Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

+7
Tobidara
Sasuke_Pain_Neo
Топчету
tedity_(h)
sakura_97
ZXZZZ
natetyyy
11 posters
Go down
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Пет Фев 20, 2009 8:21 pm
Ето още едно интересно фикче което намерих...Надявам се да ви хареса :lol!: По принцип не съм фен на двойката Гаара и Сакура, но фика наистина е интересен :lol!:


Ето и първа глава




Всичко бе неописуемо тихо. Даже някак си плашещо. Сакура влезе в стаята си,след душа които си беше взела. Цялата стая беше окъпана в лунна светлина. Тя не бързаше да се облича. Легна на леглото,само по хавлия и се остави нощната красота да я завладее. След по-малко от 10 минути бе заспала.
Първите слънчеви лъчи вече пропълзяваха в стаята на Сакура. Тя отвори очите си и леко ги присви. Светлината бе страшно ярка. Сакура се протегна и бавно опря гръб на възглавницата си. Часовника показваше 12:15.
-Каквооооо?- сакура даже не довърши. Грабна дрехите си и започна бързо да се оправя
-Цунаде ще ме убие. Не ще ме разкъса на парчета и ще ме изяде.Не даже по-лошо!-проплака Сакура
Тя закъсняваше вече 2 часа за работа.Цунаде нервно потракваше с писалката си.ТЯ неразбираше какво сложно има в това да дойдеш навреме на работа. О, да Сакура щеше да помни този ден доста дълго
-Ето ме ,ето ме..- викаше Сакура влизайки през вратата с гръм и трясък.
-Ето ме ,тук съм.
-Сакура,ти безделно глупаво момиче!!- виковете на Цунаде отекваха из цялата сграда.Следващото нещо ,което Цунаде направи бе да изпрати цяла камара от книжа и книги по Сакура, която падна на земята.
- Из Извинявай .-викаше Сакура
-Залавяй се за работа веднага.Имаш толкова много за вършене че няма да можеш да свърши за 1 седмица,дори ако не спиш.
Деня мина по-бавно отколкото розовокосото момиче предполагаше. Имаше чувството че е работила цял месец без да спира.Уморена,тя се запъти към дома си. Искаше само да се добере невредима до леглото си. Е,жалко че това нямаше да стане.
Сакура се чувстваше толкова уморена. Ноща се беше
разстелила из цялото село. Сакура реши че ако тича, ще стигне домът си по-бързо,дори това да и струваше здравето.
Зад ъгълът се подаде тъмен силует. Макар че сенките криеха лицето му, се виждаше че на гърба си носи нещо като голяма кратуна.Беше момче, вървеше бавно и сякаш мислише доста задълбочено. Момчето видя че през тъмнината към него бяга момиче. Не обърна внимание. Но тя се приближаваше и приближаваше.
-Какво по дявол..- не можа да довърши, розовокосо момиче се беше блъснало в него и сега лежеше неподвижно на земята.
И двамата бяха паднали на земята.Момчето се надигна
изтупа дрехите си и каза:
-Ти, глупачке! Гледай къде ходиш.
Тогава видя че от главата на момичето течеше струйка кръв. Тя беше изгубила съзнание.
-Страхотно-сега ще трябва да и помагам- каза заядливо Гаара дигна на ръце момичето и го понесе на някъдe...


Последната промяна е направена от natetyyy на Пет Фев 20, 2009 8:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
ZXZZZ
ZXZZZ
Приятел
Приятел
Male
От : SF.
Рожден ден : 14.10.1996
Години : 27
Мнения : 815
Дата на рег. : 05.02.2009

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Пет Фев 20, 2009 8:22 pm
МНОГО Е ГОТИНО МОЛЯТЕ ДАИ ПРОДАЛЖЕНИЕТО :lol!:
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Пет Фев 20, 2009 8:26 pm
2 глава :lol!:


Странно бе изобщо , че Гаара си правеше труда да помогне на това момиче. Макар с голямо нежелание той заведе непознатата до лечебницата.
- Тя, просто има нужда от почивка, претоварила се е. Раната на главата не е сериозна, просто драскотина.-каза лекаря след като прегледа кунойчито.
- Както и да е, а сега си тръгвам. Закъснях достатъчно.- тросна се Гаара и се насочи към вратата.
- А какво да и предам, кой е нейният спасител?- попита учудено лекарят, след като видя колко държи Гаара да си тръгне.
- Просто не и казвайте нищо.- каза раздразнено пясъчния нинджа .
-Но, тя не може да остане тук. няма нужда..- опита се да обясни доктора
-КАкво очаквате? Да я взема с мен?- тросна се червенокосия, а лицето му приидоби толкова суров вид, че другият мъж съжели че изобщо е проговорил
- Просто помислих че, можe би.. сте приятели
- Аз.. нямам приятели, имам само врагове.- Гаара гледаше към стената с огромна злоба.
-Е, добре.. ще я взема.
Гаара сам бе изненадан от това, което изрече току що, но нямахе много време за обяснения, взе превързаната непозната на ръце и се насочи към онова, което сега наричаше свои дом.
Апартаментът изобщо не бе малък, особенно за 1 човек.Той сложи непознатата на едно легло, придърпа един стол към него( към леглото:Д ) и седна. Загледа се в розовокосото момиче. Отмести няколко кичура, които бяха паднали върху лицето и. Тя излъчваше такова спокойствие. Изведнъж целия неприязъм които бе събрал сякаш се изпари. Осъзна че стои и я наблюдава вече повече от 1 час.
-Това момиче, тя.. не е като другите..
Той се надвеси над нея искаше да я изучи по-подробно, за него това беше странно понеже досега не бе изпитвал интерес изобщо към човек, камо ли към момиче. Момичето ухаеше на пролет, бе толкова нежна, тялото и бе финно и красиво..
В този момент Сакура отвори очи и първото нещо което забеляза бе червенокос непознат, които стоеше над нея. ТЯ скочи от леглото и извика:
- Не знаеш с кой си имаш работа перверзник такъв. За ръстта си съм необичайно силна да знаеш, и съм нинджа така че внимавай.. тя замахна за да удари \"нападателя \" си.
Гаара просто се отмести и мина зад нея
- Така ли казваш ти благодаря? Да бях те оставил на пътя.- Червенокосият нинджа не го каза заядливо, напротив, с усмивка. Изражението му обаче отново зае предишното си състояние- студено, изпълнено с омраза, той посегна и само с едно движение бе съборил бунтуващата се Сакура на земята.
-Ти, ти си ме спасил.. разбира се, аз паднах и после..- Сакура се изчерви сега забеляза колко близо бяха един до друг с този тайнствен непознат.
- Можеше да си го спомниш преди да отправиш глупавите си закани, да ме наречеш перверзник и да ми се нахвърлиш.- Гаара толкова смути Сакура че тя безмалкo да си глътне езика.
Аз се казвам Сакура, приятно ми е.- розовокоската се помъчи да замаже положението.
- Да добре.. може да останеш да приспиш тук, но утре си тръгваш.- каза Гаара, но сякаш бе забравил че трябва да стане от Сакура.
- ЪЪхх..- само това успя да промълви пострадалото момиче.
червенокосият най- накрая стана от Сакура, но момичето си помисли че го прави с голямо нежелание( Олелее)
-Чакай.. името ти.. не ми каза как ти е името- извика Сакура след непознатия
- Гаара.. така се казвам
-Благодаря ти.. Гаара.- след тези думи Сакура стана и дори тя незнаеше защо, но стана и целуна спасителят си по бузата.
- Ъъй.. няя..няма защо- последните думи на Гаара звучаха някак стреснато. След това той шумно хлопна вратата и се запъти някъде далеч от това момиче, което го подлудяваше, в добрия смисъл.. :]


Последната промяна е направена от natetyyy на Пет Фев 20, 2009 8:33 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
ZXZZZ
ZXZZZ
Приятел
Приятел
Male
От : SF.
Рожден ден : 14.10.1996
Години : 27
Мнения : 815
Дата на рег. : 05.02.2009

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Пет Фев 20, 2009 8:28 pm
леле много е яко незнам кое ми по хареса
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Пет Фев 20, 2009 8:54 pm
Ами то едното е продължение на другото...Ето я и следващата глава...


Трета глава



Сакура остана сама в тъмната стая. Бе и трудно да различи даже собственната си фигура. Незнайно защо сега тя си помисли за Сасуке. Той бе същия.. същия като Гаара, вечно мрачен, в очите му се четеше същата злоба.
- Но, ако Сасуке не бе такъв, щях ли да го обичам толкова?- помисли си Сакура
Изведнъж в главата и изплува спомен

Спомен
- Ти никога ли не си обичал?- попита разплаканата 14 годишна Сакура.
- Някога обичах.. но какво разбираш от любов ти малко разглезено момиче.- след тези думи Сасуке изчезна.
Край на спомена

Сакура разтърси глава. Беше късно, а тя беше много уморена.
Легна на огромното легло на Гаара.
- Той.. също се чувства сам..Усещам го с цялото си сърце.- розовокоската погледна през единственния прозорец в стаяра. Небето бе по-мрачно от всякога. НЯмаше звезди, луната не се виждаше.
- Каква грозна картина-промълви Сакура почти разплакана.
- Може би и аз съм като тях.. сама съм, сам сама..
Сълзите сами застичаха по бузите и. Незнеше защо , но неможеше да ги спре, а и не искаше.Заспа така, цялото и лице бе мокро..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Първите слънчеви лъчи вече се спускаха в Коноха.
-Ставай! Веднага!
Наруто помисли че е просто нахален сън , които искаше да прогони, така че просто се обърна на другата страна.
- Глупак такъв! Ставаааи!
След като Наруто не благоволи даже да помръдне, явно търпението на гостът му се изчерпа.
Наруто се озова лежащ на земята, с изгаряшна болна в лявата буза.
-Сасуке, помислих че си кошмар.- сопна се заядливо Наруто на своя съотборник.
- Дааа, да.. много си изобретателен, сега ставай простак такъв, имаме си проблем..
- Какво е по-важно от съня ми? Да не би Шикамару да е паднал в някои кладенец и да му е \"ПРОБЛЕМНО\" да излезе от там?
- Ще ти се- Сасуке се ухили.. Нашата розовокоска вчера не се прибрала.
-Как така? Сакура-чан не се е прибралааа?- изведнъв в очите на Наруто се зачете оживление.
- Да, не се прибра, цяла нощ стоях до тях, нямаше я..
-Чакай малко Теме, закакво ти е на теб пък да ходиш при Сакура??- НАруто вече бе скочил на крака и бе заел изключително странна поза, която трябваше да изглежда заплашителна, по пораждаше у Сасуке само смях.
- Няма да ти давам обяснения, бил съм там, защото така съм искал.
- После ще се разправям с теб- светна се Наруто, сега да я намерим..
Двамата излязоха от апартамента на Наруто и поеха към Хокагето.
~
Гаара отвори вратата на дома си. Цяла нощ той бе скитал из гората, за да не му досажда онази госпожица. Той не искаше да стои при нея, тя го караше да се чувства неловко, пък и не беше сега момента да контактува с някои, за него такъв момент изобщо не съществуваше. Къщата изглеждаше пуста, бе така както Гаара вчера я бе оставил.
- Тръгнала си е- в погледа му се четеше както облекчение, така и някаква странна тревога.
-Е, отново имам нужното спокойствие, няма кой да ме притеснява, няма никoй- червенокосият ниндя повтори наум няколко пъти последните думи.. НЯма никoй, няма никoй...
Той понечи да влзе в куххнята, но се разубеди, беше страшно уморен. Така че се отправи към спалнята си.
Макар че вече бе 7 сутринта, в стаята бе все така мрачно. Гаара съблече дрехите си и се мушна под завивките.
-Ъъй..- Пясъчното момче усети чужда плът до своята. Подскочи рязко.
- Оо боже мой- Сакура бе легнала на неговото легло и изглеждаше вкаменена .
И тя и Гаара стояха и не казваха нищо.Просто се изпиваха с поглед..
ZXZZZ
ZXZZZ
Приятел
Приятел
Male
От : SF.
Рожден ден : 14.10.1996
Години : 27
Мнения : 815
Дата на рег. : 05.02.2009

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Пет Фев 20, 2009 9:03 pm
И ТОВА МНОГО МИ ХАРЕСА ИМАЛИ ОЩЕ
sakura_97
sakura_97
Фен
Фен
Female
От : konoha
Рожден ден : 11.02.1997
Години : 27
Мнения : 573
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Вто Фев 24, 2009 10:18 am
Аха този фик го знам idea Има още-напълно завършен е!natetyyy ако някой път си заета и не може да ги качваш може аз да те заместя , ако искаш де! :angel:
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Вто Фев 24, 2009 3:50 pm
sakura_97 написа:Аха този фик го знам idea Има още-напълно завършен е!natetyyy ако някой път си заета и не може да ги качваш може аз да те заместя , ако искаш де! :angel:

Да аз го гепя от ония фрум... :^^: Точно за това го качам, щото е напълно завършен :angel2: Ако някой път не мога да го кача ще те имам в предвид...


Ето я и новата глава... :flower:





-Тии? - Гаара крещеше, в очите му заиграха малки пламъчета.
Не можеше да се каже че е ядосан, по-скоро бе странно доволен.
-Мисля че ти казах да си тръгнеш сутринта . . Явно много ти е харесало в домът ми.. - Гаара стоеше и се смееше за пръв път от години. При вида на Сакура в този момент, която бе добила такъв червен отенък на кожата, които дори Хината не може да постигне.(червено като доматите на Саске Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 242502 )
Когато най накрая се опомни, че стои пред непознат полугола, тя също скочи от леглото и единственното , което можа да извлече от устата си бе :
- Тръгвам си, на мига, на секундатааа..
Червенокосия външно вече бе напълно спокоен, но в действителност , в корема сякаш пърхаше нещо и както после му обесни един човек, това сигурно бяха така наречените пеперуди.
Сакура грабна бързо дрехите си . Гаара просто стоше отстрани и наблюдаваше.(ахх... перверзник Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 242502 )
-Няма ли да се обърнеш? - Сакура го каза доста строснато.
- Ей, малката.. убивал съм хора и за далеч не толкова грубо отношение.. в моят дом си, така че ще върша каквото искам.- Лицето на Гаара доста се промени,то отново стано строго и сериозно, но пламъчетата още не бяха угаснали.
- -Съ-съжелявам.. Но щом не искаш да се обърнеш.. присъвствието ти не ме плаши..- Сакура бе напълно сигурна в думите си, макар че не знаеше какво точно можеше да се случи в този момент..
Но все пак се реши, съблече това ,което и беше ненужно и взе да се преоблича пред очите на странната нинджа.
-Ти си толкова глупава..- всъшност главата на пясъчното момче, в момента бе твърде заета за да измисля какви ли не ситуации,докато Сакура се събличаше ( Мръъъсниийк Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 242502 )
Той видя перфектно очертаното и тяло, за съжеление в стаята наистина още не бе проникнала много светлина. В този момент на Гаара му се искаше наистина в стаята му да имаше повече прозорци.
_______________________________________________
-Къде може да е.. - макар постоянно да и викаше, Цунаде я беше грижа за Сакура.
- И все пак, тя може да не е похитена, може просто да е отишла някъде , заради Наруто, които непрестанно я тероризира и кани на срещи.- Саске го каза толкова спокойно, че дори Цунаде се подразни.
-Тиии малоумник такъв..- Наруто вече приближаваше към Саске с бясна скорост
-Harem no Jutsu ..
Армия от супер sexy блондинки засели целия кабинет на Цунаде. Тази оригинална техника, която беше създала доста неприятности на Джирая докато бе тренирал Наруто, изобщо не засегна Саске.
-Ъъф.. грозен си дори като момиче.. -Саске го каза със същия дразнеш тон, както предната му реплика.
След като Цунаде успя да успокои Наруто със физическа сила, тя каза:
- Е да не избързваме, Саске има право...Нека изчакаме до довечера, ако не се появи се пригответе за път.
След тези думи тя посочи вратата на двете момчета, както винаги имаше много работа и никакво време за губене.
- Изобщо ли не ти пука за нея?- Наруто гледаше към Саске с голяма ненавист
- Не.. никак..- на Саске не му се занимаваше с Наруто, не му дължеше каквото и да е обяснение..макар че той може би бе най-разтревожен за Сакура.
__________________________________________________
- Е, щом мислиш че съм глупава.. - Сакура го каза с лека ирония, тя виждашече Гаара е в доста "умопомръчително" състояние. Заметна якето на гърба си и се отправи към вратата. Отвори я и потърси с очи изхода.
- Къде забога?- коридора беше страшно голям, а изхода никакъв го нямаше.
С голям неприязъм, тя се върна в стаята.
-Знаел си че няма да успея сама нали?- Сакура и без това се чувстваше доста унизена, а сега и това..
Гаара стоеше на същото място където го бе видяла преди малко.
-Да, знаех- на лицето му се появи доста налудничева усмивка. Сега вече и го бе върнал за номера с дрехите.
-Мноого се бавиш..- той я хвана през кръста и я вдигна.
Естествено Сакура не можеше да остави това ненаказано и започна да нанася "доста тежки удари", както Наруто казваше.Червенокосият я изведе от стаята и пое по коридора.Не обръщаше внимание на ударите и без това пясъкът го защитаваше и не усещаше нищо.
-Стигнахме!- репликата на домакинът бе последвана от звучно ТYП.. той бе пуснал Сакура на земята.
-Много си любезен.. Благодаря ти от сърце- Кунойчито го каза толкова иронично, че това ядоса Гаара.
- Казах ти веднъж,не ми дръж такъв тон!- след тези думи той се озова опасно близко до момичето.
-Дано някой ден се срешнем пак.. Сакура
Сакура даже не успя да отговори, Гаара беше затворил вратата.
Хладният вятър разроши косата и.. тя усети мириза на цветя.. светлината за миг заслепи очите и.. а след това.. тя видя Саске, в цялата му прелест.. той просто вървеше, а слънцето нежно галеше абаносовото му лице..
-Сакура?- явно я беше видял
-Какво правиш тук.. Цунаде и Наруто се притесниха за теб..
-А ти Саске.. ти притесни ли се?- Сакура знаеше отговора, сега той щеше да и каже че е лигава и, че не му се говори.
- Не.. не се притесних.. след това той хвана Сакура за ръката и я придърпа към себе си, целувката която последва бе неизбежна
-Спри- Сакура се бе отдъпнала, тя чакаше този миг от месеци, от години..но сега.. просто не го желаеше...
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Вто Фев 24, 2009 5:02 pm
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:



:lol!: mnoo e qko


Последната промяна е направена от tedity_(h) на Сря Фев 25, 2009 7:50 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Сря Фев 25, 2009 7:07 pm
Хах, ако все още бях фенка на Гаара х Сакура, щях да го прочета :lol!:
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Сря Мар 04, 2009 7:25 pm
5 глава :^^:





Сaмата Сакура бе учудена от това, което направи току що.. да не си беше загубила разсъдъка? Той я целуваше.. най-желаното момче в цяла Коноха, че и извън нея.
-Ти? Какво?- Сасуке не бе по-малко очуден, а и потресен от това, което ставаше.
Той най-накрая бе показал това, което винаги се мъчеше да подтисне, а именно любовта си.. и какво ставаше сега, целият му свят се топеше.
-Какво си мислиш че направи току що?- Сасуке гледаше с обичайния си злобен поглед.
-Мислех че искаш това.Изобщо ти.. ти какво се мъчиш да постигнеш?- погледа му се промени за секунда, Сакура помисли че е видяла сълзи в очите му, но не можеше да е вярно. Това бе Сасуке, той не плачеше, не се оплакваше, не чувстваше нищо..
- Сасуке аз.. - умът на Сакура бе далече от него, въпреки ситуацията,тя мислеше за някой друг..
- Къде беше?- Сасуке се обърна с гръб към Сакура, не искаше да я гледа в този момент, имаше чувството че ще я удари.
-Забога, главата ми се е размътила от онова удряне, добре Сакура иди при него хайде..- през главата на розовокосата минаваха толкова много мисли, че тя не знаеше как да постъпи..
-Сасуке- тя сложи ръка на рамото му.
Той отново се обърна рязко съм нея.
-Знех си, че ще размислиш- по устните му се разля зловеща усмивка, без да говори повече, той отново долепи устни към устните на Сакура. Този път тя не се отдръпна толкова бързо, искаше да разбере дали онова, което направи преди малко беше вярното решение.Явно беше..
-Той е толкова студен..- Сакура не почувства нищо, кръвта и не кипна,даже не се въодушеви.
- Стига , не трябваше да повтаряме..Сасуке.. трудно ми е да го кажа.. но аз..аз..не чувствам същото като преди- Сакура гледаше тъжно Сасуке.
- захарче!- това бяха последните думи , които Сакура чу, преди да падне на земята и да изгуби съзнание.
________________________________________________

Тя какво си мислеше, че ще оставя нещата тъка,..- Сасуке вървеше и викаше.
Той изля цялата си ярост върху едно близко дърво, което му пресичаше пътя.
- Късно е Сакура.. късно е.. защото аз - Сасуке не довърши, той усети ,че зад него имаше някой.
- Никoй истински мъж, не се отнася тъка с една дама..- Гаара вече бе опрял шурикен до гърлото на Сасуке.
Нинджата от скрития пясък бе видял цялата сцена, разиграла се пред къщата му.
-Следвашия път, този който ще падне в безсъзнание на земята си ти! -Очите на червенокосият плъмтяха от злоба, всеки страничен наблюдател, би помислил че Гаара всеки момент ще убие Учиха.
- Това, не е твоя работа!- Сасуке го каза някак плахо, но въпреки това силно и ясно.
- Не е ли?- кръв бликна от рамото на Сасуке.
-Разенган!
Гаара излетя рязко и се удари в земята. Явно Сасуке си имаше съюзник.
- Така значи, ти трябва да си Наруто.. Узумаки Наруто..- Гаара стана , ако не бе пясъкът, вероятно сега най-малкия му проблем щеше да е името на Наруто.
- Добре ли си Сасуке?- Наруто протегна ръка към съотборника си.
- Не ми трябва помощта ти тъпако. И сам щях да се справя с този некадърник.
- Виждам.. - Наруто гледаше към кървящото рамо на Сасуке.
-Е да се върнем на теб.. - Наруто млъкна.
Досега не бе видял лицето на нападателя, но сега той се бе появил пред него.
- Гаара.. това.. това ти ли си?
- Значи още ме поминиш.. - Гаара стоеше изправен пред Наруто и вместо със злоба, го гледаше с радостни очи и усмивка.
- Подобрил си умнията си от последната ни среща. - пясъчното момче се обърна и каза:
- е Наруто, не му е сега времето.. ще се видим по късно.- след това изчезна.
_________________________________________________

Сакура се събуди и разбра, че определено не си е в къщи.
-Чакай малко, това легло, тази стая.. - момичето обхождаше с очи цялата стая.
- Гаарааааааа.. - тя викаше колкото и глас държи. Явно бе ядосана, че този мерзавец, отново я е домъкнал тук.Тогава спомена за случилото се със Сасуке изплува в съзнанието и и тя се спря.
- Той.. той ме удари. - в очите на Сакура заплуваха сълзи.Защо винаги когато беше в тази стая, тя плачеше?
- Сасуке, о Сасуке.. - тя сведе глава и заплака.Усещаше студената стена допираща се до гърба и.
Но след миг.. друго усещане. Топли ръце бяха обвили раменете на Сакура.
Тя се обърна и видя усмивката на Гаара.
-Защо тя винаги ме кара да се усмихвам.. за два дни се усмихвах така , както никога преди не съм- помисли си той.
- Няма да му позволя повече да те докосне дори с пръст - Момчето гледаше тъжните зелени очи на Сакура.
- Ти отка..- очите на Сакура се уголемиха от учудване.
- Няма значение, сега съм тук.
Сега, те бяха лице в лице.
- Аз съм голямо момиче, пазя се сама - Сакура дишаше учестено, тя съзнаваше че сърцето и бие лудо, дори се чудеше дали Гаара не е забелязъл.
- Знам това - Гаара отново се усмихна
-Но и големите момичета, трябва да бъдат обичани.
В момента Сакура имаше нужда, точно от това, просто някой да и каже нещо мило.. да не я упреква, а да и подаде ръка. Не мислеше изобщо, знаеше какво трябва да направи. Разбираше какво и подсказва сърцето. Присегна се към Гаара и докосна бузата му. Устните им се сляха в дълга и нежна целувка.
Гаара потрепера, той никога не бе оставял човек да достигне толкова близко до него. Не толкова до тялото му, колкото до сърцето му..
ZXZZZ
ZXZZZ
Приятел
Приятел
Male
От : SF.
Рожден ден : 14.10.1996
Години : 27
Мнения : 815
Дата на рег. : 05.02.2009

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Чет Мар 05, 2009 2:03 pm
харесами можели още Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 23388
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Чет Мар 05, 2009 2:52 pm
6 глава Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 367407




Чувството бе съвсем различно. Гаара силно притискаше Сакура към себе си. Тя чувстваше топлината на момчето, усещаше ароматът му.. искаше го.(абе не само тя) Сега вече Сакура бе разбрала, защо отблъсна Саске. Още от деня на запознанството и с Гаара, тя бе усетила ,че те няма да останат просто двама непознати.
Гаара бе уплашен от това, което ставаше, бе уплашен от това, че може да обикне друг освен себе си. Но въпреки страхът си не искаше да спира това, което ставаше.. искаше този момент никога да не свършва.
Вън заръмя. Милион капки заудряха по малкия прозорец.
Сакура потрепваше, въпреки че искаше тази целувка, тя изпитваше известна несигурност. Те се познаваха от толкова малко време, дори познаваха не бе подходяш глагол, понеже те знаеха само имената си и това че са силно привлечени един от друг.
Гаара явно усети нейната несигурност.. той се отдръпна.
-Страх ли те е от мен?
Сакура не каза нищо, тя самата не знаеше какво точно чувства в момента.
-Страх ли те е?- Гаара повтори въпроса си, но този път изражението и погледа му бяха съвсем различни, бяха изострени и мрачни.
-Не ме е страх Гаара, просто ти, ти толкова много приличаш на него.. - Сакура сръвни образа на Саске и Гаара мисленно.
Червенокосият и обърна гръб.
-Знаеш ли какво означава името ми? - Гаара говореше с ненавист.
Сакура поклати глава в знак на незнание.
-Значи Самолюбив демон, а името най-добре оприличава истинската ми същност.- гласът на Гаара звучеше несигурно и потрепваше.
-Защо бягаш от щастието Гаара?- Сакура се присегна и хвана ръката му.
-Няма от какво да се боиш. Да си щастлив не е грешно.. - тя вече бе застанала пред пясъчното момче и нежно галеше лицето му.
-Ти не разбираш.. аз просто.. безброй години..години наред аз не мога да спра своят бяг, защото повярвах на думи ,в които не вярва и малко дете.. защото повярвах че някои ме обича..
Сега той и Сакура стояха лице в лице.
-Гаара..
- Да - Гаара го каза толкова тихо, че дори Сакура не го чу.
-Просто забрави за всичко случило се в миналото, изживеи момента, тук и сега, аз просто те моля..
- Молиш ме за какво?-по лицето на Гаара сякаш премина топла вълна, мисълта че някой го молеше за нещо различно от това да пощади животът му, му се струваше странна.
-Просто те моля да бъдеш с мен.- Сакура го прегърна и Гаара усети ,че няколко сълзи капват на рамената му.
- Ти .. Сакура ще ме наушиш ли?- Гаара гледаше право в зелените влажи очи и потъваше в тях.
- На какво?- Тя гледаше леко учудено.
- Да обичам..- Гаара не вярваше че е изрекъл тези думи, той не дочака отговора на Сакура, а се протегна и я целуна.
- Аз, аз трябва да си тръгвам - Сакура го каза с тъгa.
- Не ми отговори.- Гаара се усмихна.
- Любовта не се учи, тя се чувства.- след тези думи Сакура помаха бодро с ръка, целуна Гаара по бузата и потегли.
________________________________________________
Саске и Наруто се бяха разделили без много приказки, в последно време те изобщо не си говореха, а само тренираха.
- Странно е че той е тук.- каза Наруто на Шикамару и подпря главата си с ръка.
-Може да се окаже проблемно.- физиономията на Шикамару изглеждаше отегчена както винаги.
Наруто избухна в заразителен смях:
-Защо винаги всичко ти е проблемно? Не може ли да използваш друга дума?- почти никoй не можеше да разбере какво говори Наруто, понеже думите му бяха примесени с голяма доза смях.
-Е добре, ситуацията е обезпокояваща.
Това беше върха, Наруто започна да се търкаля по земята от смях, което никак не се хареса на управителят на заведението.
___________________________________________
Саске стоеше под дъжда и мислеше. Нямаше желание да се прибира, без друго никoй не го чакаше в къщи.
- Защо не мога да спра да мисля за нея? Тя ми покажа ясно, че не иска да бъде с мен.. ако искаше нямаше да ме отблъсне.
Едри капки падаха по бялото му лице, той се загледа към небето.Можеше ли да направи нещо, за да промени решението на Сакура?
Той нямаше да остави нещата тъка.. не нямаше. Целият бе мокър, но това не му попречи. Той се запъти към домът на розовокосата му съотборничка с намерението да и покаже ,че няма да остави нещата, такива каквито бяха сега.
________________________________________
Гаара бе останал сам в къщата. Да бъде сам сега му вдъхваше някакво успокоение.Той искаше да подреди мислите си.
Дочу шум откъм входната врата. Стана и без страх отвори вратата на спалнята си.Пред него стоеше усмихнато момиче със свитък в ръцете.
-Здравей Гаара- момичето поздрави махайки с ръка.
-Ох , Tea.. ти ли си била..
-Вести от сестра ми ли носиш?
- Да, бях изпратена по спешност, Гаара селото тъне в неприятности без теб. Върни се, моля те. Заеми отново мястото си на Казекаге.
- Ще се върна Tea, обещах ви.. но също тука ви казах ,че докато не намеря това което търся, това е невъзможно, а аз имам чувството, че съм на път към намирането му.- на лицето му изплува усмивка.
- Както кажеш, но просто не си навличай проблеми.- Tea също се усмихна.
- Е, аз трябва да тръгвам, но скоро ще те навестя отново.- Tea отново весело помаха с ръка, подаде свитъка и тръгна.
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Чет Мар 05, 2009 4:34 pm
моляте пусни нова глава днеска мнооого те мооляя Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 23388 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 23388 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 23388 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 23388 и аз таккова сигурно нема да имам нет поне три дена а мноого искам да знам какво става на татака !! едно biig МООЛЯ ТЕЕЕ!! :cvetq:
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Чет Мар 05, 2009 4:40 pm
Добре ето и следващаtа глава...


Сакура се прибра в къщи.Вече минаваше 11 вечерта, а изминалите събития през този ден бяха изцедили всичката и енергия. Тази нощ тя бе преживяла толкова много, че не можеше да остане повече пред погледа на Гаара, трябваше в момента да е сама и просто да седне и да обмисли нешатата. Нощта застилаще селото. Родителите на кунойчето отново бяха на някаква екскурзия и тя беше сама, както почти винаги.
Да бъде сама не я притесняваше и не я плашеше. Тя бе оставяна от малка и отдавна бе преодоляла страхът си.
Сакура започна да съблича дрехите си.Да се освободи от целия този товар бе успокояващо. В стаята бе хладно и кожата на розовокоската настръхна, въпреки това хладината и беше приятна. Докато обличаше една тениска ,с която обкновенно спеше, тя чу шум зад себе си.
-Този Наруто, малък перверзник.- помисли си тя и се засмя тихо, но все пак бе ядосана че той ОТНОВО си позволява да я наблюдава.
Дръпна бързо един шурикен от скафчето до нея и го хвърли към шпионина.
- Знаеш ,че не можеш да ме уцелиш.- Саске бе застанал пред нея и се любуваше на гледката разкриваща се пред очите му.
- Ти? Смееш да идваш в дома ми след това, което направи?- в очите на Сакура за пръв път се четеше злоба към Саске.
-Спокойно.. не се пали токова.- Саске продължаваше да наблюдава с лека усмивка.
-Изчезвай веднага!- Сакура отново изстреля шурикен към него ,но той отново го избегна.
- Внимавай, Сакура. Да си играеш с мен е опасно! - той я блъсна към леглото ,а усмивката му стана още по-голяма.
Сакура разбра намеренията му.Тя се усмихна.
-Всъшност Саске, чакам този момент от толкова време.. тя легна по удобно на леглото и го остави да легна върху нея.
- Знаеш ли.. ти си много странно момиче, Сакура- усмивката на Саске ставаше все по-широка, той се наведе към нея с намерението да я целуне.
В този момент Сакура заби шурикен в ръката му , бутна го и стана от леглото.
- Идиот. - след това тя на бегом изтича до прозореца и излезе през него.
- Не мога да повярвам. - Саске държеше раната на ръката си.
-Тя е откачена.- той сви рамене и отново се усмихна.- Но пък това ми харесва.
Сакура бягаше само по тениска по улицете на Коноха. Добре, че нямаше хора, иначе тя незнаеше какво точно щеше да направи. За миг се зачуди, къде да иде.
- Ино! Ще ида у тях!- Сакура забърза крачка.
Най-после стигна до русата си приятелка. Почука на вратата на апартамента и. Почука пак. Веднъж, два пъти, три пъти.
-ОО боже, Ино я няма. - Сакура направи физиономия на недоволство и се тръшна пред вратата.
- И сега къде? - розовокосото кунойче разсъждаваше на глас.
- В Наруто? - помисли си тя, но бързо се разубеди
- Не, не и в този вид.- тя погледна тениската , която не успяваше добре да закрие повечето от прелестите и.
- Тъпата Иноо.. сигурно е при Шикамару- помисли си тя, представи си гледката и се засмя.
- Може да ида в.. Гаара - мисълта минала през главата и и хареса. Да спи в Гаара отново, сега не и се стори стряскащо както предния път, а напротив, цялата изтръпна от радост.
-Решено!- Сакура стана и пое към Гаара, преди сама да е застанала срещу решението си.
Пътят до къщата му и се стори изумително кратък и познат. Сякаш бе идвала всеки ден тук поне от година.
Застана пред вратата и понечи да почука. Сърцето и заби лудо.Отказа се. След 20 минути тя продължаваше да стои на прага и да се чуди.
- Вечно ли ще стоиш там?- познат глас се чу зад гърба и.
- Аз, не просто..- Сакура видя него, момчето , заради което кръвта и кипваше, или по просто казано Гаара.
- Хайде, влез. Попринцип не съм добър домакин - каза той и се усмихна.
-Но мисля че точно сега имаш нужда да влезеш на топло!- той я огледа от главата до петите и и смигна.
Лицето на Сакура пламна. Как си позволяваше той да я оглежда? Въпреки това го послушна като кученце и влезе в къщата след него.
Гаара продължи напред и не се обръщаше, въпреки че Сакура трескаво изследваше всяка част от къщата му и се бавеше.
- Чакайи деее!- черешовото цвете тръгна да бяга след любимият си. В този момент той се обърна ,за да види защо се бави тя. Познат момент, двамата паднаха на земята при сблъсъка.
- Започна да ти става навик да се блъскаш в мен! Нарочно ли го правиш? - каза Гаара малко изнервено.
- Не съм искала господин Тактичност, съжелявам!- Сакура започна да се смее. Видя озадачената физиономия на червенокосият, и от това и стана още по-смешно!
- Казах ти, да не ми държиш тон.- Той леко я бутна и тя легна по гръб, бяха точно в средата на коридора.
- А ако откажа да го направя? - Сакура гледаше Гаара изпитателно.
- Тогава, никога повече няма да те целуна.- сега Гаара се смееше.
- Оо, наистина ли? - розовокоската присви очи и се изплези.
Гаара се наведе над момичето, така че лицата им бяха на 2-3 сантиметра едно от друго.
- Да , тъка!- той се опита да стане, но Сакура го издърпа към себе си.
- Не си познал!- тя го дръпна още по-близо и го целуна.
- Отменям заканата си! - Гаара направи странна гримаса, което накара момичето да се засмее.
Преди да се усетят , те бяха легнали на леглото в стаята на Гаара. Всеки изследваше всяка част от тялото на другия.
На Гаара не му бе трудно бързо да махне и без това оскъдното облекло на Сакура.За сметка на това Сакура се справи трудно с премахването на всичките дрехи на Гаара ( смяях) .
Червенокосият започна бавно да целува вратът на Сакура, той слизаше все по-надолу и по надолу. Вълни от удоволствие заобливаха цялото тяло на Сакура.
- Перфектна си! -той я погледна, а в погледа му се четеше удовлетворение.
Пясъчното момче спусна ръцете си по талията на Сакура , а тя беше стиснала рамената му.
Сакура се обърна рязко и се извъртя така, че тя да бъде отгоре.
- Нека ти покажа как се справи - игрива усмивка заигра по устните и. Тя прокара език по корема на Гаара и започна да целува всяка негова част. Тя галеше момчето, целуваше го..
Това беше върхът, те толкова се бяха разпалили, че нямаха търпение да се слеят. Гаара проникна бавно и внимателно, беше сигурен какво прави.Сакура изстена леко и прехапа устната си. Впи пръстите си в белия чаршаф и леко се надигна. Мигове на екстаз обградиха телата и на двамата.
Червенокосото момче зарови пръсти в меката коса на Сакура. Тази нощ те почти не спаха. Насищаха се един на друг пак и пак..
Гаара се събуди, но мястото до него бе празно. Бе рано, 7'оо сутринта. Сакура я нямаше. Защо си бе тръгнала? Не можеше да я потърси. Не знаеше нито къде живее, нито къде ходи.Въпреки това, имаше нужда да я открие.
___________
Цунаде бе забелязала че тази сутрин Сакура бе необичайно усмихната.(защо ли!?)
- Някой е дошъл да те види, Сакура!- Цунаде каза това и отново се прибра в кабинета си.
- Гаара?
- Какъв Гаара скъпа?- Ино стоеше ухилена до уши на вратата, а зад нея стоеше Хината.
- А нищо.. - Сакура се опита да прикрие розовината по бузите си.
-Не сме те виждали от толкова време.. притеснихме се за теб. - Хината погледна Сакура с загрижена физиономия.
- Просто, бях затрупана с работа.- Сакура хвърли поглед на някакъв документ и го хвърли при останалите .
- Имам предложение за теб, което няма да ти позволя да откажеш.- каза Ино и седна на едно канапе близо до нея.
- Довечера всички ще се съберем у нас. Напоследък сме много заети и почти не се виждаме.Всички се съгласиха. Наруто, Хината, Чоужи Шикамару, Неджи и т.н.. Дори Саске се съгласи да дойде.
Сакура изтръпна, последната и среща със Саске не бе особенно приятна.
- Е какво пък.. - помисли си тя.
-Там съм, но сега изчезвайте, защото Цунаде е в лошо насторение...
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Чет Мар 05, 2009 5:06 pm
ааз такова,,наистина съм нахална,,но може ли още една главица за душица ?? Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 58594 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 58594 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 58594 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 58594 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 58594 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 58594 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 58594

наистина,,омг няма да имам неет,, Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 14428

МНОО БЕШЕ ЯКА И ТАЯ ГЛАВА!! Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 73713
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Чет Мар 05, 2009 5:07 pm
8 глава Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 367407






Наруто погледна часовника си, беше едва 18 часа, а до събирането имаше 2 часа.
-Каква скука.. какво да правя?
Да тренира? Нее, днес вече бе тренирал.
Да иде да поприказва със Сaске? Да все едно Сaске щеше да му обърне внимание.
Дори желанието му за топъл ремен се бе изспарило, което си бе изумително.
Замахна с ръка, за да пропъди едно насекомо,което страшно много му досаждаше. Търкулна се на една страна. Искаше да заспи, но натрапчива болка в корема не му позволяваше.
Това свиване в корема не тероризираше само него. То дразнеше всички поканени на прословутото събиране. Преди всичко този "купон" бе начин за постигане на определени цели. Момичетата щяха да говорят за момчетата, а на свои ред момчетата щяха да дразнят момичетата и да ги коментират.
Всеки бе потънал в своте малки приготовления за партито.
Ино трескаво отхвърляше тоалет след тоалет, под предтекст, че я правят дебела, а Сакура се разправяше с един особенно инат кичур коса, които не искаше дa застане на предназначеното му място. Хината на свои ред , просто стоеше у тях изчервявахе се без причина на всеки 2 секунди и нервно си играеше с пръстите си, което накара баща и да предложи да я заведе до болницата. Тен Тен пък от 1 час сравняваше 2 червила, червено и розово и още не бе определила, кое и стои по-добре.
Ако си мислите обаче, че това парти караше само момичетата да полудяват дълбоко се лъжете. Момчетата също бяха в паника.
Дълго време Наруто се мъчеше да намери поне 1 блуза без странно леке на нея или пък огромна дупка, но без успех.
Шикамару намираше сутиацията покрай празненството за доста обезпокояваща и се бе паникьосъл, че Ино ще каже пред всички какво точно бяха правили преди 2 вечера.
Чоуджи се чудеше дали ще има достатъчно храна . Последством реши за всеки случеи да вземе 10 пакетчета чипс, както и някои други вкусотии за спешни случеи.
Рок Лий бе накарал любимият си учител да го подстриже специално за случеят, както винаги с прическа , която само той можеше да направи. Резултатът не бе особенно добър и Лий се бе развикал на "фризьора" си ,че иска да отнеме миговете му на младост.
Киба стоеше и обясняваше на Акамару ,че не може да дойде с него, но кученцето бе много напористо и в своята ярост се изпишка върху стопанина си.
Общо взето всички имаха някакъв проблем. Това не изключваше и Саске. Той стоеше както обикновенно качен на едно дърво. Подхвърляше си малко камъче в дяснат ръка и мислеше.
- Какво ще и кажа, изобщо? Или да не говоря с нея? Забога, тя заби шурикен в ръката ми. Би трябвало да и отмъстя. Явно в главата му се зароди " пъклен" план, в следствие на които Саске много се развесели.
_____________________
- 20 часа е! - Ино все още нагласяше някои неща в апартамента си, където щеше да се проведе събирането.
Чу се звън.
Ино се завтече към врата като по пътя събори една ваза с цветя, с която после щеше да се разправя .
- Оо, здравейтее момичета.- пред нея стояха Хината, в най-розовият си нюанс и Сакура, която продължаваше да отправя нецензурни думи към косата си.
- Влизайте, хайде. Вие сте първи.
В интерес на истината и трите момичета изглеждаха прелестно, но никoй не можеше да ги убеди ,че това е тъка.
Последваха 1, 2, 3 звънвания. Всички дойдоха.
Музика, шеги и отвреме на време звук от тъп удар, насочен от някое момиче към момче неоценило красотата и.
_________________________

Вечерта мина много забавно, всички бяха страшно доволни от изскарването. Дори Неджи каза, че му е харесало, което изуми повечето от гостите. Може би неприятно бе само за Рок Лий, които се бе запознал с приятелка на Ино и накрая на вечерта и каза:
- Ако не успея да те целуна по устните , утре ще целуна 10 момичета по бузата.
- Идиот!- момичето удари и без това шокирания Рок Лий, които си тръгна разочерован.

-Хееи.. почакай! - Сакура тъкмо се канеше да се прибира, когато чу този глас след себе си.
- Точно теб никога не бих изчакала.- тя се завъртя и отново продължи по пътя си.
- Дължиш ми поне едно извинявай.- се сопна Саске като видя незаитересоваността и.
- ИЗ-ЧЕЗ-ВАЙ! - даже не си направи труда да го погледне.
- Нека поне ти обяс..- не довърши.
Сакура го бе погнала по улицата с някаква пръчка в ръката.
- Нещастник такъъъвв! Ела миии! - тя бе толкова ядосана ,че не обърна внимание на реакцията, пораждаща се в околните.
Саске се смееше с цяло гърло, но не спираше, защото знаеше ,че ако Сакура го настигне трудно би се прибрал невредим.
__________________________
Гаара вървеше
без цел, просто обикаляше селото. Не тършеше нищо определено, но погледа му оглеждаше всеки минувач.
Бе полунощ, но въпреки часа селото бе доста оживено.
Гаара забеляза странна картина. Разгневено момиче, гонеше момче и сякаш имаше намерение да го убие.
Сакура продължаваше упорито да бяга след жертвата си , а Саске на свои ред не се отказваше на бяга.
- Страх ли те е гадино? - тя хвърли по него пръчката , която до момента държеше.
Саске я отби и спря на място.
-Без оръжие една нинджа е почти нищо!- каза той.
- Ще ти се, ще те смачкам с юмруци!- след тези думи тя заплашително стисна юмруците си и надигна роклята си, за да не и пречи. Да Сакура беше с рокля, което забавляваше Саске още повече.
Розовокоската отново започна атаката си, но този път, вместо да тръгне да бяга от нея, Саске направи точно обратното, тръгна към нея.
С няколко движения този извади един кунаи и сряза роклята на Сакура отляво и отдясно .
Роклята не се задържа много на Сакура, бавно се свлече надолу и падна.
- Аах ти кучии сиин!- всъщност Сакура не каза нищо повече. Тя бе останала само по бельо пред изумените погледи на минаващите.
Саске се усмихна и дръпна роклята от земята.
- До скоро виждане! - той се ухили и изчезна.
Цялата тази сцена се разигра пред Гаара, които усещаше как гневът в него се надига.
Сакура бе на няколко крачки от него, но не го бе забелязала.
Той бързо се придвижи към нея . Сега Гаара бе достатъчно близо до нея за да го забележи.
- Гаара аз.. - Сакура се опита да обясни, но той я прекъсна.
- Млъкни! - след това я дигна и след миг вече ги нямаше.
ZXZZZ
ZXZZZ
Приятел
Приятел
Male
От : SF.
Рожден ден : 14.10.1996
Години : 27
Мнения : 815
Дата на рег. : 05.02.2009

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Чет Мар 05, 2009 5:08 pm
и намен ми хареса Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 23388 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 23388 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 23388 за още :lol!: много са хубави :bravo: и затова искам още Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 23388
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Чет Мар 05, 2009 5:21 pm
СТРАХОТНА СИ!!!! :bravo: Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 274454 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 274454 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 274454


АЗ ПАК НАХАЛНА НО МОЖЕ ЛИ ООЩЕ?? :|-):
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Чет Мар 05, 2009 7:00 pm
9 глава




- Къде? - Гаара не погледна момичето в ръцете си.
- Какво къде? - Сакура го гледаше с разширен поглед.
- Къде да те заведа? - каза сопнато червенокосият.
- Вкъщи.. - Сакура се сгуши в Гаара, но сякаш усети как той се дърпа.
След кратки насоки къде точно се намира това "вкъщи", Гаара промени посоката си и се отправи към домът на черешовото цвете.
Щом стигнаха до прага, Гаара остави момичето да се изправи, а след това без да казва нищо се обърна и започна да върви в противоположната посока.
- Гаара.. какво ти става? - Сакура стоеше пред вратата и все още не разбираше защо отношението на любимият и тази вечер е такова.
Пясъчният нинджа спря без да се обръща.
Нощта ставаше свидетел на цялата сцена и тихо тъжеше. Задуха лек ветрец, но въпреки това бе страшно студен.
- Има ли смисъл да идвам? - Гаара говореше и гледаше към земята.
- За какво говориш.. - Сакура направи няколко крачки към него, но спря щом видя погледа му.
На свои ред Гаара започна да се приближава към розовокоската.
- Защо те търси постоянно? Защо винаги когато те видя си с него? - Гаара гледаше право в очите на момичето, в които вече бяха заплували сълзи.
- Какво изпитваш към него? - момчето продължаваше да я гледа право в очите, погледът му в момента караше Сакура да изпитва страшен студ.
Въпреки, че бе убедена че има чувства към Гаара, тя не можеше да каже че Саске и е напълно безразличен.
Въпреки всичко случило се, този Учиха не спираше да я посещава в сънищата и късно вечер.
- Знаеш ли ,че когато съм далеч от теб не мога да дишам? - Сакура сдържаше сълзите си.
-Знаеш ли, че няма минута в която да не мисля за теб? Знаеш ли ,че цялата треперя при мисълта ,че може просто да изчезнеш ?
Вече плачеше. Вятърът се усили. Сакура усещаше как полъха я смразява, въпреки това неможеше да остави това момче да си отиде. Имаше чувството ,че ако сега го пусне, няма да го види повече.
Гаара не можеше да я гледа как плаче, неможеше да си прости, че той я наранява.
- Не може вечно да минаваш с този номер.- той пристъпи към нея и се усмихна.
Сакура не каза нищо. Усмихна се и го подкани с поглед да влезе.
Не си губеха времето. Никак даже..
Времето прекарано без нея подлудяваше Гаара, сякаш беше зависим от това момиче.
Още от вратата той започна да я целува и притиска силно.
- А аз си мислех, че си сърдит!- каза Сакура с неприкрита ирония.
- Знаеш че мразя да ми говориш с такъв тон. - в очите на Гаара заиграха пламъчетата, които Сакура бе видяла при първата им среща.
Без да чака , розовокоската тръгна да бяга нагоре по стълбите . Смееше се толкова силно, че Гаара помисли ,че могат да я чуят дори съседите.
Нямаше избор. Тръгна след нея. През главата му мина идеята, че черешовото цвете може би бе прекалила със сакето.
- Сакура, почакай! - той бягаше , но когато стигна до горе го чакаше изненада.
Момичето бе свалило всички останали по нея дрехи.
За миг Гаара сякаш не знаеше какво да прави.
- Вечно ли ще стоиш там? - тази реплика бе използвал Гаара, когато Сакура 30 минути бе стояла пред входната врата на домът му и не намираше смелост да влезе.
- Вечно! - Гаара се подсмихна и дръпна момичето към себе си.
Сакура усети езика му преплетен с нейният. Топлата му кожа и силните ръце правиха изкушението още по-силно.
Тя прокара ръце по раменете му. Бе страшно уморена, празненството и цялото това преследване на Саске я бе изтощило тотално.
- Гаара, мисля, че сега не е времето.- след това тя леко се отдръпна. Наистина имаше нужда от почивка.
- М.. моляя? - Пясъчното момче бе в недоумение. Какво очакваше. Доведе го дотук, бе гола и сега очакваше просто да си кажат довиждане.
Сакура с интерес наблюдаваше изменящата се физиономия на Гаара. Лицето му първо бе станало червено, а по късно с отенаци на лилаво.
- Много си жестока.- Гаара го каза развеселено , но и някак разочеровано.
- Ти пък си много досаден - засмя се момичето и отново се доближи. Явно тази нощ те отново нямаше да спят.
_________________
Сакура осъзнаваше че закъснява отново за работа , но въпреки това не ставаше от леглото. Бе и добре да стои сгушена в ръцете на това непредсказуемо момче.
- Гаара.
- Ммм.. - момчето бе все още сънено и не му бе до разговори.
- Гаараа! - извика този път малко по настоятелно розовокоската.
- Мхм! - Гаара не гледаше към нея, той бе забил глава в възглавницата си и се опитваше да заспи. Макар че не обичаше да се олежава, през изминалата вечер изобщо не бе могъл да спи и сега определено имаше нужда.
Момичето се ядоса. Как можеше да не и обръща внимание. Тя стана от леглото и се нацупи. Без реакция. Нямаше да трае подобни прояви. Върна се обратно и избута вече заспалия Гаара от леглото.
- Някой казвал ли ти е, че си страшна понякога?
- Ами да като се замисля Наруто ми е споменавал.. Хееии какви са тези въпроси.- Сакура най-накрая усети иронията ,с която Гаара и говореше.
Тя хвана една възглавница и удари момчето по корема.
- Това да ти е за урок. - каза тя и се запъти намусена към банята.
- Няма лиии.. да ме изчакаш? - Гаара направи гримаса, която трябваше да излъчва посланието " Моооля"
- Не! - Сакура щракна заключалката на вратата и остави обезнадежденият си любим отвън.
________________
Саске стоеше облегнат на ствола на едно дърво точно до прозореца на стаята на Сакура.
- Затова значи я защити.. хм..
- Момче, ти ще си ми пречка! - каза тихо Саске и се обърна настрани. - Но аз ще отстраня тази пречка!
След тези думи той се изправи и погледна отново към стаята.
- Когато ти изчезнеш, аз ще съм този, който ще предложи упора на Сакура.- усмивка заблестя на лицето му.

________________

Когато Гаара се прибра в домът си, усети чуждо присъвствие. Беше прав, в къщата имаше някои и той вече разпознаваше силуета на жена или по-скоро на момиче.
- Гаара!- към него се бе затичала Теа.
- Не ми казвай ,че отново е станало нещо.
- Този път е спешно!- каза Теа почти разплакана.
- Те я отвлякоха, Гаара.Онези копелета от звука отвлякоха Темари! - сълзи застича по двете бузи на Теа, тя не можеше да говори повече.
Гаара стоеше и не казваше нищо. Те бяха наранили сестра му. Щяха да си платят.
Той не дочака Теа. Излезе набегом от къщата и се стрелна към гората.
Момичето го последва, но се виждаше, че е водила битка и не може да се движи с неговото темпо.
Денят бавно се изнизваше. Светлите жълти лъчи на слънцето се обагряха в червено.
- Ще ги убия!- само тази мисъл се въртеше в главата на Гаара, докато пътуваше към родното си село.
ZXZZZ
ZXZZZ
Приятел
Приятел
Male
От : SF.
Рожден ден : 14.10.1996
Години : 27
Мнения : 815
Дата на рег. : 05.02.2009

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Чет Мар 05, 2009 8:07 pm
хубаво е :8|: можели аще :8D:
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Чет Мар 05, 2009 8:46 pm
ZXZZZ написа:хубаво е :8|: можели аще :8D:


мхм,и аз така :lol!:

Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 811726 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 811726 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 811726 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 811726 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 811726 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 811726 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 811726 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 811726
ООЩЕ !!
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Чет Мар 05, 2009 9:20 pm
Ето и следващата глава... Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 274454




-Каква ужасна вечер.- каза си Сакура и потрепна.
И наистина пейзажа бе зловещ. Дърветата замахваха с клони, като странници стараещи се да те сграбчат. Вятърът пееше своята зловеща песен и тихо свиреше.
Момичето очакваше Гаара. Може би ,затова не изпитваше студ, мисълта за него я топлеше. Той щеше да дойде всеки миг, бе и обещал.
Чака го час, можи би даже два. Спря да ги брой, понеже и без това даже минутите и се струваха безкрайни.
- Къде ли е? - розовокоската се чувставаше самотна и сега започна да усеща хладината.
Инстинктивно тя отвори вратата на апартамента си и излезе. Краката и сами я водеха към домът на Гаара.
Цялата трепереше, не знаеше дали е заради гъстата мъгла, която обвиваше цялото и тяло или заради страхът , които изпитваше. Нещо и подсказваше, че любимият и е далеч.
Наруто вървеше по същата улица, по която сега вървеше Сакура. Той я видя и и извика:
- Хееи Сакура!
Нямаше реакция. Момичето продължи напред движейки се като сив силует из мъглата.
Наруто се опита да отиде при нея, но след миг тя вече се бе сляла с сивата мъгла и изчезна от погледът му.
Нищо не я интересуваше,нито Наруто, нито Саске , нито който и да е било. В глава и кънтеше само едно име
-Гаара!- звучеше повече като стон на мъка, отколкото като име.
Тя едвам разпознаваше пътя. Най-накрая се добра до къщата.
Забеляза отдалеч, че входната врата бе отворена. Затича се.
Мъглата бавно се процеждаше през отворената врата.
Сакура обиколи цялото жилище. Нямаше никой.
Тя отиде в спалнята на Гаара, там бе последната и надежда, но сякаш вътрешно знаеше че той няма да е и там.
Тя бавно отвори вратата и очите и се разшириха. Нямаше го.
Влезе бавно и седна на леглото прегръщайки коленете си. Той си бе тръгнал, тя го знаеше.
- Защо го правиш Гаара? - сълзи застичаха от очите и.
В умът и изплува споменът за първата им нощ заедно. Тя му бе оттдала невинноста си, сърцето си, а той си бе тръгнал..
Тя легна и остави на отчаянието да я завладее. Незнаеше колко време е минало преди да заспи, но днешния ден и се стори още по-сив и мрачен.
__________________
Гаара се движеше възможно най-бързо.
- Те я отвлякоха- в главата му се повтаряха многократно думите на Tea.
- По добре спри и си почини, но аз не мога да те чакам- той се обърна към Tea и я погледна.
Тя изглеждаше съсипана. Все още хлипаше, но Гаара не знаеше дали е заради тежките рани или заради това, което се бе случило със сестра му .
- Никога не се предавам! - Tea се постара да побърза.
- Ще ги пречукам тези гадни копелета.- след тези думи тя стисна силно юмруците си.
Най- накрая бяха пристигнали.
Пред Гаара се откри ужасяваща гледка. Селото бе неознаваемо. Повечето сгради бяха срутени или опожарени. Момчето се почувства виновно за пръв път в живота си. Ако той бе тук, ако бе заел мястото си на Казекаге, както го омоляваха всички, това нямаше да се случи.Той щеше да защити родното си място с цената на всичко.
- Съжелявам Сакура!- той го прошепна тихо. Това бяха последните думи, които изрече преди да се впусне към ужасяващата битка.
_____________
Сакура се събуди с подпухнали очи. Замиг тя си помисли ,че всичко е било сън, но когато почувства студенината отново, разбра че не е. Студенината този път не идваше от времето, а от сърцето и. ТЯ стана и разтърка очите си. Явно не бе спала много, най-много два часа.
Нямаше търпение да излезе от тази къща. Просто тя и припомняше толкова много.. Сакура не можеше да го понесе.
Тя побягна и се запъти към къщи. Не искаше друго, само да се прибере.
Всичко я болеше, сякаш бе водила жесток двубой.
Розовокоската спря задъхана. Нямаше никакви сили, и тя незнаеше защо.Започна отново да плаче.
- Какво е станало?
Момичето надигна глава .
-Благодаря ти! - след тези думи тя се хвърли в прегръдката на Саске , които все още гледаше разплаканите и очи.
- Защо? - попита той и надигна брадичката и.
- Че поне ти не ме остави сама.
Сакура не искаше да го пусне. Той и бе причинил толкова злини, бе се опитал да я изнасили, при всеки възможен случеи я унижаваше, но в момента бе тук, бе при нея и тя сякаш забрави всичко.
Сега Саске бе по-щастлив отвсякога. Макар че плачеше ,Сакура бе в ръцете му и единственното , което той можеше да направи сега, бе да я убеди че си заслужава да бъде с него.
Момичето остана плачейки в прегръдките му повече от половин час.
Саске бавно отхлаби захвата си от Сакура.
- Да се прибираме.- каза той с лека усмивка и я хвана за ръката.
Сакура само кимна и продължи да плаче. В момента опитите на Саске да се доближи до нея не я интересуваха. Тя беше ядосана не толкова на Гаара, колкото на себе си.Наум се закле, че никога повече няма да се влюби. Да за пръв път , тя осъзнаваше че обича онова момче , което я остави.
Саске изпрати розовокоската до домът и. Без да я попита дали може, той влезе с нея. Момичето не възрази и без това сега не искаше да остава сама..независимо кой ще бъде при нея.
- Заради него ли плачеш?
Сакура се обърна към чернокосото момче малко объркана.
- Ти откъде знаеш? - попита тя хлипайки.
- Няма значение откъде.. Сакура - той се обърна към нея и я помилва нежно по бузата.- Не бива да обичаш някой, който дори не познаваш истински.Аз съм до теб , Сакура. Тук съм и ще ти помогна да го забравиш.
- Ти нищо не знаеш за него!- започна да вика тя ,продължавайки да плаче.
- Най-малко ти можеш да ми казваш , кой да обичам... Точно ти.. които винаги гледа студено, които не познава друго чувство освен презрението.. - каза тя , но сякаш говореше повече на самата себе си, отколкото на Саске.
- Аз те обичах глупак такъв, давах всичко за теб! А ти дори не забелязваше! Винаги си ме гледал с презрение, отблъсквал си ме.. - сега тя гледаше в очите на Саске и следеше всяко тяхно трепване.
- Кажи ми една причина да се подложа на това отново.. да страдам заради теб! - погледа и стана по-мек.
- Имам нужда от теб!- каза той и се приближи.
Сакура се насили и също се приближи към Саске. Сега тя просто търсеше начин да си отмъсти на Гаара, да залъже себе си ,че не и е нужен.
Ръцете на Саске обвиха талията и. Той долепи устни до тези на Сакура и затвори очите си.
Сакура просто стоеше и не помръдваше. Чувстваше се лесна, мръсна. Но искаше да покаже на света и на самата себе си, че може да бъде щастлива и без онова момче.
- Саске.. по-добре сега тръгвай.- каза тя и му обърна гръб. - Искам да остана сама.
- Но аз мислех ,че може да остана при теб.- той знаеше че се възползва от Сакура, но това не го интересуваше в момента, той просто искаше да утоли жаждата си по нея.
- Не!- каза тя , но не се обърна, беше я страх ,че ако го погледне в очите би му позволила всичко. - Просто си тръгни.
Саске понечи отново да целуне момичето но тя не му позволи.
- До утре- каза той с усмивка и докосна рамото и.
Сега тя се обърна , но в очите и се четеше злоба.
- Да.. - каза тя и пое нагоре по стълбите.
___________________
-Ryuusa Bakuryu (Desert Avalanche) - след тази атака на Гаара и последните нападатели бяха убити. Сега той се затична към пясъчните дюни точно до селото. Бе измъкнал информация за местонахождението на сестра си от един нинджа на звука.
Тичаше по бързо от всякога. Нямаше нужда от подкрепление. Омразата му бе тъй силна, че можеше да се справи сам с всички.
В далечината се съзираха 3 силуета. Явно пазачите на сестра му бяха разбрали , че са изгубили битката и сега бягаха от скривалището си.
Гаара бавно ги настигаше. Не можеше да ги атакува, щеше да нарани Темари. Щом се доближи достатъчно, че да разпознае сестра си той изви ръка направена от пясък и придърпа момичето за глезените. В първия момент Темари започна да крещи. Тя мислеше, че е още един нападател. Бе достатъчно наранена. По цялото и тяло имаше кръв, не бяха и останали сили. Сега и моожеше само да вика.
Щом видяха ,че заложницата им бе отнета нинджите от звука бързо започнаха да търсят виновникът.
- Покажи се! - извика единият, но не очакваше това, което видя.
Гаара бе придърпал сестра си зад себе си. Сега той стоеше пред двамата мъже.
-Умретее! - извика той.
-Suna Shigure( rain of Sand)
Ужасяващи викове раздраха въздуха. Гаара бе взел поредните си жертви. Наистина той бе изпълнил заканата си, бе наказал онези, които бяха наранили сестра му.
Темари заплака отново при вида на двамата ужасяващи трупа лежащи пред нея.
- Гаара! Б-Благодаря ти! - тя го прегърна, продължавайки да хлипа.
Тя забеляза погледът му. Всеки път когато Гаара убиеше някого очите му се обагряха в алено. Гледката беше плашеща.
- Да се прибираме- каза той , но след тези думи падна на земята.
Чакрата му бе достигнала лимита си. Усещаше как силите бързо го напускат. Последното нещо , което видя преди да изгуби съзнание, бе разплаканото лице на сестра си.
tedity_(h)
tedity_(h)
Фен
Фен
Female
От : soffiq (sun)
Рожден ден : 12.06.1996
Години : 27
Мнения : 607
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Чет Мар 05, 2009 10:08 pm
ти си напрао врха Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 811726 Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 811726 пускай по повечкко главици така :uhaa: :uhaa:

МНОГГО Е ГОТИНО !!
:bravo:


Сакура - Гаара и Сакура - Всичко или Нищо 637210
natetyyy
natetyyy
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 05.11.1994
Години : 29
Мнения : 1429
Дата на рег. : 29.07.2008

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Чет Мар 05, 2009 10:27 pm
11 глава




Гаара се събуди в стаята си, за пръв път от години. Той бе напуснал това място много отдавна, бе напуснал родното си място. Беше си отишъл , защото му бе омръзнало да гледа пълните с омраза и страх лица на хората, обърнати към него. Мразеше всички, които го гледаха с презрение. Мразеше и тези, които се страхуваха от него.
Миг след като отвори очи, около него се събраха много хора. Гаара не можеше да повярва. Никой не го гледаше с неприязъм. Той виждаше само хора с загрижени и съпричастни лица.
-Темари? - той се изправи рязко и потърси сестра си с очи.
-Тя е добре! В момента си почива -каза Канкуро с привидна усмивка. Вътрешно той страшно се безпокоеше за брат си, но нямаше нужда точно сега да го показва.
Положението в скритото село в пясъка бе наистина критично. Ако сега останалите страни разберяха ,че пясъкът е напълно беззащитен, това щеше да е краят. Всичко трябваше да се поправи бързо, без много шум. Разбира се, Гаара и останалите имаха верен съюзник в лицето на Коноха. Червенокосият се замисли. Не можеше да се върне при Сакура сега, имаше прекалено много задължения, все пак той бе Казекаге. От него се очакваше да е най-силен в момента.
- Пратете свитък с молба за помощ до Коноха!- каза Гаара категорично и високо.
- Но, Гаара.. - Tea не вярваше на жителите на скритото село в листата, тя се доверяваше единствено на най-близките си и това и качество сега я караше да се съмнява в Коноха.
- Веднага! - Гаара погледа ядосано.
- Все още съм Казекаге и мисля че сте длъжни да изпълнявате заповедите ми, Tea! -той я гледаше право в очите.Разбираше я, самият той не бе сигурен какво ще направи Коноха в момента, но въпреки това не можеше да и позволи да му говори така.
- Добре.. - Tea нямаше избор. Кимна бързо и се отправи да изпълни желанието на Гаара.
____________
Бяха изминали две седмици, откакто Гаара си бе тръгнал.Сакура се събуди. Отвори очите си без никакво желание. Нямаше желание да стане, нямаше желание да се среща с никого, нямаше желание изобщо да живее.Макар ,че вън слънцето греееше страшно ярко, на Сакура и се стори че е по-мрачно от когато и да е било.
Все пак тя стана и се облече.
Тя не разбираше . От себе си ли бягаше? Или от спомена за Гаара? Сякаш сърцето и бе застинало. Усещаше странна тежест в гърдите.. именно тази тежест и пречеше да диша свободно.
- Никъде няма да ходя! - каза тя на самата себе си и се върна обратно в леглото. Знаеше ,че Цунаде страшно ще се ядоса, но не и пукаше.
- Закъсняваш! - някой се приближи към нея и я целуна.
- Изчезвай! - Сакура не искаше да говори с никого в момента, това не изключваше и Саске.
Саске я погледна ядосано. Откога позволяваше на някой да се държи така с него? Точно той?
- Слушай..- той дръпна ръката на Сакура, така че да я заболи.
Момичето дръпна китката си и изсъска през зъби.
- Ти ме слушай! Още един път да се опиташ да ме нараниш и ще е последното нещо , което ще си направил като жив. - тя пристъпи бавно към него и продължи да говори.
- Аз не съм като момичетата, които бягат след теб всеки ден.. няма да ти позволя да се държиш с мен като такава - тя го блъсна към стената и се обърна с гръб.
Саске осъзнаваше , че е направил грешка. Да се държи по този начин с момичето , което обичаше до болка не бе правилно.
- Аз само се опитвам да достигна до теб..
Сакура се почивства по-добре. Мисълта ,че някой мислеше за нея, че имаше кой да я подкрепи беше приятна.
- Извинявай Саске.. наистина съжелявам - очите и се насълзиха.
- Недей -каза Саске и избърса една сълза, търкулнала се по бузата на черешовото цвете.
- Не плачи..
Той я прегърна и нежно я погали по лицето.
Сакура го погледна и леко разроши черната му коса.
- Просто бъди до мен.. помогни ми да забравя.. - тя се усмихна, макар и през сълзи.
Саске също се усмихна. Той бе приел да стане играч в агресивната игра на Сакура.
- Да тръгваме- каза вече развесело той и я хвана за ръката.
- За къде?- попита учудена Сакура.
-Затова дойдох!- каза Саске и побърза да изведе Сакура от домът и.
- Получихме вести от скритият пясък. Имат спешна нужда от помощ, били са нападнати. Цунаде каза да тръгнем веднага.
Сакура само кимна и последва чернокосият. След около 40 минути и Наруто бе на линия. Тръгнаха без да губят никакво време. Придружаваха ги Шикамару и Киба, всички други имаха зададени мисии.
Бяха се движили страшно бързо, защото стигнаха до селото по залез слънце.
____________

- Пристигнаха! - заяви с неприкрит неприязъм Tea и изчака да чуе следващата заповед на Казекагето.
- Кажи им да идат в залата за съвещания.- каза Гаара и се изправи.
- Там ще уточним какви точно задачи ще им възложа.
- Добре. - каза Tea и затвори шумно вратата.
Мина по тесния коридор и излезе от помещението.
Вън бе тъмно, в небето вече проблясваха звезди.
- Оттук.. последвайте ме.- каза Tea и погледна злобно чернокосият нинджа стоящ пред нея. Саске и изглеждаше най-антипатичен.
Петимата от Коноха последваха момичето . Стигнаха до голяма зала с правоъгълна маса , цялата заобиколена от столове.
- Казекагето ще дойде скоро.- каза тя и излезе възможно най-бързо.
Гостите стояха в залата около десетина минути. Врата се открехна и пред тях се появи нов непознат човек, явно той бе Казекагето.
- Гаара?!? - Сакура погледна с разширени от учидване и ужасяване очи.
- Невъзможно!- проплака тя ..
Sponsored content

red Re: Гаара и Сакура - Всичко или Нищо

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите