Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Коментари ----> Безцветна целувка

+8
btflwolf4eto
JoInT{}MaNia4ka
s.m.i.l.e.p.e.s.t
sakura-chan---
agressivebitch
liuba4e
kiki_chan
Butterfly
12 posters
Go down
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Коментари ----> Безцветна целувка

Нед Сеп 04, 2011 1:12 am
First topic message reminder :

Тук сте вие! Аз само отговарям! smile

sakura-chan---
Учaщ се
Учaщ се
Мнения : 131
Дата на рег. : 12.04.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Пон Дек 05, 2011 4:09 pm
Мен пък ме изкефи на ента степен Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 787605
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Вто Дек 06, 2011 4:25 pm
Супер е , много ми харесва ^^
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 31
Мнения : 430
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Сря Дек 07, 2011 10:18 pm
Вече еп-тен се отчаях…

Подход, казвате…
Да видим. Тъй като все още не съм прочела новите 3 глави, а чета само коментари за това произведение (понеже съм много любопитна), мога да дам някоя и друга идея.

Така… liuba4e-то, спомена едно нещо, което ми е доста познато и е добра идея. А именно това с „главите”. За всеки герой да има отделна глава. Без значение дали е малка или голяма. Ще има поуза от нея. Този вариант на мен ми харесва.
Но да ти кажа честно, може и изобщо нищо да не променяш. Какво искам да кажа с това – ако около теб има свободно място до монитора или нещо подобно, можеш да си купиш от онези листчета, които се залепват. На тях можеш да пишеш за всеки герой по нещо и за коя глава става въпрос. Та примерно, няма да се чудиш дали е било така или така, ако си забравила нещо. И няма да се връщаш назад в главите, за да се убедиш, че си права и не си сгрешила.

Абе нещо такова.
Аз когато пиша, си вадя хартия и записвам набързо това, което ми е в главата, тоест цялостната идея. След това започвам да наслагвам останалата част. И така…
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Чет Дек 08, 2011 1:11 am
Дес, това с бележките определено е добра идея, която мисля да използвам! smile По принцип въртя действието в цикъл, като редувам сюжетните линии една след друга и не гледам броя на главите. Периодичността е следната (считано от десета глава): Зоро-Нами, Улкиора-Айзен, Сакура-Саске, Иноуе-Нами, Саске-Се*астиан, Райто-Сакура, Иноуе-Улкиора, Хината-Бякуя... Това са отделните сцени, върху които съм писала, следвайки сюжета поетапно. Така няма опасност да изпусна някоя сюжетна линия...

Но това с бележките би ми помогнало много! smile
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Съб Дек 10, 2011 10:56 am
Ох,знам,че пиша доста често и става като спам,ама много ми хареса последната глава,която си постнала.

Начина ти на писане е увлекателен...Какво искам да кажа? koye Ами в нито един момент не чувствам скука и всъщност колкото и да е дълга главата (напоследък ги пускаш по-кратки Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 4485 ),ми е интересно.Изгладила си си прекрасно пунктуацията,а когато пунктуацията е "изгладена",можем да обърнем повече внимание на идеята.Преди няколко страници ти разкри "връзките" на героите и мен ми стана още по-интересно!Като се замисля..."Безцветна целувка" е единственият фик,който чета в момента blahblah (от няколко седмици),просто защото при добри фикове като този не си струва,да се четат онези "лигавите" работи(без да обиждам никого,нали така)!Мислех си да пусна нещо във форума,но фика ти ме отказа и реших,че ще го пусна след голяма редакция и добавки,просто,защото след като читателите имат "това" , няма да обърнат внимание на моята творба!Благодаря за примера.... reading Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 787605 ...Хубаво е,че има свестни творби като тази!
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Съб Дек 10, 2011 11:56 am
Е, коментара ти ме ласкае определено, но все пак мога да допълня, че грешките ги редактирам в Анимес-БГ и ако случайно ти се чете фик без грешки, можеш да влезеш в темата ми там... Обикновено там ми казват всички пропуски, които след това бързам да поправям. Говоря ти за правописни и пунктуационни грешки, главно защото ги допускам и всеки може да ги види. Започнах да правя главите по-малки, уж за да се четат по-бързо, но явно това не ти се харесва и ще видя какво мога да направя по въпроса.

Но така или иначе пускането на всяка глава правя в промеждутък от няколко дни. В смисъл пуснала съм сега тази, а следващата ще пусна като напиша шестнадесета. На компютъра съм доста напред в сюжета и това ми помага, главно защото имам време да си ги редактирам сама, а и не пребързвам, понеже бързането страшно ми подлива вода.

Освен това съм се захванала с още един проект, който ще пусна тук, разбира се, но няма да е с размерите на "Безцветна целувка", а нещо по-кратко. Конкурс, какво да се прави! Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 242502

Благодаря много за коментара. Взела съм си бележка! А колкото до сюжетните линии на двойките, мислех, че ще е забавно, да напиша нещо оригинално. В смисъл никой досега не се е сетил да смеси няколко анимета и да създаде романтични отношения между героите им. Определено всяка една двойка ще е интересна, а и по-нататък ще се заплитат още повече, така че да си има един вид напрежение. Аз определено си падам по Сакура<->Райто и по нея засега хвърлям ресурси, но в последно време ми се налага да помисля и за Улкиора<->Иноуе и ще се радвам, ако някой ми сподели, коя сюжетна линия му е по-интересна, за да се съсредоточа върху нея. Споменавам, че романтичните взаимоотношения между персонажите в никакъв случай няма да навредят на основната идея, а само ще обогатят самия фик.

Е, малко дълго се получи и изглежда всичките ми коментари са такива, за което се извинявам! smile
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Съб Дек 10, 2011 11:14 pm
Ок,този коментар и спирам,че админите ще заключат темата!

Знам,колко е смахнато,някакви хора да ти пишат само :Много ти се възхищавам" защото е смешно и нелепо!Написала си хубав фик...мисълта ми е(мислех на ЛС да ти пиша ама нищо),че за сюжетните линий...ами и двете "основни" ме привличат,но като,че ли Сакура<->Райто повече ми е интересно.
Не,че Иноуе<->Улкиора(Ликьора Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 242502 ),не е толкова...интересно,но...абе не знам и аз(оплетох се Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 659188 ),на която и да е от линийте обърнеш повече внимание,пак ще е интересно...

П.п-След като Райто влезе в болница какво стана с Миса?От доста време този въпрос ме измъчва!На празника когато отиде да приеме поканата от Неджи Хюга имаше ли нещо м/у тях??Миса,като,че ли напълно избледня!Тя ми стана любимка!
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Нед Дек 11, 2011 1:14 am
Само ще спомена, че нищо, което съм написала до сега не е случайно и че още дори не съм започнала завръзката на действието. Другите анимета се въртят около основното - Death Note. Самият проект е огромен и май ще е по-дълго от замисленото, но предполагам това ще е добре... Миса се появява, разбира се, но да не издавам нищо от сюжета. Все пак не искам да спойлна темата си. smile
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Нед Дек 11, 2011 1:33 am
На мен първоначално появилите се персонажи, са ми безлични. В смисъл такива, които не се появяват във фика са някак избледнели и далечни. 11 - глава ми е любима. Ако за Индия сексът е изскуство, а за Гърция човешкото тяло е изваян пеперуден паун ( да, да оксиморон и метафора - знам), то за мен е една много ясна картина, която в последсвие имам желание да приеме една истинска ситуация от личния ми живот. Мечтай! Харесва ми, когато Райто казва - ''Ти си глупачка, не ми се пикае - в ерекция съм.'' Майкооооо. Ще припадна. Забелязах, че си редактирала 10 - глава. Прочетох и нея. Сега найстина прие малко по - нормален вид. Радвам се, че не подмина този проблем.

Дес найстина ли искаш по този начин да се пише фика?! На мен ми е глупав и прост начина, защото е толкова изчистен и все едно ти помагат с храненето. Иначе това с бележките е много умно - поздравления.

Мария ( Така ли се казваш, защото отдоло на аватара ти пише Тамара? Не ми е ясно.) ок мила - боли ме главата от кока ми, но въпреки това ще ти покажа изреченията, в които има както правописни така и пунктоационни. Да истина е, че не се вглъбявам в пунктоацията, защото ако го направя ще ми отиде целият живот, но заради s.m.i.l.e.p.e.s.t си позволих на места да метна по едно око. Но нямаш само пунктоационни.

10 глава ( май - не помня)

- Зоро, ако не беше ти ( Тук нямаш запетая, защо? Обърках се толкова много с това изречение.) русия избухлив тип щеше да ме наръга с онези ками, дето ги въртеше в ръцете си – тежко каза Луфи с пълна уста.

С това привлече изненаданите погледи на всички в кухнята и при друг случай би се разсмяла на зяпналите им физиономии, но сега бе твърде гневна ( Тук малко не съм сигурна, но се основавам на твърдението на госпожата ми, че, когато има повече от 1 път в изречение думите, ''и'' ''или'' се пише запетая пред второто използване на тези съюзи. Но помня ясно това, защото ми го натърти в час, лично на мен.) и притеснена...

Черните очи бяха премрежени от миглите му, а чертите на лицето му се отпуснаТа в спокойна и ведра гримаса.

11 глава

- Вие правихте секс СЪС годеницата си...

Косъмчетата на врата мИ настръхнаха.

- Сестра ти нищо не разбира – отвърна И Райто ( Пак запетая.) и отклони поглед от лицето й.

13 глава

Иноуе посег ( Нямаш ''Н''.) а с треперещи ръце към кърпата си...

Самураите бяха отделени на стотици километри от нея, въпреки че се намираха в яшКики.


- Съжалявам, Хината-сан. Нужно е да ви окаЗ
а нужното уважение.

Хината се огледа преди да тръгне след Ренджи по изгладените през градината, заобикаляйки главния вход на имението. ( Тука вярвай ми, не разбрах какво е '' изгладените''. Гледах, гледах - не разбрах. Може и да недовиждам, но тук искам да ми отговориш, какво е '' изгладените''?)

Тип ( Нямаш ''И'')чна процедура за обезвреждане на противника.


Никой да не си мисли, че се вглъбявам и диря грешките като някакъв ловец. Просто каквото виждам, го излагам.

Какво ще стане с ерекцията на Райто - искам да знам? Найстина. Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 617815
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Нед Дек 11, 2011 11:52 am
Е, как да не обърна внимание на подобен коментар. Влязох в темата на фика и едитнах грешките. Днес ще пиша още малко по "Целувката" и ако имам късмет да пренеса бележките си на Word-а тази вечер, утре ще пусна следващата глава. Разбира се, поради накъсаността на самия текст и многото сюжетни линии, ще се наложи да се изчака, за да разберете какво става с прословутата му ерекция.

Пишейки тази глава, определено бях в много добро настроение и главно описвах една моя истинска ситуация, която ми се случи, когато бях на петнадесет години. Не че това е важно, но пък се постигна нужния реализъм без да навлизам във фантасмагории. Т.е. бях попаднала в ситуация, подобна на Райто и сега гледайки от позицията на времето осъзнавам, че е било забавно някой да гледа подобно нещо като зрител. Все пак пиша драма, клоняща към романтичен уклон и предполагам едва ли бе грешка да добавя този реализъм тук, макар съзнанието ми да е определено изкривено и нормална любовна сцена с нормални герои и нормални желания не мога да опиша. Не че това трябва да го казвам с гордост, а по-скоро ме е срам, че гледам на любовта от друг ъгъл, различен от общоприетия стереотип, в който няма подаряване на рози и думички: "О, мила колко си красива! Толкова много те обичам!" Погледнато от моя ъгъл една толкова естествена реакция като ерекцията, в резултат на предозирване на упойката, може да се сметне... за чаровен елемент в еротиката, но това пак повтарям е извратено гледане на любовта. Всеки, който е чел нещо мое, ще разбере, че нормална секс-сцена нямам, явно защото дотолкова ме страх да не клиширам изказа си, че създавам сцени, подобни на тази, в която Райто получава ерекция. А може би това е резултат от целият ми досегашен живот, в който мога да опиша хиляди подобни нелепи ситуации и да се сметнат за новаторско. С други думи този, който харесва подобно нещо, е също толкова извратен, колкото съм и аз, но с това не целя да обиждам никого, а просто да изразя задовлоството си, че не съм сама. Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 242502

Е, браво на мен! Отново дълъг пост, но ми се искаше да бъда докрай откровена със всички. Истинската ситуация, в която бях попаднала бе подобна. Влязох в болница с тежка диагноза и през първата седмица ми направиха две трепанации на главата, в резултат на което сега не чувам с едното ухо. Подробности, нали? Освен това в допълнение имах и менингит, от който светът се люлееше като лодка и аз получавах кризи от гърчове и висока температура. Болката бе нетърпима и грозна и не я пожелавам на никого дори на най-големия си враг. Наложи се да ми бият голяма доза фенобарбитал, с което направо ме надрусаха и аз хич не можех да разсъждавам адекватно. Така се случи, че казах истината на лекуващия ми лекар, който харесвах с думите:
-Докторе, много искам да ви целуна! Това нормално ли е?
И другото:
- Страшно ми се прави секс! Ще го направите ли с мен?
Кутсузна, нелепа ситуация! След това като мина действието на фенобарбитала, не можех да погледна доктора в очите няколко дни, хм... Забавно е, но тогава бях девствено, петнадесетгодишно момиченце и следователно сега гледайки отстрани на тази ситуация, мога спокойно да кажа, че е смешна и също толкова глупава, но пък изглежда не съм сгрешила да ви споделя такова нещо!

Благодаря много за редкацията и критиките! smile
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Вто Дек 13, 2011 2:30 pm
liuba4e написа:
Да истина е, че не се вглъбявам в пунктоацията, защото ако го направя ще ми отиде целият живот, но заради s.m.i.l.e.p.e.s.t си позволих на места да метна по едно око. Но нямаш само пунктоационни.


Дам....права си liuba4e трябва да показваме грешките на Мария ако намерим такива!

Относно 13 глава имаше три неща,които се набиваха на очи:натаък,удилжили
и на едно място при пряката реч беше нашисала две тирета пред нея..Нещо като:
"--Аз не съм захарче,а ти не си Кюби.

От там нататък дори и да има "недомислици" и прочие не се забелязват.Казвам ти го от гледна точка на читател. smile

Няма да се разстилам по страниците,тъй като трябва да уча!Лек ден!

Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Сря Дек 14, 2011 1:38 am
Във форума на Анимес-БГ ми направиха редакция, благодарение на която едитнах всички грешки и коригирах неточности. После се зачетох в коментарите и разбрах, че liuba4e ме е питала за името ми, но явно не съм обърнала внимание. Относно това, че е неточно с името под аватара ми, си има причина.

По лична карта: приятно ми е, казвам се Мария! smile

Лелите и братовчедите ми от Русия обаче ме знаят Тамара, може би защото когато съм се раждала мама е искала да ме кръсти така, но баща ми не е пожелал, а са намерили решение. Уж Тамара преведено означавало Мария, не знам дали са сгрешили обаче. Но така или иначе, когато леля ми се обажда по телефона, започва с "Тами, как поживаешь? Хорошо?" и т.н.

Няма да се отклонявам. smile Така или иначе всеки може да изрази мнение или коментар към мен, в никакъв случай няма да се обидя!

Благодаря много на всички!
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Сря Дек 14, 2011 9:04 pm
Новата глава, беше... по - лесно асимилираща. Беше лека и опускаща, това ми хареса, но ето това изречение го прочетох 4 пъти - ''Бе правил секс не един път.'' Отде ги измизляш Мария, не знам. Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 242502 . Знаеш руски език. Супер. Аз уча от 5, 6 години и... мани го тоя руски. Ето какви грешки намерих в последната глава:


Ето ( Преди ''защо'' няма ли запетая?) защо имаше операции и секретни мисии, за които Годаиме...

Интересно как с ( Имаш ''със'') стечение на времето детските фантазии и заблуди изчезнаха напълно...

Ала той щеше да деда ( Трябва да е ''дАдЕ''.) своя, за да промени тази Коноха.

Можеше да разбере, че ( Не съм сигурна, но пред ''за да'' няма ли пак запетая?) за да постигне целта си, трябва да бъде...


Не се страхуваше, но знаеше, че ( Да бе би трявбало да има. Четох го в учебника на сестра ми. По него се водя.) за да успее да се противопостави на тях, му трябваше време, за да се усъвършенства в ( Това ''в'' ми вади очите. Или сложи пълният член на ''бойни'' т.с ''бойните'', или замени ''в - то'' със ''с''.) бойни умения и техники.

Единственото нещо, за което съжаляваше бе, че откри ДжинчуУрики, но не такъв...

- Наруто, това е капитана от Втори отряд Сой-Фон – представи я Цунаде ( Трябва да има запеятая) впила светлите си кафяви очи в него.

Искриците надежда насълзиха оч ( Няма ''и'') те му...

Чакам си ерекцията. Давай, давай Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 242502

s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Пет Дек 16, 2011 1:47 pm
liuba4e написа:
Чакам си ерекцията. Давай, давай Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 242502



+1 колкото и странно да звучи.Давай,давай аз пък чакам следващата главаааааааа! smile !
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Вто Дек 20, 2011 12:18 am
Кога ще има нова глава? Мария къде си?
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Вто Дек 20, 2011 10:24 am
Тук съм, мила! Забавих се малко, защото исках да завърша разказа "Северно сияние", който ще пращам в петък за един конкурс. Трябва ми само редакция на главата и я пускам довечера! Стискай палци днес компа да е свободен, че от няколко дни сядам само за пет минути и ми се налага да ставам! Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 12694
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Вто Дек 20, 2011 3:38 pm
А,след това ще пуснеш ли разказа тук?Говоря за "Северно сияние"! smile
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Вто Дек 20, 2011 4:45 pm
Разбира се, иска ли питане! smile
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Пет Дек 23, 2011 8:05 pm
Последната глава беше добра. Имаш грешки, но в момента си пиша с едни непознати в аха. бг и... оле майко. Грешките ти са малко, но се виждат. Предполагам, че в другия форум ще ти покажат грешките. Съжалявам, че този път не можах да задълбоча вниманието си върху текстта, но Райто ме кефи, а Сакура найстина ми изглежда като принцеса. Браво Мария добро е.
Ако знаете какво ми предлагат в аха.бг - не, не е истина. Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 242502
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Съб Дек 31, 2011 4:47 pm
Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 659188 15-та глава беше по кратка и имаше повече пунктоационни грешки,отколкото 14-та глава!Иначе добре се развиват нещата,не се отклоняваш и ме провокираш всеки ден да проверявам дали си постнала нова глава! Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 281394 !Браво,продължавай напред,едитни си грешките-ти сама ще ги забележиш,защото веднага се набиват на очи,нека музата не те напуска дълго време! reading
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Съб Дек 31, 2011 10:40 pm
Едитнах 16-та глава... И уж сега е по-изряден вид.

Час и половина до новата година се чувствам добре! Надявам се всички да имат празнично настроение като мен...

Пожелавам на всички много радост, щастие, любов и пари! smile

Колкото до "Целувката", ще се постарая да пускам по-начесто. Просто седмицата между Коледа и Нова година ми бе много натоварена от към лични ангажименти. Освен това създавам ритъм, като пускам редуващи се малки и големи глави. Просто 16-та се случи да е кратка.

Благодаря много за коментара, s.m.i.l.e.p.e.s.t! И поздрави за лилавото никче, което ясно означава, че вече си в екипа на форума!

Много радост на всички! Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 637210
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Съб Дек 31, 2011 11:47 pm
Уф,претръшках се с това лилаво никче!Всички знаят вече!Мерси все пак,весели празници!Sorry за спама!Надявам се някой ден да имам жълто никче!(жълтото е любимият ми цвят! Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 73713 smile
avatar
btflwolf4eto
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 14
Дата на рег. : 30.01.2010

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Нед Яну 01, 2012 9:58 am
Отскоро влизам по-често в сайта,но ти прочетох историята наведнъж. Всичко ми хареса освен положението на Саске и Сакура. Не знам можеби поради това, че съм чела фикчета където те двамата са лудо влюбени и нещо подобно Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 787605 Но това няма да ме спре да чета главите. Разбирам ,че е нещо различно и това ми харесва, защото ми писна от повтарящи се неща. Е пожелавам ти много муза и всичко най- добро през тази година. smile
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Нед Яну 01, 2012 12:15 pm
О, СасуСаку е клише, съгласи се с мен!^ Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 242502 Тази двойка никога не ми е харесвала... По принцип си падам по ИтаСаку и ГааСаку, но това са подробности.

Иначе се радвам на мнението ти. Ще продължавам да пиша, защото и без това "Целувката" ме разтоварва напълно и определено имам завършени сюжетни линии, които трябва да пусна, особено след като комбинирам няколко анимета и особено след като ми допадат няколкото двойки. Абсолютно ще съм против клишираните фикчета на повечето потребители из нета. Тук е само романтика подобно на "Дъжд" и вероятно ще се чете повече, но не това ме тласка да пиша. Все пак самият замисъл тук е новаторски, понеже още никой не се е сетил да прави комбинации като мен, но няма да се разсърдя, ако някой реши да направи фик, подобен на моя! smile

Та както казах в предния коментар, вече ще пускам по-начесто, понеже съм много напред в бележките си и няма да има проблем за мен да следвам създадения темп.

Благодаря на всички за вниманието, с което следите историята ми и ОТНОВО пожелавам весел празник на всички именници и празнуващи Новата година! Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 631890
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Нед Яну 01, 2012 4:53 pm
Мария,защо темата ти за коментари на "Дъжд" е заключена?Аз исках да изразя менние понеже го прочетох,но тя беше lock! Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 659188 !

Wow-ГааСаку?!Me too zzz
avatar
btflwolf4eto
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 14
Дата на рег. : 30.01.2010

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Нед Яну 01, 2012 5:26 pm
Да ти кажа честно и аз съм повече за ИтаСак, но както казах и преди от толкова фикчета за Саске и Сакура мозъкът ми толкова се е вглабил в тая двойка, че сега като чета ми е толкова странно, но ми харесва. А много ми допадат сестрите на Сакура,особено гейшата и сега нямам търпение да видя какво ще стане с нея :D
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Нед Яну 01, 2012 5:52 pm
btflwolf4eto^, мила, и на мен си ми харесва гейшата! Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 242502 А също и връзката на Райто и Сакура... Даже в момента пиша поредните бележки и съм се потопила изцяло в света им, че сигурно отстрани приличам на луда психопатка. Коментари ----> Безцветна целувка - Page 2 242502

Малък спойлер: В момента пиша страстна сцена между Саске и Сакура и може да се хареса на почитателите на тази двойка.

s.m.i.l.e.p.e.s.t^, темата на "Дъжд" е заключена, защото е в раздела на старите фикове. Там не можеш да коментираш нищо. Но можеш да го направиш с лично съобщение или във форума на Анимес-БГ, където все още стои в раздела Творчество. Другаде, където съм го пускала е в Алланимес. smile
Sponsored content

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите