Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Dj-Enigma
Dj-Enigma
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Добрич
Рожден ден : 27.07.1993
Години : 30
Мнения : 280
Дата на рег. : 08.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach,Fairy Tail,Naruto,Broken Blade

red Наруто Пародия 1

Пет Юни 08, 2012 1:05 am
- Е?
- Нищо не виждам. - разклати глава Хината.
- Ъъх... - намръщи се Киба. - Това не е добре за нервите ми. - каза той и бръкна във вътрешният джоб на якето си. Оттам извади една бутилчица и почна да се налива.
- К-К-Киба? - учуди се Хината. - Откога пиеш?! Та ти преди едва близваше алкохол!
- Разбиъш ли, Хинче... Работата просто стана чок серьоз. Акамару не e с мен, не мога да душа, нито да се бия без него, все още не сме намерили нито един свитък... - Киба хлипаше. Шино го гледаше тъпо. - Освен това, само аз си нямам половинка в това проклето аниме!
- Ъъм... и аз нямам, Киба. - успокои го Хината.
- Но харесваш някого! Същото е! Аз и това нямам... И аз искам любовна история! Гъл, гъл, гъл... - продължаваше да се налива той.
- Ами аз? Нито съм обвързан, нито харесвам някоя. - намекна му Шино.
- Ти... ти имаш буболечки! - измрънка Киба.
- Ти пък имаш Акамару...
- Не схващаш нали?! Твърде готин съм, за да нямам любовна афера! Ти... Гъл, гъл, гъл. - Киба почна пак да се налива. Ако беше продължил изречението, щеше да обиди приятеля си.
- Шшшт! Надушвате ли? - попита Шино. - Мирише на лайна! - каза той и се отправи към източника.
- Хлип... Аз дори не усетих миризмата, камо ли да подуша откъде идва! Гъл, гъл, гъл...

Пред тримата генини се разкри нещо страхотно - един земен свитък най-спокойно си лежеше на тревата. Шино отиде и го взе. Тъкмо мислиха пак да лягат, но чуха шум. По-скоро писък.

- Аааааааааааааа!
- О, не. - разтревожи се Канкуро.
- MP3-то... То... Спря да работиии! - изрева Гаара.
- Спокойно, братко, и преди си карал без МРЗ... - опита се да го успокои Темари.
- Хмм... предполагам ще мога да издържа... Стига някой да не ме ядоса. - изпитателно я погледна той.
По челото на Темари почна да блика пот.
- Хей, чувате ли? - попита Канкуро. - Някой идва!
Три момчета вървяха и си пееха. Явно бяха отбор, който участва в изпита, защото в ръцете си, един от тях държеше и двата свитъка. И тримата пееха различни песни, и се получи малка какафония...
- "Елате, пиленцааа, при баткоооо..."
- "... Има ли в менюто ви водка с утеха..."
Гаара едвам издържаше. Чалгата му бе най-омразната музика.
- "Защооо няма радооост... За тееееб и за мееееен!"
Киба също беше наблизо, и чувайки тази песен на Кофи Маринова се разчувства:
- Word, бро! Word! - изхлипа той. После извади второ шишенце и отново почна да се налива.
- Как не сме забелязали тая депресия досега? - зачуди се Шино, гледайки тъпо Киба.
- Той... винаги е бил лъчезарен и весел. - прошепна Хината. - Досега може би е криел депресията в себе си, но липсата на Акамару май му дойде в повече и...
- Гъл гъл, гъл... - Киба не спираше да гълта огромни глътки алкохол.
"За Бога, момче, ако искаш да живееш, спри да пееш!" - разтревожена си мислеше Темари.
Това бе възможно най-омразната песен на Гаара. Той изперка.
- Ти, кучи синеее! - изръмжа той и с един замах повали чалгарчето на тревата.
- Кво искаш бе? - попита чалгарчето, явно неразбирайки с кого си има работа.
- Ъъъф... Ок, Темари, затвори си очите, ще ти кажа когато вече са мъртви. - измрънка Канкуро с досада.
- Гаара... - натъжи се тя.
- Какво си се разтъжила? Като свърши с тях е наш ред! Нима го съжаляваш? - стросна й се Канкуро. - оХхх, трябва да измисля нещо...
Гаара изгледа злобно хлапака:
- Ти... Ти тон ли ми държиш, а?
- Бе за къв се имаш, бе олигофрен?! - озъби му се чалгарчето и го отблъсна от себе си.
- Аз... съм Гаара Пънкарът. - каза през зъби Гаара.
- Хаха, пънк?! Лелелелеле, туй е най-тъпата музика, която може да съществува, лелелеле. Чухте ли уе? - обърна се той към съотборниците си. - Пънк! Хахахахахах!
Съотборниците му също почнаха да се смеят.
Гаара без да хаби повече излишни нерви, просто прошепна:
- Sand Coffin.
След като уби чалгарчетата, се обърна към Канкуро. - Вие сте следващите! Sand...
Гаара бе прекъснат, защото чу негова позната песен. Идваше от устата на Канкуро.
- Shut up, shut up, shut up, don't wanna hear it... Get out, get out, get out, get out of my way... - след като бе пънк певец, Канкуро доста добре улучваше тоновете и на Гаара му се хареса.
- Добре, ще ви пощадя, но не спирай да пееш! - усмихна се леко Гаара и почна да припява.
Темари пък взе свитъците:
- Остава само да намерим онази сграда и втората фаза е приключена! - зарадвано каза тя.
След това те се запътиха нанякъде.

Шино бе пребледнял след ужасяващата смърт на чалгарчетата.
- Ви... Видяхте ли как ги уби без да му мигне окото? - едвам каза той.
- Беше много страшно! - насълзи се Хината от уплаха. - А ти как си, Киб... - Хината не продължи въпроса си, защото видя Киба проснат да хърка.
- Препил е. - заключи Шино.

Квестор Анко! Квестор Анко! - крещеше някакъв джонин. - Получихме информация, че самият Орочимару е бил в гората!
Анко се показа през прозореца на малката кула, в която бе настанена за през втората част от изпита и му каза:
- И?
- С цялото ми уважение, госпожо, той е много опасен!
- Кого наричаш госпожа, бе?! - развика му се Анко. - Да не съм ти на 50!
- Ъъъ... исках да кажа госпожице...
- Все едно. Не виждам какво толкова страшно може да направи дърт педофил като него. Сигурно само си е оплакнал очите, докато е гледал момченца и си е тръгнал. Повярвай ми, той е дребен мошеник, дори муха не може да убие!
- Добре, както кажете.
- За какво беше цялата олелия? - попита Какаши, който се беше скрил, за да не го видят.
- О, нищо, Орочимару бил в гората и ми докладват. - каза тя и го прегърна.
- Хъх, тази мижитурка и муха не може да убие. Няма причина да се паникьосват. - усмихна й се Какаши и я целуна.
- И аз туй казвам. - усмихна се тя.

- Значи не само сте си плакнел очите? - попита Кабуто.
- Да. - отговори му Оро. - Ще оправдая доверието на лошите от анимето, като им докажа колко зъл мога да бъда. - изсъска той. - Само почакай. Съвсем скоро, хората от Коноха ще започнат да се страхуват от мен. Толкова много, че ще се задавят всеки път като чуят името ми.
След тези думи, той брутално счупи ръката на един свой пленник.
- Няма го гейчето, което познавахте, идиоти. - изхили се той. - Сега... съм... ПЕДОФИЛ! - гордо изкрещя той и счупи и крака на горкия пленник.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Наруто Пародия 1

Съб Юни 09, 2012 1:25 pm
Наруто - Наруто Пародия 1 222hp
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите