Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Тъй като никой не е обръщал внимание на темата ми от доста време...;(

Съб Дек 21, 2013 9:25 pm
Име,презиме,фамилия:Венци,това ви е достатъчно :D
Роден:06.10.95
Възраст:Ах,кой не може да смята,а?
От:Раковски,Брягово,Пазарджик...I can go on :D
Любим мъжки герой:Kyuzo
Любим женски герой:Gasai Yuno,Hitagi Senjougahara
-Този въпрос не беше много интересен за това си позволих да го пропусна-

1.Брат,сестра?Не.
2. Хоби?Какъв вид магьосничество е това?Не познавам хоби...освен висене пред компютърния екран-за друго не се сещам,но и това е под въпрос.
3. Любима игра?Ъм...RIFT? :D
4. За какво мечтаеш?Не мечтая - каквото искам си го взимам...ако не ме мързи да го направя - тогава мрънкам на някого друг да ми го "поднесе" докато той не ме отреже и единствената ми опция е да си го "взема" сам :D
5. Коя зодия си?...сега,сега-ще вземете да затъпеете - имате рождената дата,какво ви пречи  да питате чичко Google?
6. Най-добри приятели?Предпочитам да се отнасям със всички мои приятели така,сякаш те са моите "най-добри".В края на краищата,това,предполагам,би ги мотивирало да се отнасят и с мен по същия начин.It makes sense,doesn't it? :D
7. Кой е любимият ти учебен предмет?"Любим" и "учебен предмет"...единствения,който мога да провъзглася за такъв,е...Химия?Философия също,но само може би! :D
8. Кой е любимият ти цвят?Син,червен,черен.Сега ще обясня:синият,защото напомня за вода,а I freakin' love it;червен,защото напомня за огън...пък и харесвам redheads,'та,ясно ви е;черния-защото е classy as fuck. :D
9. Кои са любимите ти филми?Ъгх...не малко на брой са,а и предполагам че,имайки предвид,че доминиращата част от населението/потребителите на форума са дечурлиги на по 13-14 год. - едва ли ще ги знаете.Не че са стари,просто са..."тежки".
10. Имаш ли домашни любимци?Не може да се каже :D
11. Имаш ли си гадже?Seriously?Ако имах щях ли да вися в подобен форум?BITCH,PLS.
12. Каква е последната ти мисъл преди да заспиш?Гледам да ги избягвам,тъй като ако се замисля за нещо преди да заспя просто не го правя в крайна сметка :D
13. На колко години смяташ, че ще се ожениш?Кое момиче,според вас,ще се пожертва за благото на обществото,и ще ме вземе? :D
14. В какво си най добър?Във всичко,стига да се съм захванал сериозно с него.
15. Любимото ти ястие?Рибна салата,суфле,зеленчукова супа и ПРЪЖОЛИ! :D А,да - И СИРЬЙНЕ.
16. Пушиш ли?Пушех.Наскоро спрях.
17. Пиеш ли?Отскоро съм на сух режим.За жалост и в любовния си живот също съм на сухо.Не знам дали няма общо между тези две явления... :D
18. Какво правиш когато си сам в къщи?FAP FEST MOTHAFUCKA! :D
19. В кой клас си?12-ти
20. Можеш ли да готвиш?Мдааа,направо съм виртуоз с тигана.#notsarcasticatall
21. Имаш ли GSM?С месеци чаках Nokia Lumia 1520,aма накрая не изтърпях и с'я съм с Samsung Galaxy Note 3 :D
22. -Този въпрос е напълно ирелевантен-
23. Страх ли те е от буболечки?Да си призная - понякога ме е страх...it's a downside от това да си "биолог".
24. Коя TV програма гледаш най-много?HBO I guess.
25. Нещо интересно за теб?Not today!
26. Дата на попълване:3 дни преди Коледа на 2013 година.
27. Твоя снимка:Най-актуалната е прекалено fucked up,а друга - просто няма как,тъй като не се снимам всеки ден като кифлата,която съм :D
-Предполагам и това е прекалено много информация,която поверявам на анонимни лица.-
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Тъй като никой не е обръщал внимание на темата ми от доста време...;(

Чет Дек 26, 2013 2:02 pm
17. Пиеш ли?Отскоро съм на сух режим.За жалост и в любовния си живот също съм на сухо.Не знам дали няма общо между тези две явления... :D написа:
 Тъй като никой не е обръщал внимание на темата ми от доста време...;( 242502 
christian_otaku
christian_otaku
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Добрич
Мнения : 70
Дата на рег. : 27.09.2013

red Re: Тъй като никой не е обръщал внимание на темата ми от доста време...;(

Сря Юли 16, 2014 6:45 pm
хм, някъде половин година след като си писал това, просто реших ей така да ти обърна внимание... но щом Гасай Юно ти е любимата героиня, не знам защо казваш, че никоя не би се пожертвала да те вземе като всичко, което ще трябва да прави, е да те измъчва  Тъй като никой не е обръщал внимание на темата ми от доста време...;( 787605
Sponsored content

red Re: Тъй като никой не е обръщал внимание на темата ми от доста време...;(

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите