Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
lina_haruno
lina_haruno
Новородено
Новородено
Female
От : plovdiv
Рожден ден : 01.02.1996
Години : 28
Мнения : 4
Дата на рег. : 27.04.2013

red Изправи се срещу себе си

Нед Май 05, 2013 9:20 pm
Здравейте, казвам се Сакура Харуно на 17 години съм имам розова до кръста коса зелени ,като изумруд очи и тяло като на богиняя!!!!! .Живея в Коноха с моите най- добри приятели -Наруто ,Сай ,Ино ,Хината и много други.Ще ви разкажа за живота си .От както бях малко момиченце съм се променила адски много ,ама наистина АДСКИ много.Като малко бях глупава и слаба ,а сега -ехеее..бях най- силното и уважавано куноичи в Коноха.Тове се дължеше на болката ,която любовта на живота ми ,най-желаното момче сред момичетата момче -Саске Учиха ми причини ,като напусна селото и най-лошото изостави и мен.... . А тази болка ме подтикваше да ставам все по силна ..Това и стана....

1 глава
Биип,Биип,Биип....-звънеше алармата на Сакура..
Сакура се надигна от леглото и вместо да натисне копчето за изключване я бутна на земята и часовника се разпиля на малки парченца..после погледна към тавана отегчено ,като мислеше какво ще се случи днес ..Стана ,облече си розова рокля,обу си черни сандали с ниски токове и най-накрая си среса косата,която беше толкова хубава ,че повечето момичета и завиждаха ....
След като се управи слезе по стълбите закуси и на масата в хола намери бележка от тодители те си ,които бяха на поредната си почивка и и го съобщаваха с тази бележка....Закуси и тръгна към кулата на хокагето .........
Сакура стигна до вратата на кабинета и след четири минути път и почука...
-Влез-каза гръмогласно Тсунаде сама ........
Когато влезе се изненада на гледката Наруто беше дошъл преди нея, а това не беше в негов стил ...нещо не беше както трябва ...
Тсунаде се закашля ,за да привлече вниманието им....
-Така деца искам да ви кажа ,че имам мисия за вас...-каза хокагето..
Очите на Наруто се изпълниха с щастие и любопитство каква ще е мисията ,но повече беше щастлив ,защото отдавна не беше ходил на мисии.При Сакура беше точно обратното нея винаги я пращаха на мисии заради неземната и сила и ум -Сакура гледаше също изненадано и се чудеше каква ще е мисията..
-Тсунаде-сама моля ви кажете ми каква ще е мисията моля!!!-умоляваше я Наруто с погледа си .След малко Тсунаде не издържа на кучешките му очи ,но повече и беше писнало да го слуша.........и започна.........
-Вашата мисия е да заловите долното змийче Орочимару и да го убиете ,но преди това го разпитайте за Итачи и Саске ,защото са заплаха за нас и селото,независимо ,че Саске иска да убое Итачи..
-Усмивката ,която беше на лицето на Наруто веднага се изпари ,сега му се искаше да не беше карал хокагето да и казва каква беше мисията...
А пък Сакура едва не припадна като чу мисията си.......
Тсунаде ги огледа и ги попита да ли ще се справят с тази мисия....
И двамата казаха че могат,но малко несигурно...
-Добре тогава тръгвате след три дни ,а и непременно трябва да тренирате всеки ден до тръгването си ,за да победите долното змийче и подчинените му.Те кимнаха и тръгнаха към тренировачното поле.Като стигнаха веднага започнаха да тренират .Наруто тренираше Разенгана си ,а пък Сакура поваляше с едното си дърветата след това започна да тренира няколко техники.Това продължаваше докато не дойде време за тръгване .Към 7:30 пред портите на Коноха ги чакаха капитан Ямадо и Сай.Всеки трябваше да си носи най-важните неща в малка чантичка.Сай носеше само скицник ,боички и няколко четки,Наруто както винаги си носеше само рамен ,а пък Сакура си беше помъкнала почти целия си гардероб - дрехи ,гримове а тук таме се срещаше някоя храна или напитка .След като Сакура пристигна забеляза ,че Наруто го няма ..Както винаги закъсняваше дори и когато имаше мисия- си мислеше Сакура.След около две-три минути той дойде..
-Съжелявам ,че закъснях ,но се събудих много късно-каза той......
-Няма нищо сега да тръгваме и като прекрачеха пората на Коноха започнаха да порът въздуха ,като скачаха от дърво на дърво.Движеха се толкова бързо ,че и най бързата нинджа не може да настигне..........
След пет часа уморителен път те решиха ,че е време да си починът,защото се беше стъмнило...Те разпънаха палатките си и си легнаха .Но след около час Сакура излезе от палатката си ,защото не можеше да спи и реши да се поразходи..Доста се отдалечи от мястото на което нейните приятели спяха ,защото не искаше Сай или Наруто да и досажда .Стигна до място където звездите се вижда отлично .Седна на един пън и се загледа в тях (звездите Изправи се срещу себе си  787605 ).Втренчено ги гледаше и си спомняше как преди четири години тя,Саске,Наруто и Какаши бяха на мисия.Не помнеше мисията ,но помнеше ,че в тази нощ не можеше да заспи и се разхождала както сега и нямало и три минути и Саске ,също който не може да заспи отиде там съвсем случайно.те гледали звездите в мълчание и после заспали.Силен шум обаче я изведе от мислите и усети как някой беше пратил три куная по нея.Но тя ги избегна с лекота .След това от храстите излезе нападателя и червенокосо момиче с очила и отново започна да цели розовокосото куноичи с кунаи ...
Сакура с лекота избегна всичките хвърлени кунаи от червенокоската.
Когато се увери ,че е спряла да я цели ....изведнъж усети познато за нея присъствие или по точно чакра.Тя не беше сигурна дали е той но когато червенокоската извика името му и луната изгря лицето му вече беше сигурна....любовта на живота и ............Саске........
Тя усети някаква болка в рамото си да Саске я беше уцелил докато тя се беше разсеяла ,за да мисли за него и какво прави тук. Дори и да не го показваше адски и се плачеше ту от щастие ,че го вижда ту от тъга ........Тя се изправи извади куная които беше забит в рамото и със студен глас каза..
-Какво правиш тук Учиха -всички много се изненадаха особено Суйгетсу, който наблюдаваше всичко от храстите заедно с Джуго.Не очакваше от такова весело ,мило и красиво момиче да има толкова омраза...
-Не те интересува Саске погледна ръцете му ..

АКО ИСКАТЕ ДА ПРОДЪЛЖА ПИШЕТЕ КОМЕНТАРИ ЗА ДА ЗНАМ ДА ЛИ ВИ Е ХАРЕСАЛО ...... Изправи се срещу себе си  787605 reading


Последната промяна е направена от lina_haruno на Нед Май 05, 2013 11:52 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите