Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
itachismangekyou
itachismangekyou
Новородено
Новородено
Male
От : Село
Рожден ден : 15.11.1993
Години : 30
Мнения : 4
Дата на рег. : 30.05.2012

red My stuff ;o

Чет Май 31, 2012 7:47 pm
Хеллоу , сега ще ви покажа колко ме бива с фотошопчето. Не че се надувам (да бе да) ама ся ... My stuff ;o 787605

Spoiler:

Spoiler:

П.П - 1. Ако ми кажете по-дълга дума от осмогъзо-свинезъбо-хилядараба-грайферово-гъзодръскаченце(по принцип думата тр да е цяла ама я написах така за да ми разчетете xDD) ще ви изпълня една заявка за аватар, сигнатура, банер или хедър My stuff ;o 787605

2. По - нататъка ще предоставя още сигнатурки .. ии следете темата ще я обновявам..

3. Искам критика .. без да ме щадите ! (ако съм объркал някъде нещо моля да ме извините .. НОВОРОДЕНО съм hehe )

@Поздрави, с уважение поредния откачен варненец xDD ! My stuff ;o 153877

От утре няма да съм онлайн до може би 1-2 седмици , защото ще ми правят някакви профилактики на нета ... смених си го в последствие .. дълга история xDD
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: My stuff ;o

Чет Май 31, 2012 8:54 pm
Страхотни са :ha-ha:
ByNbOn4iTy
ByNbOn4iTy
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 18.03.1997
Години : 27
Мнения : 88
Дата на рег. : 05.07.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa Maid-sama!; Naruto; Hakuouki; Kuroshitsuji; Darker Than Black; Fullmetal Alchemist; D Gray Man;

red Re: My stuff ;o

Съб Сеп 08, 2012 12:20 pm
и на мен ми харесваат My stuff ;o 386611
Sponsored content

red Re: My stuff ;o

Върнете се в началото
Similar topics
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите