Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Живота на Сакура

+27
sakura46
sasusaku_girl97
lips_of_an_angel
`M I N I
elinceto_555
..Bunny-By..!!
eli7y
Tuttu
mirellka62697
temari_sakura_
sayuri
Obsession
Hermi
peps_png
Fallen_AngeL
naruto-fenche
ladysakura
Ŧħе_SлladuRчЭ
rin
in4eto
KoniTy
sakura96plami
onyx&pink
rosi_rosi
`M.и.s.h.и.t.0`
Thэ Dark Girl
mia_chan
31 posters
Go down
mia_chan
mia_chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : suna
Рожден ден : 07.05.1995
Години : 28
Мнения : 48
Дата на рег. : 11.02.2010

red Живота на Сакура

Съб Фев 13, 2010 10:09 pm
Това е първия ми фик.Кажета да ли ви харесва,за да знам дали да пуска следващата глава.Сори за правописните грешки.


І глава


Казвам се Сакура Харуно на 17 съм и се преместих в ново училище.Трябваше да бъда там до 7:30.Аз живея много далече от даскало и се налагаше да ствам в 5:30 всяка сутрин.Когато отидо в мъчилището (а аз естествено закаснях )имах час с класната.Влязох и се извиних за закаснението.Тя се доближи до мен и ми каза на ухото:
-Казвам се Марико и ако имаш проблем веднага ми казвай.
-Така клас това е навата ученичка Сакура Харуно.Очаквам да се държите добре с нея.-каза учителката на класа.-Сакура иди да седнеш на онзи чин там до прозореца.
Тя беше учителка по матаматика,а аз учих в паралелка с профил ФИЗИКА.Кагато часа свърши три момичета и ми се представиха. Две от тях бяха руси и синеоки,а другата беше тъмнокоса ис синьолилави очи.Едната блондинка се казваше Ино Яманака,другата беше Темари Субако но,третата Хината Хюга.Дойде голямато и момичетата ме попотаха дали искам да отида с тях(не разбрах къде).Те ме товедоха към някаква градинка близо до даскало.Седанахме на една бейка и задочнахмв да си гововим(по-скоро си кюкарихме ама...).
По едно време чух много красив но суров глас зад мен.
-Махайте се от тук.
Завъртях се и преди да кажа нещо Хината ми запуши устата.Другите момичета станаха и си тръгнаха и аз ги последвах.
-Кои са тези?-попитах след като се отдалечихме достатъчно.
-Това е Саске Учиха и бандара му.-каза Ино
-Най-готиното момче в училище.-допълни Темари
-Изглежда като надут пуяк.Мразя ги тези.А другите кои са?
-Оня русия е Наруто Узумоки,не го пипай,зашото Хината си пада по него.Този със синята коса е Суйгетцу,дригите са Пейн и Джуго побоиниците на гимнзията.
-Ахам.Идиоти.-каза аз.
Върнахме се в училище.Имахме още четири часа,но те минаха неусетно.Тръгнахме си и попитах:
-Има ли някои в моита посока?-попитах.
-Не.-казаха ми те в един глас.
Сведох глава .
-Е все тая.ББ
-ББ.-казаха ми те и си тръгнаха.
Беше зима и се стъмваше много рано.Вче беше тъмно и да ви призная малко ме хвана шибето.Аз вървях към метрото.Изведнъж някой ме дръпна за ръката в няква тъмна уличка.Този започна да ме целува по връта и аз му зашлевих много силен шамар.После побягнах калкото се може по-бързо докато не стигнах място с много хора.Качих се на метрото и след като слязох се прибрах колкото се маже по-бързо.Като се прибрах се плякнах на леглото (като някво мекотемо) и преди да се усетя бях заспала.



Следва продължение ....
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Живота на Сакура

Съб Фев 13, 2010 10:20 pm
Фика е много хубав, браво Сакура - Живота на Сакура 811726 Не е зле да се огледаш малко относно правописните грешки, но това се оправя :): Ще продължавам да го следя, мисля, че ще е страхотен :bravo:
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 29
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Живота на Сакура

Съб Фев 13, 2010 11:48 pm
и аз ще го следя ,и на мен ми хареса,ама нещо не ми допада наруто и хината заедни Сакура - Живота на Сакура 787605 Сакура - Живота на Сакура 787605 Сакура - Живота на Сакура 787605 но нш Сакура - Живота на Сакура 787605
rosi_rosi
rosi_rosi
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Рожден ден : 13.06.1997
Години : 26
Мнения : 178
Дата на рег. : 28.09.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto (Shippuuden); Death Note; Bleach; B-Gata H-Key; Itazura na Kiss; Pandora Hearts; Zero no Tsukaima; Darker Than Black; Fairy Tail; Kaze no Stigma; Special A; Shugo Chara; Elemental Gelade; Myself Yourself; Vampire Knight; и много, много други.

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 1:43 am
Яко е пускай още. Сакура - Живота на Сакура 787605
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 8:28 am
бива Сакура - Живота на Сакура 787605 пускай още да видя какво се случва по-нататък Сакура - Живота на Сакура 787605 Сакура - Живота на Сакура 476926 Сакура - Живота на Сакура 10436
sakura96plami
sakura96plami
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.04.1996
Години : 27
Мнения : 648
Дата на рег. : 28.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Sekai-ichi Hatsukoi 1 и 2; Junjou Romantica 1 и 2

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 10:10 am
добре е пусни още pls Сакура - Живота на Сакура 23388
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 11:04 am
супер ееееееее :kisss: :kisss: :kisss: :kisss: :kisss: :kisss: :kisss: love it :cvir:
mia_chan
mia_chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : suna
Рожден ден : 07.05.1995
Години : 28
Мнения : 48
Дата на рег. : 11.02.2010

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 12:43 pm
Малко по-късно днес ще пусна 2. глава
in4eto
in4eto
Учaщ се
Учaщ се
Female
Мнения : 88
Дата на рег. : 01.01.2010

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 1:13 pm
Ощеее! Много е яко! Сакура - Живота на Сакура 787605
rin
rin
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Suna
Рожден ден : 15.04.1995
Години : 28
Мнения : 181
Дата на рег. : 02.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 1:37 pm
Какво стана с дтугия ти фик нали щеше да пускаш него? Този фик е супер, но главите са малко късички, а за гршките и повторенията...! Можеш да се постараеш малко повече. Сакура - Живота на Сакура 631890 Очаквам нова главичка Сакура - Живота на Сакура 787605
Ŧħе_SлladuRчЭ
Ŧħе_SлladuRчЭ
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
Рожден ден : 23.06.1996
Години : 27
Мнения : 1972
Дата на рег. : 07.12.2009

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 3:26 pm
Ам фикчето е интересно , но наистина трябва да го прочетеш 3 пъти преди да го пуснеш , та все пак аз не правя толкова грешки . Иначе е интересно , въпреки че има много подобни ндаявам се това да е малко по различно .
mia_chan
mia_chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : suna
Рожден ден : 07.05.1995
Години : 28
Мнения : 48
Дата на рег. : 11.02.2010

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 3:43 pm
Ето и втара глава



ІІ глава



На следващия ден:

БИП

БИП

БИП

БИП

Скапания будияни ме събуди.Беше 5:30.Забога кой е казал,че училищета трябва да започва толкова рано.Станах отидох в банята измих си зъбите и лицето и тръгнах да излизам,но имах ичувството,че забравям нещо.Излезнах и се сетих не се бях облекла и не си бях оправила чантита.Върнах се облекох се набързо обравих си чантата и тръгнах.Беше 6:10 и аз вече чаках метрото.Като стигнах в даскало видях някаква обява за кастинг за мажоретки.Подминах го.“Та кое момиче иска да бъде маворетка. “Питах се аз и незнаино как вече стоях пред вратата на класната стая.Влязох и какво да видя онзи надит пуяк бил в моя клас.НАй-лошото беше че той седеше на моя чин.Забялязах,че има рана на усната точно там дето бях ударила вчерашния извратеняк.Като седнах се направих,че не го виждам.Все едно не съчествуваше.Точно в този мамент Наруто се вясна и каза:
-Еи сладурано какво ще кажеш да излезеш с мен?
-Само без трупа ми.-казах аз и му забих един.
Седнах обратно на стола си и погледнах Саске.Той погледна към мен с дяволска усмивка и каза:
-Удряш доста силно.
-Какво?
-Ами доста симно удари Наруто.
-Това заслужава този плужек.
А аз наистина си помислих,че той мъжа от снощи.Сувсем полудях.Да си мисля такива неща за него.Той не би го направил.Нали?Класната влезе и започна да предава урока.Урока беше за средна отсечка в триъгълник.Мразя описателните задачи(всичко друго и върви освен тях).Здапочнах да си драскам нещо в тетрадката и изведнъж чух:
-Харуно на дъсата.Реши следващата задача.
Взех си учедника и се запътих към дъската.Гледах задачата се едно индианец пишешта машина.Нямах си и напредстава как да реша задачата,госпожата видя това и ми каза да си седна.
-Учиха реши задачата.-каза даскалката.
Той ме погледна с убийствен поглед и отиде до дъската.
-Добре Учиха седни си.
Той се усмихна в отговор и седна обратно на мястото си.След часа едно момче доиде при мен и ми каза:
-Здрасти аз съм Гаара.По-малкия брат на Темари.Тъй като нямаме повече часове а и вее е тъмно искаш ли да те изпратя до спирката.
-ДААА.-възкликнах аз.
Все пак не исках случкато от вчера да се повточи.
Гогато стигнахме той ми каза чао,а аз слязохпо стълбите до мястото където се чакаха влаковете(на метрото).Имах чувството,че някои ме следи.Но това е просто чувство.Нали?Когато слязох и се запътих към нас ме хвана малко шубе.Вървях сама по безлудна улица,а тишината беше побъркваща.Някой ме хвана за ръкацете и ми запуши устата.Каза ми в Ухото “Строшно си загазла“.След това не си спомням нищо.



Следва продължение...



сори за грешиките blush blush
sakura96plami
sakura96plami
Фен
Фен
Female
Рожден ден : 14.04.1996
Години : 27
Мнения : 648
Дата на рег. : 28.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Sekai-ichi Hatsukoi 1 и 2; Junjou Romantica 1 и 2

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 3:48 pm
супер е нямам думи Сакура - Живота на Сакура 73713
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 3:55 pm
Супееер Сакура - Живота на Сакура 73713 Давай още Сакура - Живота на Сакура 73713 Сакура - Живота на Сакура 73713
ladysakura
ladysakura
Приятел
Приятел
Female
От : София
Рожден ден : 11.03.1998
Години : 26
Мнения : 962
Дата на рег. : 19.09.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, FMA, DGM, KWMS..

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 4:18 pm
ОЩЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! СУПЕР Е! Сакура - Живота на Сакура 68766 :love:
naruto-fenche
naruto-fenche
Състезател
Състезател
Male
Рожден ден : 20.06.1998
Години : 25
Мнения : 1559
Дата на рег. : 20.11.2009

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 5:25 pm
:bravo: :bravo: :bravo:
Fallen_AngeL
Fallen_AngeL
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
От : Лудницата на 4км
Мнения : 506
Дата на рег. : 06.12.2009

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 5:35 pm
Май аз ще се проявя в ролята на критик...
Идеята ми харесва, но положителните неща се изчерпват до тук.
Описанията почти ги няма, а да не говоим за грешките.
Действието се развива ПРЕКАЛЕНО бързо.
Главите са страшно къси. Всяка прилича по-скоро на пролог отколкото на глава.
Не може да пишеш по този начин:
-Има ли някои в моита посока?-попитах.
-Не.-казаха ми те в един глас.
Сведох глава .
-Е все тая.ББ
-ББ.-казаха ми те и си тръгнаха.

Това може да се напише по много по-добър начин. Примерно:
-Има ли някой в моята посока? - попитах обнадеждено момичетата. Не ми се прибираше сама. Имам страх от тъмното и от пустите улици. Напомнят ми за филм на ужасите.
Дружният им отказ ме извади от унеса. Не може да бъде? Защо все на мен? Почувствах как страха бавно започва да ме обзема. Сведох глава и им казах:
- Все едно... Чао!
- Чао! - отвърнаха ми те и си тръгнаха.


Забелязвам, че за теб съществува само думата "каза". Може да я заменяш със синоними, за да избегнеш повторенията.
Смятам, че можеш да пишеш добре, но това ще изисква доста усилия от твоя страна. Писането на хубави фикове не става ей така, сядаш, написваш нещо и го качваш. За да напишеш нещо хубаво трябва да имаш музата, желанието и да си в подходящото настроение. Не може да пишеш нещо весело, ако тъжна. Просто няма да се получи.


Не приемай нищо лично! Искам да ти помогна, за да станш по-добра в писането. Както казах в началото идеята наистина ми харесва. Ще следя фика и се надявам да разбереш какво ти казвам. :;):
Ŧħе_SлladuRчЭ
Ŧħе_SлladuRчЭ
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
Рожден ден : 23.06.1996
Години : 27
Мнения : 1972
Дата на рег. : 07.12.2009

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 5:52 pm
Главата е хубава , но наистина трябва да ги пише както каза Тотооо ако искаш мога да ти помогна . И още нещо , даже две .
1. Главите са много кратки , аз за 1-вата ок ама тая е кратка и
2. Пак имаш правиписни грески , по малко са от миналия път но пак ги има . Ще го кажа пак , ако искаш да ти помогна ми пиши с удоволствие бих ти помогнала . Сакура - Живота на Сакура 787605
mia_chan
mia_chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : suna
Рожден ден : 07.05.1995
Години : 28
Мнения : 48
Дата на рег. : 11.02.2010

red Re: Живота на Сакура

Нед Фев 14, 2010 11:16 pm
ToTooo написа:Май аз ще се проявя в ролята на критик...
Идеята ми харесва, но положителните неща се изчерпват до тук.
Описанията почти ги няма, а да не говоим за грешките.
Действието се развива ПРЕКАЛЕНО бързо.
Главите са страшно къси. Всяка прилича по-скоро на пролог отколкото на глава.
Не може да пишеш по този начин:
-Има ли някои в моита посока?-попитах.
-Не.-казаха ми те в един глас.
Сведох глава .
-Е все тая.ББ
-ББ.-казаха ми те и си тръгнаха.

Това може да се напише по много по-добър начин. Примерно:
-Има ли някой в моята посока? - попитах обнадеждено момичетата. Не ми се прибираше сама. Имам страх от тъмното и от пустите улици. Напомнят ми за филм на ужасите.
Дружният им отказ ме извади от унеса. Не може да бъде? Защо все на мен? Почувствах как страха бавно започва да ме обзема. Сведох глава и им казах:
- Все едно... Чао!
- Чао! - отвърнаха ми те и си тръгнаха.


Забелязвам, че за теб съществува само думата "каза". Може да я заменяш със синоними, за да избегнеш повторенията.
Смятам, че можеш да пишеш добре, но това ще изисква доста усилия от твоя страна. Писането на хубави фикове не става ей така, сядаш, написваш нещо и го качваш. За да напишеш нещо хубаво трябва да имаш музата, желанието и да си в подходящото настроение. Не може да пишеш нещо весело, ако тъжна. Просто няма да се получи.


Не приемай нищо лично! Искам да ти помогна, за да станш по-добра в писането. Както казах в началото идеята наистина ми харесва. Ще следя фика и се надявам да разбереш какво ти казвам. :;):

Благодаря за съвета
peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: Живота на Сакура

Вто Фев 16, 2010 4:57 pm
Яко :|-): :|-): :|-):
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Живота на Сакура

Вто Фев 16, 2010 7:25 pm
харесвам идеята ти но съм съгласна с ТоТооо и sakura_uchiha1 действитето наистина се развива малко бързичко,но нищо иначе добре се получава и не се притеснявай за големината на главите и аз не ги пиша мн дълги Сакура - Живота на Сакура 787605 очаквам следващата глава Сакура - Живота на Сакура 476926
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Живота на Сакура

Съб Фев 20, 2010 10:59 pm
Идеята не е лоша, никак даже, но само аз ли обичам описанията, че да се извъдя като критичка, което, повярваи, не е в мой стил. Прочети си примерно частта с Гаара. Та той и казва здрасти и ведага хуква да я изпраща до спиркат макар, че доколкото помня не е в нейна посока. Незнам, но прекалено плоско ми звучи. Неискам да засягам ли да се заяждам, но ако вмъкнеш малко повее уточнения, ще бъде много по- добре. Този фик може да м разтърси и зариби аз основи ако се напиша така, както знам, че можеш, но ако е в този вид не е чак толкова грабващо. ( и аз незнам какво искам да кажа :Д) Ще чакам следващата глава, сорка за критиката, но точно това е начина да се научиш и да ни вдъхновяваш със твоите произведения! ;)
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 28
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Живота на Сакура

Пон Фев 22, 2010 8:50 am
Леле... беше... беше... прекрасно!
mia_chan
mia_chan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : suna
Рожден ден : 07.05.1995
Години : 28
Мнения : 48
Дата на рег. : 11.02.2010

red Re: Живота на Сакура

Чет Фев 25, 2010 10:29 am
сега съм малко,много наказана и ми е забранен достъпа до компа,освен за учебни цели.обещавам,че при първа възможност ще пусна нова глава. Сакура - Живота на Сакура 4485 Сакура - Живота на Сакура 4485 Сакура - Живота на Сакура 4485 Сакура - Живота на Сакура 4485 Сакура - Живота на Сакура 4485
sayuri
sayuri
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Бургас
Рожден ден : 06.05.1996
Години : 27
Мнения : 96
Дата на рег. : 30.01.2010

red Re: Живота на Сакура

Пет Фев 26, 2010 4:12 pm
mia_chan написа:сега съм малко,много наказана и ми е забранен достъпа до компа,освен за учебни цели.обещавам,че при първа възможност ще пусна нова глава. Сакура - Живота на Сакура 4485 Сакура - Живота на Сакура 4485 Сакура - Живота на Сакура 4485 Сакура - Живота на Сакура 4485 Сакура - Живота на Сакура 4485
Дано скоро да можеш да пуснеш следващата глава Сакура - Живота на Сакура 659188 Сакура - Живота на Сакура 704328 Сакура - Живота на Сакура 73713
Sponsored content

red Re: Живота на Сакура

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите