Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
avatar
Dredewey
Прохождащо
Прохождащо
Male
От : Своге
Мнения : 15
Дата на рег. : 03.08.2014

red Големия турнир (аниме микс фик)

Нед Авг 03, 2014 11:26 pm
Това е втория ми фик който качвам тук..надявам се да ви хареса !
avatar
Dredewey
Прохождащо
Прохождащо
Male
От : Своге
Мнения : 15
Дата на рег. : 03.08.2014

red Re: Големия турнир (аниме микс фик)

Нед Авг 03, 2014 11:27 pm
Ето и първа глава:

-Дами и господа добре дошли…тук на смъртоносния магически турнир.Нека ви представя всички участници, които ще премерят сили за титлата и голямата парична награда..От великата и невероятно силната гилдия Файри Тейл имаме четири участника.Това са Натсу Драгнийл – обявен за най-силния убиец на дракони и най – силен маг във величествената гилдия в Фиоре.Както и да е неговите приятели и членове на гилдията не са много съгласни с тези призвания..но нямат избор.Друг участник от въпросната гилдия е Ерза Скарлет – червенокосия рицар обявена за един от великите магове.Грей Фулбастър – ледения..Популярен с……ами нищо.Той е най-големия приятел и „враг” на Натсу.Но той винаги е блестял със своята ледена магия.И така уважаема публика представих ви играчите ни от Фейри Тейл.Нека продължим.Следващите участници също са четирима но те са от Коноха.Нинджите от селото скрито в листата представям ви – Хината,Сакура,Наруто и Саске.Всеки един от тях ще играе само за себе си..Това се отнася и за участниците на Фейри.Следващия ни участник няма този проблем защото той е единствения представител на своето аниме и той е – невероятно пластичния,гумения човек,пирата – Лъфи.Той е непредвидим със своите странни умения,а и честно казано глупостта му и това че не мисли преди да действа може да му помогне.Сега от едно не толкова известно аниме – Изкуството на Меча Онлайн идва Кирито – супер тайнствен, но и доста готин ще може ли той да повлияе на жените в този турнир..нищо не се знае.Имаме и един много изненадващ участник Кира.Може би го познавате ?? Да той е онзи откачен който използва тетрадка за да избива хора.Но спокойно тази тетрадка му е отнета %3AD Сега един участник от едно още повече неизвестно аниме..ако не сте го гледали гледайте го..а анимето е Deadman Wonderland а нашия участник е Игараши Ганта.Наистина за този турнир..за тази битка сме включили не само магове или хора използващи някакви магии.Има и съвсем нормални хора..и едни от тези нормални хора са Куроко и Кагами.Да точно така най-известните баскетболисти в цял свят.Те са от анимето Kuroko no Basket..И така това са всички участници.А сега да поясня правилата.Има едно правило – никой няма право да използва магия или други странни възможности.Всичките 14 човека ще влязат в една къща където ще живеят заедно.Всеки ден ще има едно изпитание, всеки ден по един човек ще отпада.А понеже на нас не ни харесва участниците да са 14 ще добавиме още един за да може да станат 15.И това е човек , който беше избран по случаен принцип и той е ….ами ще разберете преди първата голяма битка която ще е още утре.И така стига с участниците и самата игра.Най-интересното предстои – любовни интриги, гадни номера,тежки битки , скандали , сълзи и кръв всичко това ще видите в къщата която участниците са настанени…
-Уау – въздъхна Сакура като видя огромната къща.
-Наистина е огромна – рече Натсу
-Дано има много ядене – каза Наруто.
-Дано има топла вода – надяваше се Хината
-Дано има баскетболно игрище – казаха в един глас Куроко и Кагами.
-Дано има по тихо място да не ви слушам глупостите – каза намусено Кира.
Другите не му обърнаха внимание.Ганта и Кирито не продумаха нищо а направо се настаниха на дивана да гледат телевизия.Сакура и Хината разглеждаха стаите.Куроко и Кагами тренираха.Кира си пишеше нещо.(спокойно в безопасност сте)Саске и Наруто разбира се започнаха да ядат.Лъфи беше леко болен, докато пътуваха го заболя корема и сега той освобождаваше напрежението в тоалетната.Луси и Ерза се бяха настанили на една пейка в градината и се наслаждаваха на цветята.Грей и Натсу бяха в басейна и се състезаваха кой плува по – бързо..
И така всички участници се бяха настанили добре и вършеха нещо.Бързо дойде вечерта и те трябваше да се оправят за лягане.Те предварително се бяха разбрали как ще спят.Куроко и Кагами деляха една стая.Всички от Фейри Тейл бяха в една стая.Така беше и при Наруто и другите.Саске не беше много доволен да спи с Наруто но трябваше да се жертва за отбора.Лъфи,Кирито и Ганта си станаха набързо приятели и се разбраха да са в една стая.Така Кира оставаше сам.Докато се качваха по стълбите към спалните се чу глас.
-Мили участници.Наспете се добре защото утре ви чака голям ден.Утре е първата ви битка в която един от вас ще отпадне.Но ние с екипа видяхме, че Кира е сам и затова се погрижихме госта който също ще вземе участие да е жена..Точно така добре чухте и тази жена е добре позната на някои от вас.И тези хора са Наруто,Хината,Сакура и Саске.Може би я познавате като развратницата на коноха, леката жена готова да спи с всеки..ако мислите това значи сте прави…тя е Ино.(извинявам се ако има фенове на Ино но на мене в тази светлина ми харесва а и по натам ще става интересно…18+)И тя ще влезе още сега.Кира донякъде се зарадва..можеше и на него да му се отвори парашута..if you know what i mean… %3AD %3AD.Тя влезе в доста фрапиращ вид.Тя носеше бял потник през който целите гърди и се виждаха.Къса пола която едвам закриваше ******.Тя беше с руса вързана на кок коса.Веднага се запъти по стълбите.
-Е сладурче,значи с теб съм заедно в стая ?? – попита гледайки Кира.Тя се усмихна дяволито и тръгна нагоре по стълбите.Докато се качваше всички момчета оглеждаха дупето й.Заради това заглеждане Наруто и Саске получиха по един шамар от Хината и Сакура.
Е така дами и господа.Всички които следите този фик.Надяваме се да няма много проблеми с тази развратница Ино..нищо чудно да върти всички мъже на малкия си пръст.Но какво ще се случи с Кира ..все пак той е в една стая с нея..Оставете това на страна.Ами голямата битка..Всичко ще се разбере следващия път.Надявам се да ви е харесало.Останете с нас !!
avatar
Dredewey
Прохождащо
Прохождащо
Male
От : Своге
Мнения : 15
Дата на рег. : 03.08.2014

red Re: Големия турнир (аниме микс фик)

Пон Авг 04, 2014 8:45 pm
ГЛАВА ВТОРА !!

-И ето ни дами и господа тук пред голямата къща.Скоро ще видите голямата битка.И нашето трасе на което ще се проведе тази битка.Очаквайте неочакваното !!Но преди това да видим какво се случва засега вътре.Така тази вечер Ино не направи нищо на милия Кира,или поне така си мислим все пак камери в стаите няма..Но това е маловажно сега.Вече е почти обяд.Часа е 11:00.Хината и Сакура бяха на СПА център.Наруто и Саске играеха футбол.Куроко и Кагами както винаги играеха баскет, но този път си имаха противници.Натсу и Грей бяха доста смели да се изправят срещу тях.Е играта разбира се завърши със сълзи за мъжете от Фейри Тейл.Игараши Ганта и Кирито гледаха някакво глупаво шоу по телевизията.Ино стоеше пред едно огледало и се оглеждаше в продължение на половин час.Е така явно няма никакви интриги или поне засега.
-АААААА – чу се женски глас от горния етаж.Това беше Сакура.Ино беше скрила всичките й дрехи и след спа процедурите тя нямаше с какво да се облече.Тя се беше увила в една хавлия.Сакура слезе долу,тя знаеше че Ино е отговорна затова.Те имаха стара вражда.
-Ах ти курво долна – изпсува Сакура.Къде са ми дрехите ?? – питаше Сакура.
-Не ми харесва отношението ти розовокоске – каза с омраза Ино.Ино се приближи до нея.И изведнъж с рязко движение дръпна хавлията й.Така тя се оказа чисто гола насред хола.А още по лошото беше, че точно в този момент всички се бяха събрали там.Но веднага в този момент тя хукна с плач нагоре по стълбите.Някои от момчетата съжаляваха, че не видяха нищо.Всички се смееха.Само едно момче се разтревожи.
-Ти си била по-тъпа от колкото си мислех – каза Саске като се приближи до Ино.След тези думи той хукна след Харуно.Когато той стигна стаята им.Той почука на вратата.
-Махай се – извика през плач момичето.
-Сакура аз съм Саске моля те да ме пуснеш – молеше се Саске.
-Но аз съм гола..а и ти само ще ми се смееш.
-Хайде де знаеш че не съм такъв човек.А и може да вземеш някоя моя тениска и някои мои къси гащи.
Той продължаваше да стои на вратата надявайки се тя да се отвори.И ето че след няколко секунди тя наистина се отвори.Той видя Сакура с една тясна черна тениска, която и стоеше прекрасно.Тя беше взела едни къси гащи които и стояха добре.
-Уау ти и така си красива – засмя се Учихата.
-Мерси за помощта.
-Моля – каза Саске като тръгна да си ходи.
-Хей ти познаваш тази Ино най-добре…защо се държи така ??
-Ами честно да ти кажа незнам, мисля че ме харесва..но я мразя особено след тази постъпка – отговори Саске.
-Ти си доста мил –каза Сакура.
-Такъв съм си – засмя се леко Саске.След тези думи той се наведе да я целуне.Тъкмо да слеят устни в една прекрасна целувка някои изникна зад тях и те се стреснаха.
-А извинете надявам се да не ви прекъсвам, но ти нося дрехи.
-О,благодаря Хината.Много мило – каза трогнато Сакура.
-Нали сме приятелки – засмя се тя.
-Ами добре ще ви оставя.И настина пазете се от Ино..сигурен съм че е способна на много неща.
След което той излезе и ги остави сами.Е така се мина още доста време..Когато стана време за обяд всички участници слязоха да обядват заедно.Само Ино я нямаше.Това доста тревожеше някои от участниците,но техните мисли бяха прекъснати от тайнствен глас:
-Скъпи участници всички да се съберете в хола !!Веднага – време е за битката ви.И така всички сте тук като гледам.
-А всъщност не – Куроко го няма – казаха Натсу и Грей.
-Ами да наистина го няма.Куроко бързо да се яви в хола.
-Ъм а извинете но аз съм тук – чу се гласа на Куроко.
-ааааа – извика Натсу като се обърна и видя че Куроко стои точно до него..Какво от кога си тук ??
-Ами от самото начало – каза мило и безгрижно Куроко.
И така след като намерихме Куроко е време да стигнете до арената ни.За тази цел ви чака автобус пред къщата.
Всички се настаниха удобно и пътуваха около половин час.Накрая те слязоха и видяха просто една планина.Ами да те бяха в подножието на някаква голяма планина.А върха се извисяваше високо над тях.
-Така участници вашата мисия е - имате 24 часа да се качите на върха на тази планина.Там има 15 различни ракети.Който стигне първи пуска своя цвят и ние ще видиме в небето кой цвят ракета е гръмнала така ще разберем победителя.Последния които активира своята ракета ще загуби и ще си отиде вкъщи още след играта.Докато се подготвяте за тази тежка игра ще ви издам една новина.Ние имаме камери навсякъде.Те ще следят вашия път до върха.И за да е по интересно ще имаме професионални коментатори които ще коментират вашето представяне.Те са световно известни…и ще разберете кои са в следващата глава !!
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Големия турнир (аниме микс фик)

Сря Авг 06, 2014 10:41 pm
Големия турнир (аниме микс фик) 39523295
Sponsored content

red Re: Големия турнир (аниме микс фик)

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите