Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
sakura_151
sakura_151
Новородено
Новородено
Female
От : Конoха
Мнения : 5
Дата на рег. : 30.12.2011

red Yo te esperare / sasusaku /

Пон Май 21, 2012 8:02 pm
1 Глава .

Здравейте, казвам се Сакуа Харуно. Имам дълга розова коса и зелени очи .. Живея сама, защото родителите ми са работохолици. Братовчедка ми, ми се беше обадила и ме покани да отседна при нея, защото така или иначе живея сама, а пък и тя също. Е аз в момента съм на летището и чакам тя да ме вземе. А да забравих да ви кажа, че тя живее в Коноха, а аз в Ню Йорк. Братовчедка ми се казва Хината Хюга, тя е с черно- лилава дълга коса и бели очи. Нямам търпение да я видя.
- Сакураа - извика тя. - Толкова се радвам да те видя. - и последва една отромна мечешка прегръдка.
Помогна ми да занесем багажа до таксито. След около 20- 25 минути пристигнахме, показа ми стаята в която ще отседна. Стените бяха в бонбонено розово, мразя този цвят, но няма значение, леглото ми беше широко, подобно на спалня, а до него имаше нощтна лампа в светло зелено. Стаята беше много красива. С Хин започнахме да си говорим, стана 22:35.
- Хайде лягай. Утре сме на училище. - каза тя усмихвайки се и затвори вратата.
* На сутринта*
Станах, изкъпах се, измих си зъбите и си облякох една тъмно синя пола и едно бяло потниче, обух си и едни тъмно сини пантофки.
- Хей, ти си готова, тъкмо щях да те извикам .. - усмихна се тя. - Хайде, Наруто ще ни закара. - Излязохме и едно черно BMW спря пред къщата на Хината.
- Здравей мили .. - каза братовчедка ми на едно русо момче с сини очи и го целуна. Явно това е гажето и.
- Това е Сакура, братовчедка ми. - каза тя и се усмихна. С Наруто си разменихме 2-3 приказки. Видях, че до Наруто седеше едно момче с гарванова черна коса и черни очи.
- Здравей, приятно ми е да се запознаем. - казах аз и подадох ръка, за да се здрависаме. Той пое ръката ми и каза само едно " хнн .. ", това страшно ме изнерви, но си замълчах. Аз седнах отпред, а Хин и русия седнаха отзад. Тръгнахме и аз реших да попитам чернокосия как се казва:
- Така и не разбрах името ти .. - казах аз. А Наруто явно се задави с собствената си слюнка.
- Ти незнаеш кой е той.. ? - погледна ме учудено блондина.
- Аз ако знаех кой е, щях ли да питам .. - казах леко изнервено.
- Казвам се Саске Учиха. - каза той и се усмихна дяволито.

* В мислите на Саске*
Каквооооооооо .. ?! Тя не днае кой съм аз .. ?! Значи това момиче не е като другине лигли .. Хмм ще бъде интересна година .
* Край на мислите му*
Хмм .. този Саске нещо е намислил .. Просто няма да се навъртам около него.
След няколко минути пристигнахме. И 4- мата влязохме, някакво червенокосо момиче се хвърли на Саске и го събори на земята, горкичкия той, не му завиждам ..
- Аааа, любов моя ти дойде .. - каза момичето. Реших да не им обръщам внимание и тръгнах, но тази червената ме спря:
- Хей ти розовата .. ! Няма да докосваш моя Саске ..!!
- Споко .. не ми е притрябвал този глупак ..! - Тя додйде до мен и ме удари, хванах се за бузата и се засмях .. - Хмм .. силните отвръщат с думи, слабите с удари .. ! - казах аз и тръгнах, но тя ме хвана за косата ..
- Тъпачка .. Казвам ти още веднъж .. НЕ ДОКОСВАЙ САСКЕ ! ТОЙ Е МОЙ - каза червеното чудовище.
- Хмм .. сега да видим колко е твой .. ! - казах аз, а всички ме погледнаха странно, отидох до него и го целунах .. А милата тя не можеше да повярва на очите си. След като се отдръпнах от него минах покрай нея, а тя ме изгледа кравнишки. Видях Саске той стоеше като, че ли е треснат с тиган по главата.
Влязох в класната стая, а след мен и другите .. след малко влезе и класният ни .. Казваше се Какаши, носеше някаква черна маска, имаше сива коса. Каза ми да се представя пред класа, след като го направих той ми каза да седна до Саске ..

Край на 1-ва глава.. Дано ви е харесала .. :) Приемам критики и съвети .. :)
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Yo te esperare / sasusaku /

Нед Юни 03, 2012 1:29 am
 Yo te esperare  / sasusaku / 2rf3pxu
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите