Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

*--:ЛАФЧЕ:--*

+28
btflwolf4eto
BakaNoKen
crazy_about1327
Lifeholic
Стеф.
Obsession
AnDaoNai
Melancholic
Plamena
Mаdneѕѕ
Dj-Enigma
LiONNHEART-,
SpiritWolf
Ŧħе_SлladuRчЭ
CrAzY bOy *-*
BeautifulQueenStyle
Miss Inтerpol ^.^
* Gaмэ Ovэr..^
IVE-STORM(bg)
Sweeney Todd
Demise88
-*-What The Hell-*-
sekai
Lost November
pif4eto96
ANIME-MASTER
Perfect ;)
Mega Pwn!
32 posters
Go down
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 3:46 am
Lifeholic написа:Много ясно, че за тези, които слушат стила, които аз не харесвам, той не е помия.. Изписа толкова много редове, само за да ми изясниш това? Не мога да повярвам за колко невероятно тъпа ме взимаш лол Изразявах собственото си мнение. Не съм казала, че и другите трябва да мислят като мен. И не.. Изкуството си е изкуство, но не всяко творчество е изкуство. Няма никакво изкуство в това да си клатиш изкуствените цици наляво надясно и да пееш как искаш някой да те бара (НА ПЛЕЙБЕК)..
Lifeholic написа:Много ясно, че за тези, които слушат стила, които аз не харесвам, той не е помия.. Изписа толкова много редове, само за да ми изясниш това? Не мога да повярвам за колко невероятно тъпа ме взимаш лол Изразявах собственото си мнение. Не съм казала, че и другите трябва да мислят като мен. И не.. Изкуството си е изкуство, но не всяко творчество е изкуство. Няма никакво изкуство в това да си клатиш изкуствените цици наляво надясно и да пееш как искаш някой да те бара (НА ПЛЕЙБЕК)..

THE POWER OF "MODERN ART" :d

Мне,не те смятам за тъпа,Ради,просто като ги почна локумите няма спиране :D Мисля,че сама си забелязала колко хаотично подредени са мислите ми и колко бързо ескалира тяхното развитие - от един проблем моментално преминавам в друг без дори да съм разрешил първия.Няма какво да коментирам - това си е "отличителен белег" на изказа ми,като цяло.Просто не се задържам на един проблем - отговорът на даден въпрос поражда два нови,а аз се веднага се втурвам към тях без дори да съм погледнал дали съм дал "правилно" решение на първия.
Това,което се опитах да кажа е,че различните общества имат различни разбирания за "забава" - именно в това се коренят драстичните разлики между методите им за забавление...
Какво разбираш под творчество?Аз самия съм на мнение,че абсолютно всяко действие има своето последствие,всяко последствие,от своя страна,може да бъда разглеждано като творение на личността извършила действието.Абсолютно всичко на този свят може да се разглежда като изкуство.Изкуството не е да се наслаждаваш на красиви линии и пъстри цветове - изкуството бива създадено за да накара индивида,който стане негов свидетел,да го интерпретира.Именно интерпретацията е т.нар. "творческо мислене".Задача на твореца,като цяло,е да снабди другите със звуци,картини и усещания,които те самостоятелно да разберат.Твоята интерпретация на изкуството е,всъщност,отражение на твоята нагласа към "явлението реалност".Това е най-силно изразено при съвременното "модерно изобразително изкуство" - всеки различно ще разбере двете черни точки на платното,например.
Дори в "клатеното на изкуствените цици наляво-надясно" има заложен някакъв проблем,който подлежи на множество интерпретации - твоето отношение към този вид изкуство е вид интерпретация,а както вече казах - изкуството се създава за да накара личността да го интерпретира т.е. според моите вярвания ти вече си признала чалгата като изкуство.

edit:аре skype call,че ми омръзна да пиша и ми се доспа,така че мога да направя някоя major mistake :D
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 4:03 am
Mega Pwn! написа:
Lifeholic написа:Много ясно, че за тези, които слушат стила, които аз не харесвам, той не е помия.. Изписа толкова много редове, само за да ми изясниш това? Не мога да повярвам за колко невероятно тъпа ме взимаш лол Изразявах собственото си мнение. Не съм казала, че и другите трябва да мислят като мен. И не.. Изкуството си е изкуство, но не всяко творчество е изкуство. Няма никакво изкуство в това да си клатиш изкуствените цици наляво надясно и да пееш как искаш някой да те бара (НА ПЛЕЙБЕК)..
Lifeholic написа:Много ясно, че за тези, които слушат стила, които аз не харесвам, той не е помия.. Изписа толкова много редове, само за да ми изясниш това? Не мога да повярвам за колко невероятно тъпа ме взимаш лол Изразявах собственото си мнение. Не съм казала, че и другите трябва да мислят като мен. И не.. Изкуството си е изкуство, но не всяко творчество е изкуство. Няма никакво изкуство в това да си клатиш изкуствените цици наляво надясно и да пееш как искаш някой да те бара (НА ПЛЕЙБЕК)..

THE POWER OF "MODERN ART" :d

Мне,не те смятам за тъпа,Ради,просто като ги почна локумите няма спиране :D Мисля,че сама си забелязала колко хаотично подредени са мислите ми и колко бързо ескалира тяхното развитие - от един проблем моментално преминавам в друг без дори да съм разрешил първия.Няма какво да коментирам - това си е "отличителен белег" на изказа ми,като цяло.Просто не се задържам на един проблем - отговорът на даден въпрос поражда два нови,а аз се веднага се втурвам към тях без дори да съм погледнал дали съм дал "правилно" решение на първия.
Това,което се опитах да кажа е,че различните общества имат различни разбирания за "забава" - именно в това се коренят драстичните разлики между методите им за забавление...
Какво разбираш под творчество?Аз самия съм на мнение,че абсолютно всяко действие има своето последствие,всяко последствие,от своя страна,може да бъда разглеждано като творение на личността извършила действието.Абсолютно всичко на този свят може да се разглежда като изкуство.Изкуството не е да се наслаждаваш на красиви линии и пъстри цветове - изкуството бива създадено за да накара индивида,който стане негов свидетел,да го интерпретира.Именно интерпретацията е т.нар. "творческо мислене".Задача на твореца,като цяло,е да снабди другите със звуци,картини и усещания,които те самостоятелно да разберат.Твоята интерпретация на изкуството е,всъщност,отражение на твоята нагласа към "явлението реалност".Това е най-силно изразено при съвременното "модерно изобразително изкуство" - всеки различно ще разбере двете черни точки на платното,например.
Дори в "клатеното на изкуствените цици наляво-надясно" има заложен някакъв проблем,който подлежи на множество интерпретации - твоето отношение към този вид изкуство е вид интерпретация,а както вече казах - изкуството се създава за да накара личността да го интерпретира т.е. според моите вярвания ти вече си признала чалгата като изкуство.

edit:аре skype call,че ми омръзна да пиша и ми се доспа,така че мога да направя някоя major mistake :D

Всичко може да се разгледа като творчество, но не всичко е изкуство. Дори не можеш да ми го докажеш. Отново се повтори, казвайки "Всяко творение е изкуство". Замисляш ли се защо е така? А замисляш ли се какво точно е изкуството? Честно казано, наистина не си попаднал на човека, с когото да спориш по тази тема ;д Ама наистина..

Лека нощ *--:ЛАФЧЕ:--* 659188 
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 4:08 am
Ъх,вече не ми пука да ти кажа - прекалено съм sleepy :D

daaayum,адски яко изглежда да свириш на барабани :D

edit:лека ти...сутрин? :D
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 8:41 am
Lifeholic написа:Много ясно, че за тези, които слушат стила, които аз не харесвам, той не е помия.. Изписа толкова много редове, само за да ми изясниш това? Не мога да повярвам за колко невероятно тъпа ме взимаш лол Изразявах собственото си мнение. Не съм казала, че и другите трябва да мислят като мен. И не.. Изкуството си е изкуство, но не всяко творчество е изкуство. Няма никакво изкуство в това да си клатиш изкуствените цици наляво надясно и да пееш как искаш някой да те бара (НА ПЛЕЙБЕК)..

And AGAIN I can't be less agree with that. Добре казано*--:ЛАФЧЕ:--* 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* 242502 


Добро утро~*--:ЛАФЧЕ:--* 281394 *--:ЛАФЧЕ:--* 281394
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 10:02 am
Добро Утроо! Гледам някои са спали,други са философствали :).
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 10:20 am
 Дам*--:ЛАФЧЕ:--* 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* 242502 Венци - философсващата тиква не го ли знаете?*--:ЛАФЧЕ:--* 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* 242502 
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 10:35 am
Вместо сегашната табела къде я има,трябва да му се постави една "Дървен философ" :P.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 10:40 am
 пахахааха, но нека не говорим за него, тъй като го няма и не може да се защити. Така е правилно \(^о^)/
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 10:42 am
След 30-40 мин като се махна ,всеки да се чувства свободен да ме коментира :D.
Perfect ;)
Perfect ;)
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Earth?
Мнения : 41
Дата на рег. : 09.07.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Ghost Hunt, When They Cry, Fairy Tail, Death Note, Another, Naruto, D Gray Man, Full Metal Alchemist, Bleach, Yu-Gi-Oh!, Occult Academy, Beyond the Boundary, Kuroko no Basket, etc.

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 11:48 am
Lifeholic написа:И ние трябва да ги траем, понеже са решили да забравят за проблемите си, като си усилят помията и ни натровят живота? Нямам абсолютно нищо против жанровете, които не слушам и не харесвам (като изключим чалгата, към нея имам много против), стига да не ми надуват главата с тях. Като са решили да купонясват, наемат си виличка и всички сме доволни..
И аз няма как да не се съглася с това. *--:ЛАФЧЕ:--* 787605 И добро утроо..
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 11:51 am
 Ахххахахаха, ами да, такова, значи той...... *--:ЛАФЧЕ:--* 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* 242502 
ANIME-MASTER
ANIME-MASTER
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Плевен
Мнения : 1284
Дата на рег. : 30.05.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden,Bleach, Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, One Piece

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 12:42 pm
Най-голямата глупост дето успяха да направят, беше Елена да се влюби в Деймън. Е*аси шита.
Мисля да го спирам тоя сериал...
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 1:00 pm
Според мен Стефан е скучен ;д

Добро утро~
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 2:04 pm
Lifeholic написа:Според мен Стефан е скучен ;д



10x *bow* Eдин здравомислещ човек. хай, Ради ^о^
ANIME-MASTER
ANIME-MASTER
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Плевен
Мнения : 1284
Дата на рег. : 30.05.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden,Bleach, Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, One Piece

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 2:32 pm
Всеки си има различен интерес. Деймън е забавен, но със Стефан е по-интересно ЗА МЕН. Nvm
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 2:48 pm
-*-What The Hell-*- написа:
And AGAIN I can't be less agree with that. Добре казано*--:ЛАФЧЕ:--* 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* 242502 

Да живеят английската граматика и лексика,пък и ние покрай тях. :D

И да ви се включа в разговора:Стефан беше забавен когато беше с Клаус - след това отново си стана pussy-то,което си беше и преди.Тоя Деймън е голям смешник...постоянно има за к'во да се оплаква и винаги играе ролята на прее*аният/прецаканият,докато се опитва да act-ва cool....Единствения добър персонаж,според мен,беше Илайджа и то преди тоя shit с оная Катерина ли беше-там,двойничката :D
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 3:52 pm
Хихи, здравей шефке! ;д

Mega Pwn! написа:

Да живеят английската граматика и лексика,пък и ние покрай тях. :D

И да ви се включа в разговора:Стефан беше забавен когато беше с Клаус - след това отново си стана pussy-то,което си беше и преди.Тоя Деймън е голям смешник...постоянно има за к'во да се оплаква и винаги играе ролята на прее*аният/прецаканият,докато се опитва да act-ва cool....Единствения добър персонаж,според мен,беше Илайджа и то преди тоя shit с оная Катерина ли беше-там,двойничката :D

Съгласна съм за Илайджа.. Пич е, ама как можа да се замеси с тая Катерина >.>
pif4eto96
pif4eto96
Зарибен
Зарибен
Female
От : from the future
Рожден ден : 28.11.1996
Години : 27
Мнения : 384
Дата на рег. : 05.12.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto,lovely complex,kimi ni todoke,Brave 10,Rave master,fairy tail

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 4:08 pm
Мале тва тия сериали са си чисто промиване на аКъла ........WTF 
Та кво става хора с вас как сте (като изключим темата за вампирите за малко*--:ЛАФЧЕ:--* 242502 )добре ли сте,целили сте *--:ЛАФЧЕ:--* 787605.........тук на морето е много топло *--:ЛАФЧЕ:--* 074 
ааа да Изгледах Маги много е якооо ....*--:ЛАФЧЕ:--* 811726 особено Али баба.....
ANIME-MASTER
ANIME-MASTER
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Плевен
Мнения : 1284
Дата на рег. : 30.05.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden,Bleach, Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, One Piece

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 4:57 pm
Is there Doctor Who fans and what they are thinking about the 12th doctor? I think he should be BORING.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 6:58 pm
*--:ЛАФЧЕ:--* 954997
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 7:12 pm
Ама,ама,ама...нали 11-тия беше прострелял когато трябваше да се регенерира от оная Рейн ли беше ? :D dafuq става тук :D Лично аз не съм го гледал от 4-ти сезон,'щото тоя новия пич,'дето играе главната роля е направо...ми не мо'а го гле'ам казано на простичко :D
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 7:20 pm
 За кой сериал говорите?  *--:ЛАФЧЕ:--* 787605 
ANIME-MASTER
ANIME-MASTER
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Плевен
Мнения : 1284
Дата на рег. : 30.05.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden,Bleach, Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, One Piece

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 8:05 pm
Беше печен 11-тия, но 12-тия worst доктор евър.

10-11 FTW.

Doctor Who е сериялът.Разказва се за един "доктор" учен може да се нарече пътуващ във времето . Онзи пич в подписа ми.

Иначе трябва да изгледаш няколко епизода с Мат Смит. Пича не е лош, аз първо си мислех, че в края на The End of Time след Дейвид Тенант (подписа) ще е баси тъпото, но след акто се регенерира и промени тялото си с Мат, още в катастрофата с Тардис при времевият вихър Смит показа, че е добър за ролята и в първи епизод на 5 сезон, когато всичко започна за него бая се посмях, как момиченцето му готви какво иска, а после той казва, че не го харесва няколко пъти.  ;дд


Последната промяна е направена от ANIME-MASTER на Пон Авг 05, 2013 9:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 8:46 pm
Davind Tennant best doctor evah и т'ва е :D
ANIME-MASTER
ANIME-MASTER
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Плевен
Мнения : 1284
Дата на рег. : 30.05.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden,Bleach, Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, One Piece

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 9:22 pm
Дам, така си е.


Айде да сменим темата.

*--:ЛАФЧЕ:--* 1005220_306435049493266_839271538_n
Sponsored content

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите