Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

*--:ЛАФЧЕ:--*

+42
Ŧħе_SлladuRчЭ
Death_Angel
Sweet Anime FanGirl
christian_otaku
Hermi
Genata
PaCcO
Starway
`M I N I
kuik_
The Senpai
*Alx*
SpiritWolf
bloodthirsty.
OverHell
vesko5551
Sowan
Dead Inside
damnangel
mariqvladi
* Gaмэ Ovэr..^
spongebobyellownigga
Dj-Enigma
Coolasice
BakaNoKen
Mega Pwn!
-*-What The Hell-*-
Lifeholic
ANIME-MASTER
IVE-STORM(bg)
Miss Inтerpol ^.^
AnimeIsMyLife
AnDaoNai
LeDerp
Топчету
sekai
No Pain, No Game
CrAzY bOy *-*
Obsession
Mаdneѕѕ
alinkaa98
Sweeney Todd
46 posters
Go down
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Яну 25, 2014 10:17 pm
First topic message reminder :

Mega Pwn! написа:Така ли,Зори,вече и "здрасти" ли няма да си казваме?lol :D

Ами здрасти! Не съм Зори, ама здрастито си е здрасти.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 

-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 09, 2014 10:58 pm
Lol, #нимоа :d Лека~ :3
BakaNoKen
Любител
Любител
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 12:17 am
Mega Pwn! написа:wow,яко си във филма :D Чак си повярва :D Нормалните интеракции в съблекалните са "А'е по-бързо,че не мисля да те чакам" последвано от "'Ми не съм те карал.А'е ставай и се махай." :D А момиче да влезе в мъжката съблекалня е просто прекалено фикционално - няма как да се случи :D

Много ясно, че си вярвам! Та то аз ако си не си вярвам.... :D Явно нашата съблекалня не е била нормална. Нормално беше:
1. Ако сихинг (учителят ни) влезе вътре да се преоблича, каже нещо относно тренировката, преоблече се бързо и излезе.
2. Започват се вицовете! :D
3. Няма как без философстване и солидна доза простотия.
4. Нали се имахме за нинджи, та, които си носеше оръжие трябваше и да си поиграе с него. ( Аз си носех нунчаку. :D )
5. Най - накрая всички са се преоблекли, простотията продължава отвън.
Едно преобличане отнемаше към 20/30 минути.
А за момичетата... Ами те горките не знаеха, че това е мъжка съблекалня. Освен това залата има само една такава, а те идваха за пръв ( и последен ) път и не бяха запознати с подробностите. Нямаше даже табелка на вратата. Смешно беше и като се намъкне вътре някой дядо и веднага започва: "Ама аз много се извинявам момчета, ама знаете ли къде е..." :D
И така... Стига толкова истории от моя живот! :D Жалко, че приключи темата за азиатците... :D

Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 12:50 am
-*-What The Hell-*- написа:Jaejoong? Gay??????????????? Не вярвам!!!!!!!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502  въпреки че знаеш какво е мотото на кпоп феновете: If oppa can't be with me, let me ship him with the one I want him to be"  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502   И Дже отдавна си е с рок наклонност. Нямам думи да изкажа колко го обичам тоя идиот!!!! <333333 Никога не мога да му сбъркам гласа. Един от най-разпознаваемите в кпопа, наред с този на Хьорин! <333

Какъв съм идиот само -.- И аз рефрешвам чата, а вие вече сте на другата страница :Д:Д
А иначе.. не знам, но ако не е гей, то поне е с бисексуални наклонности. Радара ми го отчита просто ;д И да, гласа му наистина е уникален. Пасва на всички жанрове перфектно ;х
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 2:59 am
Oк... Видях го този тип... Така де! Нали казахте, че гласа му бил уникален и просто не се сдържах.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 Не знам дали е гей, но определено изглежда... Амм.. Нежен. hehe   За това ще се доверя на радара. Всъщност това е добър аргумент. Ще го ползвам когато кажа същото за любимия superhero на Хентаи - кун. ( Ако се сетя де. )  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 9:10 am
Рaди, като каза идиот  и ти прочетох написаното "Какъв си идиот", т.е. че аз съм идиот *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 Още спя *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 Почти всички корейци, да не кажа азиатци, които са в музикалния жанр имат подобен стил на обличане, който е характерен за сцената. На мен вече не ми прави впечатление. А ти скъпи ми приятелю, виждал ли си бг изпълнителите по клиповете? Да не би те да нямат грим? Аз съм виждала дори мъже с гланц!!!!!!!
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 3:03 pm
Бая manly men ще да са :D Макар,че то и metal изпълнителите са с грим.Може би това,което BakaNoKen се опитва да каже,е че самият той на вид е сякаш "по-чувствителен".Чувствителен=емоционален=жена :D Meine Logik :D Get some :D
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 3:51 pm
-*-What The Hell-*- написа:Рaди, като каза идиот и ти прочетох написаното "Какъв си идиот", т.е. че аз съм идиот *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 Още спя *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 Почти всички корейци, да не кажа азиатци, които са в музикалния жанр имат подобен стил на обличане, който е характерен за сцената. На мен вече не ми прави впечатление. А ти скъпи ми приятелю, виждал ли си бг изпълнителите по клиповете? Да не би те да нямат грим? Аз съм виждала дори мъже с гланц!!!!!!!

Хихи.. Никога ;3 *hugs*

Съгласна съм с останалото.. Какви съм виждала, майко... ;xx А между другото Kim Jaejoong е единствения човек, който не мога да определя нито като женствен, нито като мъжествен ;д Той е чисто и просто красив ;д
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 4:29 pm
Хвана ме! :D Не съм виждал бг изпълнителите, защото амм... Не искам да ги гледам. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 Слушам само две български песни, едната е на БТР - Спасение, а другата... Хъм! Мисля, че се казва "Приказка", но не съм съвсем сигурен ( не знам на кой е ). Клиповете им пък никога не съм ги гледал. :D
Знам, че повечето азиатци са с подобен стил. ( Все пак и аз по някога слушам азиатци. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 ) Друго имах предвид. На клипа, който видях... Както и да е... Разбира се това, че изглежда крехък, нежен и т.н., не означава, че не е вълк в овча кожа. На мен обаче не ми се занимаваше да го проучвам и за това реших, че е далеч по - лесно да се доверя на радара. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 ( Какво?! Обичам да ми лесно! Освен ако не преценя, че предизвикателството е интересно и си заслужава усилията. ) Пък и не ми се вярва нашето момче да ми се разсърди. На него му пука за моето тъпо мнение, точно колкото на мен за неговото. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502

Уравнението на Mega! :DD Ахх... Ок, стига толкова смях! Нищо, че е смешно, не съм съгласен. Чувствителността е слабост това е вярно. Прави индивида уязвим ( Индивида... Тези термини звучат много противно. ) и му оставя доста дълбоки рани. Емоциите пращат някой в ъгъла на депресията, а други ги подтикват към омраза. Омразата поражда гняв... На кратко! Едни от най - коравите копелета в света, са доста чувствителни и за това са станали такива. Такава е пък моята логика. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605

П.П. Леле! Колко много написах, а почти нищо свястно не казах!
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 5:21 pm
Е, не, те наистина изглеждат така, но пък не са плочки, не е чудо...... <333 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Tumblr_mo9fl9lQjX1qjv3tqo1_500
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 5:32 pm
Dude...въобще не използвам сарказъм.Не,всичко казано от мен е самата истина или,по-скоро,истината в нейния действителен облик според моите представи.Сарказъм?Ирония?Какви са тези неща?I've never heard of them.
Übermensch не би се съгласил с теб обаче. :D
Емоцията те движи към животинското в теб - да защитаваш своето собствено бъдеще.Няма любов,има само евентуално бъдеще,което ти искаш да защитиш/да накараш да се случи - защо майката ще се жертва за детето си?От любов?Разбира се,но само ако като любов можем да разглеждаме осъзнаването на възможно съвместно бъдеще и желанието то да бъде предпазено.Разбира се,можеш да подхванеш темата за физиологичния аспект за любовта - ускоряване на пулса,разширяване на зениците,отделяне на определени хормони,чиито имена забравих и,понякога,дори диспнея,но по подобен ефект действат и "стимулиращите наркотици" т.е. физиологичното проявление на любовта е вследствие на еуфоричното чувство на задоволеност,че възможното съвместно бъдеще е опазено.
Истината е,че един човек желае власт,защото смята,че бъдещето му е застрашено.Благодарение на нея той би бил в кондиция да манипулира чуждите "бъдеща" и посредством тази манипулация - и своето.
Истински "силния" човек трябва да бъде обективен,да е безпристрастен.За него не трябва да има семейство,близки,приятели,но не трябва да има и врагове.Истински "силния" човек се води само и единствено по пътя на "истината",за жалост "абсолютна истина" не сме в кондиция да намерим.
Всъщност,дори да бъде намерена,няма как да знаем,че именно тя е "абсолютната истина",а не друга вероятна такава.Следователно,изписаното от мен е поправка върху твоя "истински силен човек",като по време на дефиницията на моя "истински силен човек" аз доказах невъзможността на неговото съществуване,следователно,ако признаем моя "модел" за "по-правилен",то "истински силен човек" не е възможно да съществува на този етап на развитието на материята и законите,на които тя се подчинява.

[Трябваше да направя пауза и си загубих мисълта,така че това е засега :D]
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 6:13 pm
Емоцията не е винаги свързана със "животинското в теб" (т.е инстинкта) и много зависи от самата емоция, но и не винаги води до инстинктивна (първична) реакция. Ускоряването на пулса, разширяването на зениците, отделянето на хормони, също и треперене на ръцете или потене, не е физиологичен аспект на любовта. Всъщност, въпреки че влечението към противоположния пол, страха, тревогата, радостта са различни емоции, няма разлика между физиологичните промени при радост и страх. Така че, в никакъв случай не можеш да използваш телесните изменения, за да определиш дадена емоция ;д
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 6:42 pm
Сарказма понякога трудно се усеща, особено като е във форум. :D Аз пък гледам не нещата от по различен ъгъл. Разбира се най -разумно е да си обектив и безпристрастен, да не зачиташ семейство, близки и приятели и да не си създаваш врагове. Това ми звучи повече като описание на робот или на Шелдън Купър. :D Според мен, човек става силен, само когато има за какво да се бори и за кого да го прави. Истинска сила е след като си размазан, няма надежда и си изгубил всичко, да се изправиш и да си върнеш всичко обратно. Без значение колко падаш, просто винаги да гледаш нагоре.
( Виждал съм нещо подобно и до днес не мисля, че мога да опиша усещането с думи. ) От друга страна, ако няма за какво и за кого да се бориш и на всичкото отгоре, нямаш и врагове... Ами това ми звучи адски скучно. Но пък ако трябва да съм искрен, не бих тръгнал срещу такъв човек... Просто не мога да го призная, за нещо различно от закачалката ми до врата. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502


 
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 7:36 pm
@Ради:Но можеш да заключиш,че подобна емоция съществува,а след като изследваш достатъчно обстойно външните фактори би могъл да си направиш сметка точно каква е емоцията :D
@BakaNoKen(dude,кажи си името,че ми е адски странно така...и непрактично :D):то реално би било "скучно" от гледната точка на хора като нас - съвсем обикновени :D Общо взето става въпрос за окрито утопично общество,където манипулаторите не са на почит :D Ъх...кой филм беше?The invention of lying - нещо като това:никой не лъже и всеки е напълно обективен. :D Звучи доста налудничаво :D
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 8:42 pm
Утопия! Добре звучи. И все пак подобен свят ми се струва обречен.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 Това ме посети за филма Equilibrium... Пак ще трябва да го гледам. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 
Името ми е Чин Чанг Лин Су Янг Чун Ман Сан. Добре де! Ок... Сега сериозно! Казвам се Димитър. Викат ми какво ли не, но основно Деми и Диме. Е, не е кой знае какво! И все пак е много по - добре от Едуард Кълън.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 8:49 pm
Да разбирам,че е и "Едуард Кълън" ти викат тогава? :D

Edit:Та,аз съм Венци,викат ми "Вено",а Зори,по-специално,е решила да ме нарича "Тиква".Предпочитам първото :D
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 8:51 pm
Тотално игнорирана.......  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 Ради, когато се появиш, поздрав с тая песен! https://www.youtube.com/watch?v=YJQHuZ4P-i0 *унася се в друг свят, слушайки я*


Хей, сменете темата. Дайте да разискваме нещо друго  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 Дори не помня защо реших да те наричам така хДДДДДд  
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 10:16 pm
Едуард Кълън не, но пък Они - кун често ми вика п******т ( без "т" ), а то това си е почти същото. :D Всъщност интересното е, че аз измислих тази глупост да вика на всичко п*******т, за да се бъзикам с едни негови снимки и той взе, че започна наистина така да говори.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 

А относно игнорирането... Ами... Не беше умишлено. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 Аз лично и идея си нямам как да отговоря на това:

"Е, не, те наистина изглеждат така, но пък не са плочки, не е чудо...... <333"

 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 10:46 pm
Лeка от мене :3 ~
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Фев 11, 2014 12:44 am
-*-What The Hell-*- написа:Тотално игнорирана....... *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 Ради, когато се появиш, поздрав с тая песен! https://www.youtube.com/watch?v=YJQHuZ4P-i0 *унася се в друг свят, слушайки я*


Хей, сменете темата. Дайте да разискваме нещо друго *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 Дори не помня защо реших да те наричам така хДДДДДд

Ауу, благодаря Зори *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 %E3%83%8F%E3%83%BC%E3%83%88_m Онзи ден, мисля, че я слушах!
А е тиква, щото явно има способността да се завърта и захапва опашката си сам :Д
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Фев 11, 2014 1:25 am
Сууупер!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605  Сега болният ми мозък започна да рисува ужаси с тикви! Тикви чудовища, тикви ядящи хора, хора ядящи тикви... Явно ще се сънувам забавни кошмари.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 
Интересно какво щеше да бъде ако бяха пици? Ооо, не е зле!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Фев 11, 2014 2:45 am
Недей, че знаеш ли как прегладнях изведнъж ;х Ама по т'ва никое време... По-добре да си лягам, за да ми изчезне глада ;д Трябва да превърна това в разпространена практика за подтискане на глада *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502  Не знам дали сте забелязали, но колкото и да сте гладни, ако си легнете, като се събудите не се чувствате гладни.. или поне при мен е така :Д Препоръчвам, на който иска да отслабва.. като огладнее да си ляга да спи  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Фев 11, 2014 9:59 am
Аз също съм така, Ради. Вечерта докато гледам драми умирам от глад, особено като вземат да ми ядат нещо насреща. През цялото време мисля какво ще ям на сутринта, а като стана изобщо не съм гладна....  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 А, Ради, гледаш ли You who came from the stars? Ако не си, започвай!!!!!!!!!! Чудесна драма!!!!!!!!!!!!!
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Фев 11, 2014 1:31 pm
-*-What The Hell-*- написа:Аз също съм така, Ради. Вечерта докато гледам драми умирам от глад, особено като вземат да ми ядат нещо насреща. През цялото време мисля какво ще ям на сутринта, а като стана изобщо не съм гладна.... *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 А, Ради, гледаш ли You who came from the stars? Ако не си, започвай!!!!!!!!!! Чудесна драма!!!!!!!!!!!!!

Даа, Зори ;ооо Следя го. Аз не те ли питах за него? Явно съм забравила ;дд Много яко сериалче. Трябва да призная, че главната актриса играе чудесно!

Между другото, най-добрите ми идеи за нови рецепти идват вечер, като си легна, докато съм гладна  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Фев 11, 2014 1:40 pm
Като станете не сте гладни?Е,предполагам нормалните хора пият кафе,вместо,като мен,да са на sugar rush :D Колкото и скапано да съм станал са ми нужни точно два банана за да се събудя изцяло.Кафето,от друга страна,ме кара целия да треперя за точно 10 минути,след което ми се доспива :D Ама така е - когато пия кафе аз пия КАФЕ - две къси в една чаша(възможно най-горчиви),а не някакви пикливи кафенца с 15 лъжички захар :D
Зори...плочки?Тия пичове 60 кила имат ли?То сигурно bodyfat-a им е под 5%...за да имаш 6-pack трябва да имаш като <15% body fat,независимо колко много тренираш корем,ако имаш повече body fat няма как да имаш плочки.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Фев 11, 2014 1:53 pm
Няма да споря, ама погледни Джей Пак и Ши Уон и няма какво да си говорим повече  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502  Особено TOP. Той е 85 кг, ама изобщо не му личат  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 Той горкия е като стълба  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 
А, Ради, тая драма ще ме съсипе  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502  А ти гледай корейския филм "Без дъх", има много смях и малко сълзи накрая, обаче смеха е гарантиран!!!!!! В главните роли са Lee Jong Suk (I hear your voice) и Seo In Guk (Reply 1997)*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 1920464_593026550787142_154125116_n
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Фев 11, 2014 2:01 pm
Хаха, да, тая сцена съм я виждала :Д Определено ще си го дръпна да го гледам след изпитите. Още ме мъчат.

А, Венци, то ако става на въпрос и аз не си пия кафето на гладно, колкото и да не ми се яде нищо, понеже знам, че е вредно на гладно. Обикновено изяждам един плод с него.
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Фев 11, 2014 3:21 pm
Ето това вече не очаквах да го видя тук... Азиатци да си обсъждат...  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 



Sponsored content

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите