Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red -коментари- Пътя към сърцето!

Вто Апр 30, 2013 11:17 pm
Много се извинявам на админите за работата, която им създавам,но няма как да не те нахокам!

Мислиш ли че някой ще прочете толкова несериозен текст?!?!?! Какво по дяволите е това? Прочетох едно изречение и ми идеше да си прережа вените! Грешки, грешки, ама толкова не допуска човек в едно изречение! Предполагам че си приятелка на lud_chovek ... защото си коментирала темата й където не трябва, с емотиконки ... и ти пишеш СасуСаку фикче ....
По-добре прочети какво съм написала на нея за коментар, същото се отнася и за теб.
Mrs. Murderer
Mrs. Murderer
Развиващ се
Развиващ се
Female
Рожден ден : 10.12.1995
Години : 28
Мнения : 35
Дата на рег. : 04.07.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Fairy Tail, Beelzebub, Death Note

red Re: -коментари- Пътя към сърцето!

Чет Май 02, 2013 11:57 pm
1. Много съм разстроена и по тази причина ще бъда директна.
2. Обожавам фика "Заловен" на Lenag09 от FanFiction.Net, чийто превод на български се намира и тук някъде. Ето откъде си взела идеята!
3. Та... "взела" си идеята, променила си фика по твое усмотрение, само че е станал много по-нелеп, без описания и с много правописни и пунктуационни грешки. /накратко казано - пълна боза /
4. И понеже аз фикове, различни от сасусаку, много рядко чета, ще ти дам един съвет със силата на забрана /не, че имам правомощията да го правя/... Никога не кради идеи, старай се да бъдеш оригинална, защото сасусаку фикове се пишат най-много, и противно на нечии разбирания - най-трудно. Точно заради подобни попреписани и недописани фикове, сасусаку се смята за боза.
5. Съжалявам за искреността си /тя влиза в границите на грубостта/, но ти успешно съсипа идеята и въздействието, които носеше един от любимите ми фикове.
6. Тия емотиконки бяха върха на сладоледа, така не се пише фик. -коментари- Пътя към сърцето! 81406
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: -коментари- Пътя към сърцето!

Пет Май 03, 2013 12:41 am
''В един слънчев ден Сакура тръгна към гората ,за да си отдъхне от мисиите ,които Тсунаде и беше дала.Стигна до една река и реши да поплува.Когато влезна,след няколко минути чу някакъв шум .Излизайки от водата взе куная си в ръка.Гледаше храстите от ,които уж се чуваше шума .От там излезна момче около нейната възраст, със бледа кожа ,бяла коса , лилави очи и огромен меч на гърба си с име Суйгетсу. Погледна Сакура и докъто вдигаше меча си за да я нападне Сакура го спъна и го бутна в реката ...''

Е не мога... -коментари- Пътя към сърцето! 242502 Направо ще падна.

Прочетох само това, защото... Това е приказка. Точно в този ред на мисли е. Ама не като ''Пепеляшка'', ''Снежанка'' и пр., ами... Някаква смесица между ''Габровски шеги'' и ''Арабски приказки - 1001 нощи''. Не знам, защо, но като прочетох това и се сетих за ''Синбат - мореплавателя''. Готина подигравка, но нямам забележки. Излишни са.

Ако си искала да е история с герои, които притежават повече от куклен характер не се е получило. Ако е приказка - докарваш. Има още за приказка и много, ама много за история. Обратно в училище. -коментари- Пътя към сърцето! 242502
BeautifulQueenStyle
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 25
Мнения : 435
Дата на рег. : 02.08.2010

red Re: -коментари- Пътя към сърцето!

Пон Авг 26, 2013 7:26 pm
Съжалявам ,но какво по дяволите е това ? Няма описания. Супер много грешки.
И какви са тези многоточия? О , да да не забравяме емотиконките?! И защо слагаш толкова много удивителни или въпросително знаци..nah толкова е дразнещо.
Моля те , ако ще продължаваш да пишеш прочети някой наистина добри творби , тук например има и виж каква ОГРОМНА разлика има с твоята.Няма емотиконки , многоточия , безброй знаци и определено имат някакъв смисъл.
Първоначално си мислех , че ще е нещо интересно , но отварям ''творбата ти'' започвам да чета и ... просто се отказах!
Извинявай , ако съм те обидила.
Стеф.
Стеф.
Новородено
Новородено
Female
От : Hogsmeade
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 8
Дата на рег. : 07.09.2013

red Re: -коментари- Пътя към сърцето!

Пон Сеп 09, 2013 8:14 pm
Здравей авторке (ако четеш това),

Главите на това твое произведение са много къси, четат се за минутка.
Запетаите са в промишлено количество плеснати абсолютно навсякъде.Правописните грешки също са доста, но си мисля, че са от бързане. Само дето никой не те гони и ти можеш да напишеш творението си на Word Документ, да го редактираш, да добавиш описания и чак тогава да го пуснеш.
Всичко се развива много бързо , Сакура изведнъж решава да поплува, чува шум от храстите и излиза ГОЛА от водата стискайки куная.Няма описание на въпросната героиня, нито на обстановката .
"От там излезна момче около нейната възраст, със бледа кожа ,бяла коса , лилави очи и огромен меч на гърба си с име Суйгетсу" - това е единственото налично описание на ..този обект на твоята творба , а то е недостатъчно .Разбираш ли някак си опростено и несвързано.След това има излишна емотиконка.

Не мисля да продължавам нататък, но имаш и много правописни грешки (оранжави, неможеш, упря ) и т.н.
Мисля, че това е достатъчно.
Още нещо, ще ти дам линк на произведение, което ще ти е от полза -->
https://naruto-hit.catsboard.com/t10686-topic#214065 , прочети го мисля, че ще ти хареса!


П.П - Надявам се да не съм била груба! :3
Sponsored content

red Re: -коментари- Пътя към сърцето!

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите