Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
xDemonGirl33
xDemonGirl33
Новородено
Новородено
Female
От : Варна
Рожден ден : 08.07.1997
Години : 26
Мнения : 6
Дата на рег. : 30.07.2011

red Никога не ме забравяй (SasuSaku)

Съб Юли 30, 2011 11:50 am
Знам,че има доста викове относно "Наруто" или "СасуСаку" но ви оверявам,че този няма да бъде поредния "лигав" фик.Съжелявам ако някъде съм допуснала грешчица Никога не ме забравяй (SasuSaku) 880706 по-късно може да пусна 2-ра глава.

Главен герой:Харуно Сакура
Жанр:Комедия,романтика,трагедия
Резюме :Харуно Сакура е обикновенно момиче.Има един-единствен приятел,който е рок-звезда.Тя си пада по него още от 3-ти клас,но не смее да му приянае чувствата си,поради простата причина,че той не се интересува от момичета.Най-голямата заплха за Сакура е когато трябва да отиде в университета.


-Цън....Цън-часовника до леглото на Сакура звънеше неуморно.
-О,боже.Не отново-каза Харуно с досаса ставайки от леглото.Тя изключи часовника и се запъти към гардероба:
-Хм..черна тениска,дънки и кецки-заяви тя и се зае с обличането,когато се оправи с дрехите застана пред огледалато и започна да оправя косата си.Тя имаше страхотна фигура-дълги и прави крака,стегнат "задник",страхотен бюст и също толкова страхотна и малка талия.Имаше розова дълга коса,която стигаше до кръста и,очите и бяха диамантено зелени"-Изведнъж телефона и започна да вибрира,зелено-оката отиде до масата на която бе оставен той,взе го и веднага щом видя изписаното име на екрана лицето и грейна:
-Ало?!
-Ъгх...къде си?-запита мъжки глас.
-Обувам се и излизам,защо?Ти къде си?-каза Сакура обувайки кецовете си.
-Хм..чакам те!-добави той и затвори.
-Чакай,кога,къде?Агхх...защо винаги го правиш САСКЕ!!-момичето викаше докато излизаше от къщата си.Тя заключи вратата след това провери дали не е забравила нещо,когато се увери,че не е тръгна към училището.
***
-Пак закъснявам!-възкликна Сакура лутайки се из коридорите.-Въхх...трябва да си взема една нвигация...отново се изгубих!
-Да ти помогна ли?-мъжки глас се чу някъде изотзад.



Съжелявам ако има някъде неясни неща,но просто не съм по описанията! xD надявам се главата да ви е харесала...и също така сори,че е кратка,но все пак,като за начало! blahblah
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Никога не ме забравяй (SasuSaku)

Съб Авг 13, 2011 12:12 am
Никога не ме забравяй (SasuSaku) 39523295
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите