Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Dj-Enigma
Dj-Enigma
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Добрич
Рожден ден : 27.07.1993
Години : 30
Мнения : 280
Дата на рег. : 08.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach,Fairy Tail,Naruto,Broken Blade

red Наруто Пародия 2

Пет Юни 08, 2012 1:09 am
Не след дълго, отборът на пънкарите откри сградата, която търсеше и завърши втората част от изпита. Най-радостен беше Гаара, тъй като в сградата имаше контакти, и той можеше да си зареди МР3-то. Вече беше доволен.
Темари пък постоянно припкаше до чешмата и носеше вода на Канкуро. Гърлото му бе пресъхнало, устните бяха напукани - всичко това заради часовете пеене. Поне отърва кожата - Гаара отново бе весел и си се радваше по своему.

Отбор Хина-Киба-Шино пък спеше. Непробудно. Само Киба отвреме на време ставаше за да си изповръща червата и пак заспиваше.

При останалите генини беше тихо - и те бяха заспали - кой защото бе уморен, кой защото беше напафкан като за световно - важното е да се отбележи, че всички спяха като пънове.

Чу се ръмжене на тигър.
- Рррр, Аааррргрр - ръмжеше той.
Нашите хора обаче ни приемат, ни предават. Спяха като заклани кокошки.
- Ррррр, Аааррргррр, бе! - ядоса се тигъра.
Тогава всички станаха като попарени. Дори и Наруто. Саске заби един кунай в тялото на тигъра и го изруга:
- Не стига, че ми провалиха великата сцена, не стига, че яките ми татуировки се махнаха, не стига, че гаджето ми мяза на проскубана кокошка, ами и ти ми прекъсваш съня! Ти малоумен ли си, бе!
- Саске, съзнаваш, че говориш на тигър, нали? - попита го Ино.
Саске придоби тъп поглед:
- Ъъъ... естествено! Не съм малоумен! - измрънка той.
- Хей, вижте, онези нинджи са оставили 3 земни свитъка! - възкликна Наруто.
- Иъъууу, миришат на изпражнения. - запуши си носа Сакура.
- Е, да ги разделим по равно, и така всички ще имаме да търсим само морски свитъци. - предложи Шикамару.
След като всички кимнаха, получиха по един земен свитък.
- Е, хайде да се разпръсваме и да търсим другият! - предложи Наруто и всички се разотидоха кой накъдето му скимна.

Отбор Сасу - Саку - Нару:
- Какво ще кажете да потърсим сградата и там да причакаме някого и да му откраднем морският свитък? - предложи Сакура.
- Кого? Някой отбор от някое противниково село, нали? - запита я Наруто.
- О, ми, който ни падне. - отсече тя.
- Дори и Ино - Шика - Чо? Сакура, те ти спасиха живота... - каза й Саске.
- Е... и без тях можем. - отговори му тя.
- Ъмм, Сакура, не мислим, че е особено редно... - заедно се опитаха да я разубедят Наруто и Саске.
- Наруто, на теб достатъчно съм ти набрала. Искаш да не можеш да говориш два дни ли? - изръмжа тя през зъби като запретна ръкавите си.
- ОооооООой, Сакура-чан, не искам да се караме, добре, ще правя каквото кажеш! - примоли й се Наруто.
През това време Саске се подхилкваше.
- Мило, може да си ми мило, но аз винаги съм харесвала мъже с белези и синини по лицата си. - мазно се усмихна тя и изпука пръстите си.
И цялата смелост на света, която Саске получи от Оро не му бе от полза в случая - той пребледня от страх и като вярно кученце я погледна плахо и не й противоречи повече.

Отбор Ино - Шика - Чо:
- Man, this is such a drag. - изпъшка Шикамару, след като вървеше вече няколко часа през гората.
- На български, ако обичаш. - стросна му се Ино. - Ако не си забелязал, аз съм блонди, чужди езици не знам. Освен Mind Transfer Jutsu де.
- Ъффф, така това се превръща в още по-голям drag. - вайкаше се той. - Направо не знам какво... - той прекъсна думите си. Намириса му на бриз. - Насам! - извика той и тримата побягнаха към миризмата.

Отбор Неджи - Лий - Тен:
- Работата е много зле, браточета. - развайка се Лий. - Нито едно от тези градински джуджета, които разпитах не е виждало никакъв свитък. - натъжено говореше той, сочейки 7 пъна.
- Чакай аз да пробвам. - измрънка Неджи. - Не си ги попитал правилно. - после обръщайки се към пъновете той каза: - Финю, Жиню, Диню, Гиню, Виню, Чиню, Киню... Сигурни ли сте, че не сте виждали свитък? Той прилича на един дебел масур... - почна да описва той.
След около 10 минути, съотборниците разбраха, че няма да измъкнат никаква информация от "джуджетата". Тен-Тен каза плахо:
- Лоша работа, хора. Тревата спира да ми действа. Искам още! Какво ще правим?
- Споко, сестро, аз имам малко каше. - усмихна се Лий и зъбът му блесна.
- Проблемът не е там, йо. - прошепна му Неджи. - Нямаме хартийки.
- И какво да правим? - насълзи се Лий.
- Може да ви се стори откачено, но... свитъкът е направен от много удобен материал...
Без да чакат обяснения, набързо го нарязаха, направиха си хартийки, свиха масури и почнаха да пушат. След като се напушиха, Тен-Тен попита Неджи:
- И сега какво? Нямаме никакъв свитък...
- Няма проблеми, Тенчи-Тен. Боб Марли ще ни покаже пътя!
След това, съотборниците му го последваха, защото той ги убеди, че видял някакво летящо джойнтче, което му казало да го последват. Бягали, бягали, бягали и накрая се озовали точно пред отбор Киба - Хина - Шино, които още спяха.
- Йооо, това е самият Боб Марли, ето там! Лежи си пича! - изхили се Неджи, сочейки Хината.
- Неджи, това е Неджи. - поправи го Тен-Тен.
- А, да. Това съм аз. - съгласи се той.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Наруто Пародия 2

Съб Юни 09, 2012 1:25 pm
Наруто - Наруто Пародия 2 222hp
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите