Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

*--:ЛАФЧЕ:--*

+28
btflwolf4eto
BakaNoKen
crazy_about1327
Lifeholic
Стеф.
Obsession
AnDaoNai
Melancholic
Plamena
Mаdneѕѕ
Dj-Enigma
LiONNHEART-,
SpiritWolf
Ŧħе_SлladuRчЭ
CrAzY bOy *-*
BeautifulQueenStyle
Miss Inтerpol ^.^
* Gaмэ Ovэr..^
IVE-STORM(bg)
Sweeney Todd
Demise88
-*-What The Hell-*-
sekai
Lost November
pif4eto96
ANIME-MASTER
Perfect ;)
Mega Pwn!
32 posters
Go down
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 3:46 am
First topic message reminder :

Lifeholic написа:Много ясно, че за тези, които слушат стила, които аз не харесвам, той не е помия.. Изписа толкова много редове, само за да ми изясниш това? Не мога да повярвам за колко невероятно тъпа ме взимаш лол Изразявах собственото си мнение. Не съм казала, че и другите трябва да мислят като мен. И не.. Изкуството си е изкуство, но не всяко творчество е изкуство. Няма никакво изкуство в това да си клатиш изкуствените цици наляво надясно и да пееш как искаш някой да те бара (НА ПЛЕЙБЕК)..
Lifeholic написа:Много ясно, че за тези, които слушат стила, които аз не харесвам, той не е помия.. Изписа толкова много редове, само за да ми изясниш това? Не мога да повярвам за колко невероятно тъпа ме взимаш лол Изразявах собственото си мнение. Не съм казала, че и другите трябва да мислят като мен. И не.. Изкуството си е изкуство, но не всяко творчество е изкуство. Няма никакво изкуство в това да си клатиш изкуствените цици наляво надясно и да пееш как искаш някой да те бара (НА ПЛЕЙБЕК)..

THE POWER OF "MODERN ART" :d

Мне,не те смятам за тъпа,Ради,просто като ги почна локумите няма спиране :D Мисля,че сама си забелязала колко хаотично подредени са мислите ми и колко бързо ескалира тяхното развитие - от един проблем моментално преминавам в друг без дори да съм разрешил първия.Няма какво да коментирам - това си е "отличителен белег" на изказа ми,като цяло.Просто не се задържам на един проблем - отговорът на даден въпрос поражда два нови,а аз се веднага се втурвам към тях без дори да съм погледнал дали съм дал "правилно" решение на първия.
Това,което се опитах да кажа е,че различните общества имат различни разбирания за "забава" - именно в това се коренят драстичните разлики между методите им за забавление...
Какво разбираш под творчество?Аз самия съм на мнение,че абсолютно всяко действие има своето последствие,всяко последствие,от своя страна,може да бъда разглеждано като творение на личността извършила действието.Абсолютно всичко на този свят може да се разглежда като изкуство.Изкуството не е да се наслаждаваш на красиви линии и пъстри цветове - изкуството бива създадено за да накара индивида,който стане негов свидетел,да го интерпретира.Именно интерпретацията е т.нар. "творческо мислене".Задача на твореца,като цяло,е да снабди другите със звуци,картини и усещания,които те самостоятелно да разберат.Твоята интерпретация на изкуството е,всъщност,отражение на твоята нагласа към "явлението реалност".Това е най-силно изразено при съвременното "модерно изобразително изкуство" - всеки различно ще разбере двете черни точки на платното,например.
Дори в "клатеното на изкуствените цици наляво-надясно" има заложен някакъв проблем,който подлежи на множество интерпретации - твоето отношение към този вид изкуство е вид интерпретация,а както вече казах - изкуството се създава за да накара личността да го интерпретира т.е. според моите вярвания ти вече си признала чалгата като изкуство.

edit:аре skype call,че ми омръзна да пиша и ми се доспа,така че мога да направя някоя major mistake :D

* Gaмэ Ovэr..^
Приятел
Приятел
Мнения : 879
Дата на рег. : 09.07.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: *Death Note

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Яну 14, 2014 8:21 pm
Влизам в форума и WTF :D Здравейте evryone надявам се поне Зори да ме помни :/
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Яну 14, 2014 8:47 pm
А, аз се надявам новата визия да ви хареса, все още правя промени. Ако имате някакви оплаквания, въпроси и т.н пишете на ЛС *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 39 787605 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Яну 14, 2014 11:02 pm
Яко е! Малко ми е странно, понеже не съм свикнала още, но ми харесва, че има промяна! *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 39 Tumblr_inline_mm2wb4nsZ71qz4rgp
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Яну 15, 2014 7:27 pm
Мда...не можеше ли нещо по-светло,т'ва черно го мъчите от адски много време...омръзна ми :D
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Яну 15, 2014 10:09 pm
Супер, изглежда доста свежо! И си виждам тъпата мутра от... Ам... Фейсбука... ( Ааа! Eдва си наложих цензора с тоя г... Фейсбук... :D )

П.П. Какво му е на черното? По - светлите цветове много вадят очите.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Яну 16, 2014 5:48 pm
Йоооооо, и аз съм тук днес. Помня ви, помня ви всичките! Уааааааааа, днес на изпита ги разбих, а ИВЕ, много ми харесва новата визия!!!!!!!!
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Яну 16, 2014 7:48 pm
А повярвайте ми, бях правила бял форум и ме нападнаха. Заради това като запазена марка, оставя тъмния стил!! Браво Зори, аз също утре имам изпит и идните дни ще дооправям форума.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Яну 16, 2014 8:43 pm
Много, много ми харесва! Успех на изпита и дано се освободя скоро, че да ти помогна с нещо!
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Яну 17, 2014 5:41 pm
BakaNoKen написа:

П.П. Какво му е на черното? По - светлите цветове много вадят очите.

Напълно съгласна съм ;д

Здравейте. Явно всички се скъсваме от учене тея дни ;д Между другото, къде са емотиконите?
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Яну 17, 2014 10:17 pm
Ако не натиснеш "Add Replay", а пишеш направо в полето най - отдолу, има едно такова... Е да. Явно няма такава емотиконка. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 39 787605 ( Или поне аз не я намирам. ) Та там има едно човече, което се усмихва и като кликнеш на него излизат всички емотиконки.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Яну 18, 2014 7:37 pm
Хееей *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 39 787605
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Яну 18, 2014 10:56 pm
Ох, ох ОХ!! Ще полудея! Не, не мога... Искам да намеря този, който ни наблъска изпитите на 20-ти, 23-ти и 25-ти, да отида и да го отрепя от бой.. честно, как може...
avatar
Feniix
Новородено
Новородено
Мнения : 8
Дата на рег. : 11.01.2014

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Яну 19, 2014 6:20 pm
*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 39 921109 
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Яну 19, 2014 7:31 pm
Аз тази година не се оплаквам. Трите ми изпита бяха през 5-6 дни, че и повече. Само последния ми е 2 след третия, ама поне не са всичките :Д
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Яну 19, 2014 9:55 pm
Имаш само 4-ри изпита? о.о Мале, Зори, блазе ти D:
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Яну 20, 2014 7:21 pm
Само аз ли съм супер зарибен по TKO?Darn it.
Damn,блазе ми,че не съм студент ^_^ Ама,мба,с'я за вторник имам за четене 2-3 разказа на Йовков,отделно да си науча материала от началото на годината,'щото тая я затапих мно'о яко тая година по ЗП,ама по ЗИП ми изнамери като 2-3 тройки към шестицата :D С'я мисли да ми пише 4 по ЗИП :D Отделно за Сряда имам 6 урока по История за учене,за Четвъртък пък трябва да съм научил 1-2 региона от-до,а в Петък...в Петък почивам,йей! :D
Т'ва да си 12-ти клас е най-скапаното нещо,особено ако си в "елитна гимназия" и всички даскали те солят,че ако държиш матура по техния предмет трябва да изкараш оценка нагоре от 5.00,'щото иначе авторитета на гимназията падал.Cool story,bros. :D
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Яну 20, 2014 7:34 pm
Изпити! Момента в който винаги разбирам колко много не знам, че съм прецакан и въобще не ми пука. Хубаво, че вече от години ги нямам. ( Години! Ама ти сериозно?! ) И все пак най - трудните изпити предстоят! Изпита на живота... <--- WTF! Ок! Май ми стига толкова игране на The Walking Dead за днес.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 39 787605 LOL! Mega ако го научиш всичко това... Ти си машина човече! Аз щях да си взема почивка до края на седмицата. ( Или месеца! Зависи от обстоятелствата. ) :D

П.П. Не вземайте наркотици!  doh Какво? Нямаше послепис и се паникьосах...  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 39 242502 
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Яну 20, 2014 9:37 pm
Мани,мани,уж ще кандидатствам биология и химия,а нищичко не съм барнал :D Олимпиадата по Химия ми беше надеждата,ама..."Вярно си работил,решени са задачите,ама не си го описал както трябва"...е,srsly,тия някакви mentally retarted ли са?Някакви санитарки ли ще го проверяват,че трябва да им изписвам всеки принцип,който ползвам,че и чак да им се обяснявам продуктите на р-цията къде се използват,като какво са познати в индустрията,и как се доказват йоните им...т'ва са пълни глупости! :D
А,ако не вляза където и да е едва ли наш'те ще ме държат както биха ако уча - сам в голяма къща,порои от валута и,най-вече,бохемски живот :D 'Ма,с'я с тоя здравословен живот няма да ми е приятно:отказах всичко:цигари,алкохол,жени :D Изведнъж ми дойде наум,че ще е много по-яко да съм всъщност alpha-та,която мечтая да съм,отколкото някаква посредствена beta,която следи някакви безперспективни глупци :D Пък и ми дойде наум,че пушенето не просто те убива-преди да го направи ти съсипва физическите възможности,а алкохола...прекалено бързо пия и,при това,без мярка,така че по-добре ще ми е без него.Жените пък само ти се набиват в джоба и не можеш да ги измъкнеш от там,така че - thx,I'm fine with both of my hands :D
It's funny,как не може да се завърже един разговор даже в лафчето,заради което трябва да пишем цели романи,че да make-нем a point :D
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Яну 20, 2014 11:45 pm
Хах! "Вярно си работил,решени са задачите,ама не си го описал както трябва"... Моят класен все повтаряше: "Зелен кон и умен даскал няма. Запомни го!" Също викаше, че почти всички даскали в училището са луди и... Леле! Колко си беше прав!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 39 787605  За здравословния живот, Сихинг (учителя ми по кунг фу) все повтаряше, че бил много приятен. ( Не се е отказвал от жените, женен е. ) Ама на мен ми се вижда много сложно? Всичко друго ще преживея от режима, ама не и липсата на шоколад! Трябва ми захар веднъж на две седмици и точка! А да... И да мога, да си чупя главата, когато си поискам... Не е здравословно, но е много забавно...  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 39 242502 

П.П. Не, не съм мазохист! Просто имам навика да не падам както трябва.  hehe 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Яну 21, 2014 1:40 am
Сега си представете, че ви накарат да преписвате 3 теми, които ви излизат 34 шибани страници и да направите разработка на 16 теми, като от тях успеете да направите половината за 3 дена чупене на главата как да ги напишете... и накрая ви кажат, че са решили да не ги изискват... Е не, направо ми причерня. Добре, че не ми бяха пред очите, копелдаци смотани..
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Яну 21, 2014 11:55 am
Найс
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Яну 21, 2014 3:25 pm
На мен лично щеше да ми голям кеф! Направо ще един от добрите ми дни. Е да! Нищо нямаше да съм написал ( не пиша неща, които смятам за досадни ) и щях да изляза сухичък от блатото! *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 39 787605  Иначе си представям колко гадно е било. ( Или поне така си мисля. ) Wash away the anger... ( Намерил се кой да го каже!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 39 242502 Само преди две седмици ако можех да изпепелявам с поглед... ) Няма смисъл да се ядосваш. Те повечето даскали са изписани от лудницата с подобрения ( или просто не са ги прибрали навреме ).
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Вто Яну 21, 2014 5:06 pm
Здравейтееееееее *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 39 787605
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Яну 22, 2014 1:19 pm
Здравейте  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 39 787605 
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Яну 22, 2014 7:32 pm
Здрасти  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 39 242502 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Яну 22, 2014 7:46 pm
Здравейте (: Как сте? Какво става? Аз утре имам изпит, а изглевдам като пред умиране, но не мога да преценя дали наистина нещо ми има или се филмирам D:
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Яну 22, 2014 7:54 pm
Във филма си.От личен опит ти казвам. :D
Sponsored content

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите