Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Върколакът до мен - коментари

Пет Окт 05, 2012 11:20 pm
Тук се коментира "Върколакът до мен" smile


Последната промяна е направена от -*-What The Hell-*- на Сря Окт 17, 2012 10:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Mаdneѕѕ
Mаdneѕѕ
Състезател
Състезател
Male
От : New Orleans
Рожден ден : 20.08.1914
Години : 109
Мнения : 1117
Дата на рег. : 10.09.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail, D. Gray Man...

red Re: Върколакът до мен - коментари

Съб Окт 06, 2012 11:19 am
Интересно е ^^^ Върколакът до мен - коментари 274454
BeautifulQueenStyle
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 25
Мнения : 435
Дата на рег. : 02.08.2010

red Re: Върколакът до мен - коментари

Съб Окт 06, 2012 1:56 pm
Радвам се , че ти харесва :3 blush
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Върколакът до мен - коментари

Нед Окт 14, 2012 7:36 pm
Горе-долу е интересно, но пъъъъъълноооооо с грешки. По едно време се чудех дали да гледам грешките или да чета... Добре, признавам, че тези гимназиални животи на някои герои вече омръзват, но, за Бога, за пръв път новото момче не е вампир, а върколак (четох само до 2 глава, ще видим после) Върколакът до мен - коментари 242502 Обаче аз нещо ли не можах да видя или наистина нямаше описание на героинята? Върколакът до мен - коментари 751198
BeautifulQueenStyle
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 25
Мнения : 435
Дата на рег. : 02.08.2010

red Re: Върколакът до мен - коментари

Нед Окт 14, 2012 7:48 pm
Всъщност да наистина няма описание на героинята ^^" НО обещавам следващата глава да я опиша Върколакът до мен - коментари 92772 И също така ми трябва и редактор Върколакът до мен - коментари 886489
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Върколакът до мен - коментари

Нед Окт 14, 2012 8:07 pm
ооох, прочетох всичките глави и ми хареса като история, но още не мога да проумея защо върколаците пият кръв? Върколакът до мен - коментари 751198 Така, сцените, в които описваш как тя ги зяпа докато се преобличат или като бяха до реката много ми харесаха и на няколко места се хихиках Върколакът до мен - коментари 242502 Върколакът до мен - коментари 242502 много ми хареса последната сцена в кухнята Върколакът до мен - коментари 242502 Върколакът до мен - коментари 242502 и аз бих реагирала така Върколакът до мен - коментари 242502 Върколакът до мен - коментари 242502 хубаво ще е да направиш момчетата малко "по-палави" в думите им (както в последната "сцена".) Аз лично бих се изкефила много *edvil face* Върколакът до мен - коментари 242502 е, ти пък не прекалявай сега! Е, да, определено трябва да си намериш редактор! "Сори ако има грешки" не те оправдава! Вместо да го пишеш вземи си го редактирай!
BeautifulQueenStyle
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 25
Мнения : 435
Дата на рег. : 02.08.2010

red Re: Върколакът до мен - коментари

Нед Окт 14, 2012 8:32 pm
Добре , ще приема идеята да ги направя ''по-палави''.Как така , защо върколаците пият кръв Върколакът до мен - коментари 751198 Смисъл те са месоядни животни Върколакът до мен - коментари 242502 Върколакът до мен - коментари 242502 Добре това беше глупост ! Ами върколаци , хранят се с хора , това е :D
avatar
justwannabeone
Учaщ се
Учaщ се
Мнения : 198
Дата на рег. : 26.01.2011

red Re: Върколакът до мен - коментари

Нед Окт 14, 2012 10:30 pm
Здрасти. smile Прочетох написаното до тук. Интересен замисъл, наистина, но описваш някак бързо. Може би малко пояснения ще са от полза. Например казваш кое е градчето, в което се намират, но може би трябва да споменеш къде се намира това градче. В една от предните глави говориш за час по български, което ме обърка. Ако това е България е редно да го споменеш, ако не е, а главната героиния просто учи в училище, където се преподава такъв език може би пак трябва да го споменеш, за да не се получават обърквания...
А и заглавието ти е грешно. Murder означава убийство. Мurderer e убиец. Просто казвам...
BeautifulQueenStyle
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 25
Мнения : 435
Дата на рег. : 02.08.2010

red Re: Върколакът до мен - коментари

Нед Окт 14, 2012 10:41 pm
Оу..Много съм зле признавам си го Върколакът до мен - коментари 902672 Ами градчето се намира в България
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Върколакът до мен - коментари

Вто Окт 16, 2012 8:16 pm
Аз самата пиша моя си собствена, от мен измислена история, и се радвам да видя още една оригинална такава! Подкрепям идеята ти, да има грешки и аз имам грешки, не се отчайвай ако не получаваш много отзиви, защото аз нямам почти никакви коментари за моята история, дори не знам дали се харесва, което е малко кофти, за всичките 31-а глави дето съм публикувала може поне едно ''тъпо е'' е да се напише, но както и да, мен ме кефи, интересно е, оригинално е, и ще продължавам да го следя и да те подкрепям!!!
BeautifulQueenStyle
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 25
Мнения : 435
Дата на рег. : 02.08.2010

red Re: Върколакът до мен - коментари

Сря Окт 17, 2012 12:24 am
Авв мерси много ^^ blush
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: Върколакът до мен - коментари

Сря Окт 17, 2012 12:27 am
Днес прочетох всички глави, историята ми харесва, но наистина има доста грешки. Мога да ти посоча няколко, защото ако започна да изваждам всички, които са ми направили впечатление ще напиша цял роман ;д


„Едва-едва тройка.“ Когато цифрите са по-малки е препоръчително да бъдат написани с думи. Все пак това е история, не домашно по математика. Да речем, че над десет може с цифри, въпреки че не ми звучи добре, но и на мен ми се налага да ги използвам понякога. Няма да обърквам читателите с дълги думи и неща от сорта на „двадесет и едно“ или „двеста петдесет и девет “ все пак хД


Леко раздърпани, къси, черни дънкови панталонки? Наистина ми се стори страшно разбъркване на думите, и не само тук. В следващия пример се е получило същото


„Изядох набързо две палачинки с шоколад“ Внимавай, моля те. Направо ми се замотава главата, докато се опитвам да си го подредя по правилния начин, докато го чета.


„Щях да се разплача/ да заплача“, но „ревна“? Изглежда ми не на мястото си.


Повторение, трябва да го избегнеш по някакъв начин. Може би „Към още по-опасен вид.“ щеше да бъде напълно достатъчно ?


А тази неправилно изписана думичка веднага ме грабна :Д

Може би се нуждаеш от повече време. Не бързай да пишеш и да ги пускаш. Препрочети го няколко пъти, дори не е лошо да го оставиш за следващия ден, тогава по-лесно откриваш грешките си. Обмисли първо идеята, тъй като на места ми се струваше, че има доста пропуски. Можеше да вмъкнеш повече истории и описания, като например какво точно ѝ обясни Джейсън за върколаците. Това е наистина интересно, а и съм доста любопитна по какъв начин ще ги представиш ( да се надяваме, че не са като тези в Здрач, защото там изобщо не ги харесвам, страшна пародия са). Също така повече описания не са излишни, не се притеснявай ако главата е дълга, според мен, колкото по-дълга, толкова по-добре. А, да! Забравих да спомена нещо. По едно време страшно се объркай с „и“-тата.


Моля те, използвай „й“ или „ѝ“ .
Успех! За сега ще следя историята ^^
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Върколакът до мен - коментари

Сря Окт 17, 2012 10:59 pm
много правописни, пунктуационни, смислови грешки, тромави описания, че чак ме ядоса. Определено ТРЯБВА да слушаш в часовете по български. една творба колкото и хубава да е, написана неграмотно не струва.
BeautifulQueenStyle
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 25
Мнения : 435
Дата на рег. : 02.08.2010

red Re: Върколакът до мен - коментари

Вто Ное 13, 2012 6:45 pm
Извинявам се за закъснението на следващата глава , но имам проблеми.Ще се опитам тази седмица до края да я пусна :3
dark_woman
dark_woman
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : From Hell
Рожден ден : 28.01.1997
Години : 27
Мнения : 112
Дата на рег. : 25.11.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden,Vampire Night

red Re: Върколакът до мен - коментари

Пет Дек 07, 2012 9:54 pm
На мен лично много ми харесва историята ти прочетох я на един дъх и останах разочарована като свършиха главите Върколакът до мен - коментари 4485 doh Върколакът до мен - коментари 548440 Върколакът до мен - коментари 921109 надявам се скоро да пуснеш главата Върколакът до мен - коментари 787605 Върколакът до мен - коментари 787605 hehe blush blush
BeautifulQueenStyle
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 25
Мнения : 435
Дата на рег. : 02.08.2010

red Re: Върколакът до мен - коментари

Нед Апр 14, 2013 4:37 pm
МНОГО се извинявам за закъснението на следващата глава , просто изведнъж музата ми изчезна , а и имам малко проблеми в нас и се надявам , че до 2-3 седмици ще мога да напиша главата.МНОГО СЪЖАЛЯВАМ! Върколакът до мен - коментари 4485
Sponsored content

red Re: Върколакът до мен - коментари

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите