то сега освен само да се зарибяваме един друг или да гледаме с кого да се наебем няя нищо повече :д. Пък и да си призная мн мразя романтиката ии тея др глупости, тфа е само лично мнение eстт. Вярвате ли в любовта !? Защо?   787605


Последната промяна е направена от B.I.T.C.H на Съб Мар 12, 2011 5:04 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
BeautifulQueenStyle
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 25
Мнения : 435
Дата на рег. : 02.08.2010

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пон Авг 02, 2010 6:15 pm
Аз преди вярвах в любовта,но уви вече не! Защо ли?Защото,така наречената дума любов не съществува,все едно произнасяш думата болка.От това нещо което се нарича ''любов'' само страдаш.Спрях да вярвам в нея,заради момчетата!Те само си играят с теб,и те възприемат като играчка да си играеш с нея 5-6 дена и да я захвърлиш,защо?Хех,защото си видял друга по-интересна игарачка.Точно това стана с мен и него препоръчвам наникого!Защото все едно се чустваш като захвърлен боклук и чуството не е никак приятно!!! И ние момичетата се поддаваме на шибаните си чуства и ,разбиват сърцето ни като стъкло. Вярвате ли в любовта !? Защо?   237697
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пон Авг 02, 2010 7:31 pm
НЕ ! Защо ли - да питате и да не знаете , дразните ли се ? xDDD
.: Gangsta_4_life :.
.: Gangsta_4_life :.
Състезател
Състезател
Female
От : Tokyo
Рожден ден : 16.02.1995
Години : 29
Мнения : 1368
Дата на рег. : 30.01.2010

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пон Авг 02, 2010 7:33 pm
Твърдо НЕ!!! Лювовта за мен е мъртва и несаществува .. всички момчета са едни и същи!! Не ми трябва никой сама ми е най-добре!! Пък и моя идеал за момче е малку, ъм.. по "сложен" смисал такова момче няма да намеря никъде!!! :д Любов тфа е няква измама!! Мн ме дразнят "влюбените" понякога :д ии btw: аз също мразя романтиката ;x;x Мразя i всяка една лъжа, и за тва и не вярвам на подобни глупости като " Ти си най- красивата, тези твои очи ...." и тн., защото знам, че аз съм поредната на която казват подобни глупости ;x;x Ем по тази тема мога да напиша цял роман амаа спирам до тук, щото няма смисал от повече ;]
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пон Авг 02, 2010 7:36 pm
midnight_bitch написа:
Твърдо НЕ!!! Лювовта за мен е мъртва и несаществува .. всички момчета са едни и същи!! Не ми трябва никой сама ми е най-добре!! Пък и моя идеал за момче е малку, ъм.. по "сложен" смисал такова момче няма да намеря никъде!!! :д Любов тфа е няква измама!! Мн ме дразнят "влюбените" понякога :д ии btw: аз също мразя романтиката ;x;x Мразя i всяка една лъжа, и за тва и не вярвам на подобни глупости като " Ти си най- красивата, тези твои очи ...." и тн., защото знам, че аз съм поредната на която казват подобни глупости ;x;x Ем по тази тема мога да напиша цял роман амаа спирам до тук, щото няма смисал от повече ;]

напълно съгласна съм с теб .. ии съм мн happy че има и друг човек който мисля по тоя начин.. ии ме разбира ;]
.: Gangsta_4_life :.
.: Gangsta_4_life :.
Състезател
Състезател
Female
От : Tokyo
Рожден ден : 16.02.1995
Години : 29
Мнения : 1368
Дата на рег. : 30.01.2010

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пон Авг 02, 2010 8:53 pm
[..Pэrwэrt Bl0odsuckэr..] написа:
midnight_bitch написа:
Твърдо НЕ!!! Лювовта за мен е мъртва и несаществува .. всички момчета са едни и същи!! Не ми трябва никой сама ми е най-добре!! Пък и моя идеал за момче е малку, ъм.. по "сложен" смисал такова момче няма да намеря никъде!!! :д Любов тфа е няква измама!! Мн ме дразнят "влюбените" понякога :д ии btw: аз също мразя романтиката ;x;x Мразя i всяка една лъжа, и за тва и не вярвам на подобни глупости като " Ти си най- красивата, тези твои очи ...." и тн., защото знам, че аз съм поредната на която казват подобни глупости ;x;x Ем по тази тема мога да напиша цял роман амаа спирам до тук, щото няма смисал от повече ;]

напълно съгласна съм с теб .. ии съм мн happy че има и друг човек който мисля по тоя начин.. ии ме разбира ;]

и аз страшно мн се радвам, че има някой, който ме разбира c[;
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пон Авг 02, 2010 9:27 pm
Ми.. не много. Това скапано нещо е мъртво за мен. Пък и има една много хубава песен и сякаш е писана за мене >>> http://tekstove.info/browse.php?id=14367 Вярвате ли в любовта !? Защо?   237697
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Вто Авг 03, 2010 7:30 pm
Хммммм ми не особено. Защо ли? Защото или Тя наистина не съществува, или аз просто не разполагам с достатъчно розови очила, за да я видя. Момчетата са си момчета и толкова! Дори и да искаме да ги променим, те пак ще си останат същите. Лоши гени...предполагам... Имала съм една не много приятна случка точно заради "любовта" и от тогава знам, че за мен Тя не съществува. И до ден днешен благодаря, че имам един вътрешен глас, който се обажда точно в подходящия момент, както в онзи ден...
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Чет Авг 05, 2010 12:37 pm
Само аз ли вярвам от тука? Вярвате ли в любовта !? Защо?   787605
..::*sTupid_girL*::..
..::*sTupid_girL*::..
Редовен
Редовен
От : My town.. [cupcake town] ^^
Рожден ден : 20.12.1997
Години : 26
Мнения : 692
Дата на рег. : 24.05.2010

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Вто Авг 10, 2010 4:11 pm
Топчету написа:Само аз ли вярвам от тука? Вярвате ли в любовта !? Защо?   787605


Едвали .. @ По дяволите какво ви става бе ... WTF "Няма любов тя е само за кифлите" О боже мили... Вярвате ли в любовта !? Защо?   12694 Ами на мен не веднъж са ми разбивали сърцето и кво трябва ся да викам "Fuck Love" я се осъзнайте малко бе живота е само един и за кво не можете да си признаете, че всъщност съществъва тва чувство... Вярвате ли в любовта !? Защо?   519416 Аз също не си падам човек романтик и аз мразя тия лигави прякори като : "коте" , "зайте" , "мило" и т.н. това наистина е тъпо.. Вярвате ли в любовта !? Защо?   686 Но защо пък я мразите толкова много, а вие да сте се замисляли изобщо, че когато казвате , че мразите да речем бившия вие изпитвате точно обратното.. Вярвате ли в любовта !? Защо?   921109 Замислете се малко знам, че никой от тези които написаха, че любовта не съществува няма да си промени мнението, но поне за малко се замислете над думите ми .. Вярвате ли в любовта !? Защо?   81406 айде успех .. Вярвате ли в любовта !? Защо?   741743
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Вто Авг 10, 2010 4:22 pm
Наречете ме глупачка, кифла и незнам си още какво, но аз вярвам в любовта. Но не за любов- такава, по филмите. Любовта за мен е чувство, което ти показва че си жив, че си човек. Все едно да ме попитате дали вярвам в Бог- Не, не вярвам в бог, но вярвам във самия образ на бог. Малко ми е трудно да гообясня. Същото е и със любовт- тя може и да не съществува, факт, но във света който живеем, няма нищо по- хубаво от късчето надежда, от това да помечтаем, особено момичетата, който колкото и да отричаме, все пак сме романтичните души. аз не вярвам в любовта, не, това е просто влечение, което след време умира, но това не ми пречи да се надявам че греша, защото имали нещо по- хубаво от надеждата?
L E X Ĭ
L E X Ĭ
Голям фен
Голям фен
Female
Мнения : 2585
Дата на рег. : 08.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Вто Авг 10, 2010 4:25 pm
Hermi написа:Наречете ме глупачка, кифла и незнам си още какво, но аз вярвам в любовта. Но не за любов- такава, по филмите. Любовта за мен е чувство, което ти показва че си жив, че си човек. Все едно да ме попитате дали вярвам в Бог- Не, не вярвам в бог, но вярвам във самия образ на бог. Малко ми е трудно да гообясня. Същото е и със любовт- тя може и да не съществува, факт, но във света който живеем, няма нищо по- хубаво от късчето надежда, от това да помечтаем, особено момичетата, който колкото и да отричаме, все пак сме романтичните души. аз не вярвам в любовта, не, това е просто влечение, което след време умира, но това не ми пречи да се надявам че греша, защото имали нещо по- хубаво от надеждата?

Херми-чан тъкмо мислех да пиша в тая тема, а ти ми зе буквите от клавиатурата просто rev rev
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Вто Авг 10, 2010 4:42 pm
.:: Yфф.. мн се вживявате понякога. Първото което е къде видяхте да съм казвала, че тия които вярват в любовта са кифли лигли ии тн. щоту аз не виждам да съм написала нещо такова.Другото което мии .. океу има хора, които вярват в любовта ии те са мн повече попринцип от тея които не вярват за което се радвам, че има повече такива хора, защото все пак тфа, че аз не вярвам не значи че и другите трябва да са така.А аз, аз не вярвам в любовта не защото шибаното ми гадже ме е зарязало или нещо такова..всъщтност не съм имала и едно гадже което да съм харесвала поне малко истински, просто приемах, защото те ми предлагаха.Не е нужно един човек да не вярва в любовта само заради гаджето си.. или заради поредния сериал в който той очаства и там му разбиват сърцето!! Сору майна, но при мен не е така. Не вярвам в любовта по много други причини които вие едва ли ще ги разберете. И все пак всеки си има мнение и избор. Някой казвате, че да вярваш в любовта значи да се чувстваш жив и тн. Мии океу .. някои това ги правят щастливи и им дават смисъл на живота, но при мен са други нещата които ме карат да се чувствам така. Ии.. хубоо, може би вярвам малко в любовта ноо.. как да кажа тфа са някфи минимални проценти.. ии то тия проценти не важат за любовта, а по-точно за приятелството. Макарче, от последно време мн трудно можеш да наречеш някой истински приятел. Ноо както и да е.. спирам се щоту пак казвам кфото и да говоря никой няма да ме разбере с изключение на eдин човек !!!

● Ии..хора тая тема я направих точно заради това..всеки да каже какво мисли и защо. Все пак всеки има право на собствено мнение и избор !! ;]]

.: Gangsta_4_life :.
.: Gangsta_4_life :.
Състезател
Състезател
Female
От : Tokyo
Рожден ден : 16.02.1995
Години : 29
Мнения : 1368
Дата на рег. : 30.01.2010

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Сря Авг 11, 2010 1:00 pm
[..Pэrwэrt Bl0odsuckэr..] написа:
.:: Yфф.. мн се вживявате понякога. Първото което е къде видяхте да съм казвала, че тия които вярват в любовта са кифли лигли ии тн. щоту аз не виждам да съм написала нещо такова.Другото което мии .. океу има хора, които вярват в любовта ии те са мн повече попринцип от тея които не вярват за което се радвам, че има повече такива хора, защото все пак тфа, че аз не вярвам не значи че и другите трябва да са така.А аз, аз не вярвам в любовта не защото шибаното ми гадже ме е зарязало или нещо такова..всъщтност не съм имала и едно гадже което да съм харесвала поне малко истински, просто приемах, защото те ми предлагаха.Не е нужно един човек да не вярва в любовта само заради гаджето си.. или заради поредния сериал в който той очаства и там му разбиват сърцето!! Сору майна, но при мен не е така. Не вярвам в любовта по много други причини които вие едва ли ще ги разберете. И все пак всеки си има мнение и избор. Някой казвате, че да вярваш в любовта значи да се чувстваш жив и тн. Мии океу .. някои това ги правят щастливи и им дават смисъл на живота, но при мен са други нещата които ме карат да се чувствам така. Ии.. хубоо, може би вярвам малко в любовта ноо.. как да кажа тфа са някфи минимални проценти.. ии то тия проценти не важат за любовта, а по-точно за приятелството. Макарче, от последно време мн трудно можеш да наречеш някой истински приятел. Ноо както и да е.. спирам се щоту пак казвам кфото и да говоря никой няма да ме разбере с изключение на eдин човек !!!

● Ии..хора тая тема я направих точно заради това..всеки да каже какво мисли и защо. Все пак всеки има право на собствено мнение и избор !! ;]]


.: Напълно подкрепям и те разбирам!!!! :.

.: Ама чакайте малко..кой е казал, че тези койта вярват са кифли или лигли WTF от къде го измислихте незнам ;x;x;x Всеки си има причина да вярва и да не вярва.. а моята не е заради тва, че някой ми е разбил сърцето.. не си правете такива изводи. Темата е да си казвате мнението, а не да си го налагате!! Лично мое мнение .. не вярвам в любовта, но тва не означава, че не се чувствам жива и щастлива..адреналина, някои хора, хобитата ми, музиката тези неща наистина ме карат да се усмихвам и ме правят щастлива...след като не вярвам в любовта.. До сега не съм харесвала или обичала истински никой може би и няма да се намери такъв човек.. Няма как да повярвам в любовта..и никой не може да ми промени мнението!!! Вярвайте в кФото искате ;] никой нищо не ви е казал за тва, но като не знаете причината поради, която НЯКОИ хора не вярват..си спестете безсмеслените коментари!!! ;] :.
Tsunade_hime
Tsunade_hime
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Някъде сред облаците
Рожден ден : 07.01.1998
Години : 26
Мнения : 70
Дата на рег. : 30.04.2010

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Сря Авг 11, 2010 2:38 pm
Ми нз за вас ама аз определено вярвам!
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Сря Авг 11, 2010 11:33 pm
Какво по дяволите? Я чакайте малко. Аз вярвам в любовта, но тва НЕ означава, че за мен тва е светията в света. На мен са ми разбивали сърцето и то не момче, а някой още по близък, защото надали някой е преживявал това, което се случи на мен. Да, момчетата съкват, факт неуспорим, да, има неща, катомузика, филми, забавление, приятели, които правят живота ти хубав, факт. Какво по дяволите има общо всичко това с шибаната любов. Ъова е чувство, точно кактпо радоста, това е влечение, което отминава с времето. Не знам вашите причини да не вярвате и както виждате не съм решила да си налагам мнението върхо който и да е, моля ви, не павете същото, защото няма да стане. За какво спорим в момента не мога да разбера? Явно съм прекалено тъпа. хД Както и да е, казах си по темата, няма да спамя. БТВ Лил веднъж да се разфилософствам, а ти да нми кажеш че се вживявам. хД Ей начи Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Чет Авг 12, 2010 10:58 am
xexexxee Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Почнахме и да се караме Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Ами аз пък мога да кажа, че не вярвам в любовта, защото досега не съм обичлаа истински. Имам предвид за момче. Но моите приятели си ги обичам и то много, но това е друг тип любов.
П.п. сега сериозно! Спрете да се карате за темата на темата. Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Бахти как прозвуча. Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Така. Нарушавате правилата, а аз няма да допусна това. Сериозно ви предупреждавам, спрете!!!!
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Чет Авг 12, 2010 12:43 pm
~*Crazy_Devil*~ написа:xexexxee Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Почнахме и да се караме Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Ами аз пък мога да кажа, че не вярвам в любовта, защото досега не съм обичлаа истински. Имам предвид за момче. Но моите приятели си ги обичам и то много, но това е друг тип любов.
П.п. сега сериозно! Спрете да се карате за темата на темата. Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Бахти как прозвуча. Вярвате ли в любовта !? Защо?   242502 Така. Нарушавате правилата, а аз няма да допусна това. Сериозно ви предупреждавам, спрете!!!!


мн зла си станала от последно време !! хд .. Тка де.. няма значение. И междоругото ние не се караме просто изказваме мнение, къде си видяла да се караме или да се псуваме един друг. ;]]


Последната промяна е направена от [..Pэrwэrt Bl0odsuckэr..] на Чет Авг 12, 2010 10:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
dalin_linda
dalin_linda
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : суна
Рожден ден : 12.06.1993
Години : 30
Мнения : 147
Дата на рег. : 27.05.2010

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Чет Авг 12, 2010 10:02 pm
Не вярвам в любовта, защото това е просто една сънтиментална дума за наивните доши.Не искам да отказвам хората от любовта , просто аз така мисля. Вярвате ли в любовта !? Защо?   787605
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пон Авг 16, 2010 2:41 am
ОПРЕДЕЛЕНО ВЯРВАМ! Вярвате ли в любовта !? Защо?   23388
BeautifulQueenStyle
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 25
Мнения : 435
Дата на рег. : 02.08.2010

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пон Авг 16, 2010 7:23 pm
Ъмм,аз преди НЕ вярвах но >.>..стана такаче нещата се обърнаха.Е сега вече аз съм ЗА любовта!!! Любовта е хубава само да намериш..подходящия човек за теб!! Вярвате ли в любовта !? Защо?   787605
Privaте L♥ve
Privaте L♥ve
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : ..
Рожден ден : 23.06.1995
Години : 28
Мнения : 4141
Дата на рег. : 01.08.2008

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Чет Окт 07, 2010 11:28 pm
Не знамм каkво точно да отговоря .. ми да, вярвамм .. и не разбирам защо всички сте толкова резервирани .. има любовв .. това, че са ви захвърлили .. просто е бил пореднияя бройkар .. ;] но има и специални хора. а останалиите са само за чукк, прасс и бегай .. ;]]
gabimoli
gabimoli
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : plovdiv
Рожден ден : 05.02.1997
Години : 27
Мнения : 114
Дата на рег. : 05.12.2009

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пон Окт 18, 2010 4:36 pm
Ем честно казано- да, вярвам в любовта. И под това не разбирайте любовта от Спящара красавица, Снежанка и тем подобни глупости... На пръв поглед изглежда, че е много трудно да я намерим, но всъщност е лесно. Само трябва да чакате подходящия или подходящата. Не ме разбирайте погрешно, мразя такива леготийки като романтика, вечеря на свещи бла бла... Честно казано не мисля, че съм се влюбвала истински, е да имала съм ,,детска любов'' но едва ли се брои. Все пак съм само на 14. Има още много време докато намеря истинската любов x). Но моля хората, които са на мнение, че това чувство не съществува, да си го променят! smile
.:†en-Ji - chan:.
.:†en-Ji - chan:.
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Dэa†hvillэ
Рожден ден : 09.03.1997
Години : 27
Мнения : 38
Дата на рег. : 15.10.2010

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Чет Окт 21, 2010 9:25 pm
...ааз не вярвам 'щот' ми изглежда адски тъпо особено това да държиш някое гъзарче или снобарче за ръчичка и да му викаш мило и да се натискате по улиците с цел да ви видят всички, че ходите и да почнат да ви поздравяват и бла-бла-бла-бла... Вярвате ли в любовта !? Защо?   92542 Вярвате ли в любовта !? Защо?   81406 doh blahblah ....абе адски тъпо е....е някой по-голям може да има друго мнение ама моето е това, нищо че и на такива от моя клас дето аз ги наричам кy*** си го правят това където им скимне...ма те са чалгарки и аз ги мразя и не ми пука за тях... doh Вярвате ли в любовта !? Защо?   81406 blahblah
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Чет Окт 21, 2010 10:16 pm
И да, и не... Вижте сега, може наистина да съществува нещо такова, като чувство... Аз под любов разбирам да сте с някого, защото се харесвате, държите един на друг и т.н. ... Обаче далеч не спадам към идеала за чувствителни момичета... А и за мен галени имена като "мило", "сладурче" и така нататък са... просто ужасни. А ето и една истина: момчетата имат прекалено голямо его, и веднага, щом им писне, те зарязват... Не казвам че вс са такива, но с повечето определено е така... Бтв, това си е мое мнение, все пак всеки има право да го изрази, нали...
Sponsored content

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите