Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
TrueBloodCheers
TrueBloodCheers
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 36
Дата на рег. : 11.09.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note

red Коментари - Залез

Нед Юли 14, 2013 8:18 pm
Коментари за разказа тук :)
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Коментари - Залез

Пон Юли 15, 2013 12:07 am
Една дума: КРАСИВО! Много ми хареса!
Не знам защо, но го четох на глас (НИКОГА НЕ ЧЕТА НА ГЛАС), което го направи още по-красиво и звучно някак си. Много тъжно и драматично, но й красиво. Не знам за грешки ( не съм гледала за такива, както повечето потребители тук правят и веднага почват да ти казват какво липсва, ама то е така написано, ама в даскало се учи тва еди си кой глас. (GRAMMAR NAZI)). Хареса ми и аз не знам защо, просто беше различно и уникално по свой си начин. С удоволствие бих прочела още един разказ от теб!
Успех! :)))
TrueBloodCheers
TrueBloodCheers
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 36
Дата на рег. : 11.09.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note

red Re: Коментари - Залез

Пон Юли 15, 2013 9:24 am
Благодаря ти за коментара и се радвам, че си харесала "Залез"! Рядко се престрашавам да пускам разказите си, но просто имах нужда да прочета и малко мнения от читателите и другите писатели в сайта :)
`Melody
`Melody
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Страната на чудесата
Рожден ден : 09.02.1998
Години : 26
Мнения : 287
Дата на рег. : 29.12.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Naruto Shippuuden, Hakououki Shinsengumi Kitan, Mononoke Hime, Death Note, Durarara, Avatar-the last airbender, cowboy bebop.

red Re: Коментари - Залез

Пон Юли 15, 2013 7:22 pm
Spoiler:

Хей, прочетох разказа ти. И преди да кажа хубавите неща ще, кажа лошите (защото конструктивната критика е много по ценна от прост коментар изпълнен със суперлативи).


Та... писала си във много странно време.
В началото и в края на разказа времето е перфектно избрано и правилата свързани с него са спазени.
Въпреки, че времето е подходящо за тези места, то е напълно неудачно когато разказа приема формата на дневник (щом има дати значи е дневник). Предполагам, че си чела "Дамата с рентгеновите очи" на Светослав Минков. В този разказ също има дневник-клик!. Обърни внимание на времето в което е писано и го сравни с твоето.

Като цяло това е единствената грешка :).

Наистина си написала един страхотен разказ със страхотна идея. Харесаха ми красивите описания въпреки, че атмосферата и напрегнатостта след Третата световна война само са споменати и не са добре разкрити (със случки например или разказ на малък спомен) бяха достатъчни за да си представя горе-долу в колко сурово време живеят героите.
За мен е малко невъзможно двама човека да се влюбят толкова лудо за 5 дена (но може би не е правилно да коментирам действията на героите, понеже аз винаги търся адекватност у тях и имайки предвид възрастта им в повечето случаи такава липсва при тийнейджърите) и все пак за да направят такова лудо нещо, трябва да са много притиснати от обстоятелствата и само някакъв годеж и сватба в бъдещето не са достатъчни. Ако сватбата е супер скоро, например или ако трябва той да се премести за да е с бъдещата си годеница ще е по удачно. (само казвам). Но като цяло историята е красива и идеята и сюжетът са много добри.

Рядко се престрашавам да пускам разказите си, но просто имах нужда да прочета и малко мнения от читателите и другите писатели в сайта :)
Качвай смело! Форумът се нуждае от повече качествени разкази като твоите.smile
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Коментари - Залез

Пон Юли 15, 2013 8:00 pm
Към авторката: Казах ли ти .... Коментари - Залез 519416 

Към Мelody: Работата е че гледаш на абсолютно всичко под микроскоп! В коментарите ти винаги присъства критика и изтъкваш грешките постоянно, да това е хубаво, от грешките си се учим, но ми напомняш на даскалка. В този форум пишем за да се забавляваме и изразяваме, какво ти пука в кое време е написано. Постоянните поправяници и това как би било по-добре са може би причината поради която много ''форумци'' се отказват да пишат (защото не могат да приемат критика или защото е досадно и им напомня за училището; или просто защото работата им е наистина под всякаква критика). И все пак километричните кометари с обсъждането на една грешка или грешките на цялото произведение не е толкова добра идея. Кратки, но ясни изтъквания на грешките и съвети как да се бодобрим са най-добрите! Все пак не сме на даскало и не сме се хванали насериозно да пишем книги и да ставаме автори.
TrueBloodCheers
TrueBloodCheers
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 36
Дата на рег. : 11.09.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note

red Re: Коментари - Залез

Вто Юли 16, 2013 8:38 am
Благодаря ти за коментара, Melody smile . Радвам се, че още някой е харесал разказа ми. Още когато го писах  бях притеснена за времената, защото трябваше да ги смеся, сега поне видях пример в "Дамата с рентгеновите очи" /която съм чела, но кой да си спомни за нея през лятната ваканция :D/. За сюжета...просто когато ме удари вдъхновението, пиша каквото ми е на сърце и понякога съм на вълна романтика и любов от пръв поглед.Коментари - Залез 811726

А иначе, както Hara казва, за жалост много се отказват да пишат след критика, което не бива да е така. Все пак вие сте екипа на този раздел и работата е да ни помагате, като ни посочвате къде грешим. А от предишния разказ, който бях пуснала, и с този, наистина ми помагате да бъде по-внимателна, когато пиша.smile 
Sponsored content

red Re: Коментари - Залез

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите